Şimdi Ara

GRAND THEFT AUTO 5 (PS3 ANA KONU) (988. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24.201
Cevap
113
Favori
674.150
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 986987988989990
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1-evet,karakterin resminin üstünde rakam yazar o da kaç görev kaldığını belirtir.
    2-Pompablı tüfekle veya aynen güçlü bir silahla kapı kolllarına ateş edincede açılır.Bir kaç defada tabi tek ateşte açılmıyodu sanırım :D
    3-ifuit psn'e bağlanmadan çalışmaz başka yöntemi yok.Bağlanman da bir sorun teşkil etmez zaten.
    4-paralar ayrı hepsinin kendi parası var zaten bazı büyük görevlerden sonra parayı paylaştırır
    m-şukadar
    f-şu kadar falan diye.

@Prestigi10
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekene

quote:

Orijinalden alıntı: burock41

quote:

Orijinalden alıntı: ekene

ewet bir ara gülme komasına girdim ben şahsen:D

Bizim su fotolari koysak yaa buraya :)) kendimize bi crew acalim..

GRAND THEFT AUTO 5 (PS3 ANA KONU)

abi bu ne ya komaya girdim resmen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ekene kullanıcısına yanıt
    Tamam aksam oyundayim yapariz... biraz gorev disinda degisiklik yapalim eglenelim biraz

• quote:

Orijinalden alıntı: SıradanÇinkoKarbonPil

1-evet,karakterin resminin üstünde rakam yazar o da kaç görev kaldığını belirtir.
    2-Pompablı tüfekle veya aynen güçlü bir silahla kapı kolllarına ateş edincede açılır.Bir kaç defada tabi tek ateşte açılmıyodu sanırım :D
    3-ifuit psn'e bağlanmadan çalışmaz başka yöntemi yok.Bağlanman da bir sorun teşkil etmez zaten.
    4-paralar ayrı hepsinin kendi parası var zaten bazı büyük görevlerden sonra parayı paylaştırır
    m-şukadar
    f-şu kadar falan diye.

@Prestigi10

eyvallah dostum tesekkurler cevap icin !
    ne diyorsun psn baglaniyim mi oyun oynarken ! bi sorun cikartmasin ?

a-birde su arada cikan kucuk gorevler oluyor ya onlar nasil tekrar oynuyoruz? mesala F ile insaata yardim ettimiz adam var ya oyle kucuk gorevler ! ilkinde anlamadim olayi, sonra harita gezince tekrar cikti ! b-b-bunun gibi hirsizlik olaylari falan ! sadece harita gezincemi ortaya cikiyor ! ?
    c-birde bu para arabalari genelde benzincidelerin oldugu bolgemi cikiyor ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Prestigi10 -- 24 Şubat 2014; 21:15:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prestigi10

quote:

Orijinalden alıntı: SıradanÇinkoKarbonPil

1-evet,karakterin resminin üstünde rakam yazar o da kaç görev kaldığını belirtir.
    m-şukadar
    f-şu kadar falan diye.

@Prestigi10

eyvallah dostum tesekkurler cevap icin !
    ne diyorsun psn baglaniyim mi oyun oynarken ! bi sorun cikartmasin ?

a-birde su arada cikan kucuk gorevler oluyor ya onlar nasil tekrar oynuyoruz? mesala F ile insaata yardim ettimiz adam var ya oyle kucuk gorevler ! ilkinde anlamadim olayi, sonra harita gezince tekrar cikti ! b-b-bunun gibi hirsizlik olaylari falan ! sadece harita gezincemi ortaya cikiyor ! ?
    c-birde bu para arabalari genelde benzincidelerin oldugu bolgemi cikiyor ?

Sorun derken nasil bir sorun güvenlik falansa birşey olmaz

Sokakta çikan yan görevlertekrar oynanmaz (bunu tam bbilmiyorum aslında bilen varsa cevaplasin :) )haritada gezdikce cikar karsina aynen.aslında o ufak görevleri bitirirsen tekrar cikmiyodu ama başaramayınca tekrar cikiyolar. onun haricinde 69 tane ana görevi tekrar oynayabiliyosun zaten
    Bankanın arabaları her yerden cikar sadece benzinlik te değil.Yolda giderken de denk gelebilirsiniz hatta gelirsin.

Edit.ekleme yaptim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SıradanÇinkoKarbonPil -- 24 Şubat 2014; 21:24:11 >
  • arkadaşlar oyunun sonunda 16.000.000 $ veriyor alınacak yerlerde 150.000.000 $ yerler var onları nasıl alıcaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: batuhanbüyükkütük

arkadaşlar oyunun sonunda 16.000.000 $ veriyor alınacak yerlerde 150.000.000 $ yerler var onları nasıl alıcaz

buyrun burada var konusu ama sanırım biraz geç kalmış olabilirsiniz.

Lester'in assasin görevlerinde borsa'dan kağıt almak ve görev sonunda satmak gerekli,aşağıdaki konuda'da verdim

http://forum.donanimhaber.com/m_81487839/tm.htm

[Not:Konu benim değil,alıntıdır.]
  • Oyuna bu akşam girecek olan varsa çağırabilirsiniz,crew falanda var ise gelirim girecekler buradan ulaşabilirler

PSN:BaLuZiZ
  • Geçen arkadaşla oynamaya çalıştım.Görevlere yarışlara hiç giremedim.Sürekli failed download hatası aldım.Dns kaynaklı olduğunu düşünüyorum.Başına gelen var mı?

• Selolo kullanıcısına yanıt
    hala oynuyorsanız gelebilirim hocam bende, kulaklık yok yalnız
  • 2014
    Merhaba GTA 5 Online Ailesi

Eğer siz de bir PS3 sahibiyseniz ve GTA V'iniz varsa, hemen aramıza katılın. GTA Online'da çetemizle birlikte Los Santos'u kasıp kavuracağız. Tüm GTA 5 Online ailesinin katılımlarını bekliyoruz!

Crew Sayfası

Artık yabancılarla takılmanıza gerek kalmayacak :D Her akşam sınırsız eğlence !

Off-Road
    On-Road
    Missions
    Survival
    Toplantılar
    Etkinlikler
    Modifiyeli Araç Buluşmaları
    Buluşma Fotoğraf Çekimleri

Sizleride aramızda görmekten mutluluk duyar
    ız.
  • bugün 2 kişiye çok pis pusu kurdum bir yere saklandım yolada sticy bombalardan yerleştirdim 3 tane son model arabasıyla yoldan geçen 2 kişiye arabalarıyla havaya uçurdum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yellow canary01 -- 27 Şubat 2014; 20:16:56 >
  • 4 martta yeni update geliyor oyuna...

• Arkadaşlar gateway car görevinide hallettim

Şimdi 3 karakterden sadece franklinin lester görevi gözüküyor . Ancak ben lester görevlerini sona bırakıp Borsa'dan para kazanmak istiyordum . Ne yapıcam görev olarak

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 04 Mart 2014'te oyuna yeni güncelleme geliyor.

3 yeni araba,
    1 yeni jet
    Yeni kıyafetler eklenecekmiş...

Haydi bakalım 4 gözle bekliyoruz...

http://socialclub.rockstargames.com/news/article/52200/GTA-Online-The-Business-Update-Coming-Next-Week-Tuesday
  • quote:

Orijinalden alıntı: buqra_

Arkadaşlar gateway car görevinide hallettim

Şimdi 3 karakterden sadece franklinin lester görevi gözüküyor . Ancak ben lester görevlerini sona bırakıp Borsa'dan para kazanmak istiyordum . Ne yapıcam görev olarak

Lester o görevde kumsala çağırıyor ilk assasin görevi o onu yapmak zorundasın onu yaptıktan sonra gerisi açılcak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: asilcenk

04 Mart 2014'te oyuna yeni güncelleme geliyor.

3 yeni araba,
    1 yeni jet
    Yeni kıyafetler eklenecekmiş...

Haydi bakalım 4 gözle bekliyoruz...

http://socialclub.rockstargames.com/news/article/52200/GTA-Online-The-Business-Update-Coming-Next-Week-Tuesday

2 adette silah gözüküyor silahlar güzel gibi arabalarda değişik bakalım nasılmış merak ettim.
    Pahalı olmasa bari.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BaLuZiS -- 27 Şubat 2014; 23:29:29 >
  • BaLuZiS B kullanıcısına yanıt
    Haklısın, heyecandan atlamışım. :)

1 tabanca ve 1 makineli.

Spor arabanın 1 milyondan az olacağını sanmıyorum. Pahalı olur ise daha çok görev yaparız :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: asilcenk

Haklısın, heyecandan atlamışım. :)

1 tabanca ve 1 makineli.

Spor arabanın 1 milyondan az olacağını sanmıyorum. Pahalı olur ise daha çok görev yaparız :)

:) aynen siz hala aktif bir şekilde oynuyor'musunuz ?,oynuyorsanız ekleyin beni birlikte oynarız :)
  • Gelecek olan arabalar,silahlar,kıyafetler ve uçağı Rockstar kendi sitesinde yayınlamış.

Kaynak :http://www.rockstargames.com/newswire/article/52200/GTA-Online-The-Business-Update-Coming-Next-Week-Tuesday
  • 
Sayfa: önceki 986987988989990
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.