Şimdi Ara

GRAND THEFT AUTO 5 (PS3 ANA KONU)

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
24.213
Cevap
120
Favori
655.636
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> TPS >> GRAND THEFT AUTO 5 (PS3 ANA KONU)
Giriş
    643 Mesaj
    Arkadaşlar ps almayı düşünüyorum, özellikle de GTA 5 için alacağım fakat ps 4 ün fiyatı bana fazla geliyor,o yüzden ps 3 almayı düşünüyorum sizce alınır mı yoksa gereksiz mi ? Ps 3' te GTA 5 rahat ve sorunsuz bir şekilde oynanabıliniyor mu görüntü kalitesi nasıl ? Yardımcı olursanız çok sevinirim, teşekkürler.
    Herkes davetlidirr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Selolo -- 17 Şubat 2014; 21:21:45 >

• Binbaşı
    1060 Mesaj

Bende de bir kare var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Selolo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Where are they taking Joe?
  • Binbaşı
    1588 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Selolo

Bir iki gün önce donanım haber aracılığıyla crew'imize davet etmiştim. şuan 9 kişiyiz, bugün birkaç kişi motorsikletlerle gezelim dedik :)
    Herkes davetlidirr

Hocam bende crewinize katılabilirim isterseniz
    |
    |

• Yüzbaşı
    964 Mesaj
    Bunlarda benden

|
    |

• Yarbay
    3012 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Altay.

Arkadaşlar ps almayı düşünüyorum, özellikle de GTA 5 için alacağım fakat ps 4 ün fiyatı bana fazla geliyor,o yüzden ps 3 almayı düşünüyorum sizce alınır mı yoksa gereksiz mi ? Ps 3' te GTA 5 rahat ve sorunsuz bir şekilde oynanabıliniyor mu görüntü kalitesi nasıl ? Yardımcı olursanız çok sevinirim, teşekkürler.

Bende gta5 için bir hafta önce aldım, sorunsuz oynanıyor. Görüntü kaliteside gayet iyi.
    quote:

Orijinalden alıntı: orhanyıldız

quote:

Orijinalden alıntı: Altay.

Bende gta5 için bir hafta önce aldım, sorunsuz oynanıyor. Görüntü kaliteside gayet iyi.

Anladim, tesekkurler

|
    |
    oyunda otomobille 2300km yol gitmişim toplam,iyimi :D
    |
    |

|
    |
    1-arkadaşlar bu aracımızın plakasının harflerini nasıl değiştirebiliriz?
    2- oyunun başında haritanın tamamı açılmadı haliyle oyunda hagi bölgedeyim anlamış değilim bölüm geçtikçemi açılcak?
    3-mekanların hepsi haritada gözükmüyor buda oyun ilerledikçemi açılcak? fast foof-d restoranları gözükmüyor mesela ama berber oyunun başında açıldı
    4-garaj ev satın alabiliyormuyuz yeşil gözüken bi garaj vardı gittim içeri girdim ama birşey yapamadım?

Orijinalden alıntı: denizgoren

arkadaşlar sorularım var cevaplarsanız sevinirim
    1-arkadaşlar bu aracımızın plakasının harflerini nasıl değiştirebiliriz?
    2- oyunun başında haritanın tamamı açılmadı haliyle oyunda hagi bölgedeyim anlamış değilim bölüm geçtikçemi açılcak?
    3-mekanların hepsi haritada gözükmüyor buda oyun ilerledikçemi açılcak? fast foof-d restoranları gözükmüyor mesela ama berber oyunun başında açıldı
    4-garaj ev satın alabiliyormuyuz yeşil gözüken bi garaj vardı gittim içeri girdim ama birşey yapamadım?

1- andoid ve ios ta (wp'da da varmı bilmiyorum) ifruit adında bir uygulma var onu indirip plakanı telefonundan değiştirebilirsin sonra oyuna geçer aynı plaka,bu uygulamayla köpeğide eğitebiliyosun ayağı kalkıyo oturuyo falan :D

2-evet,bölüm geçtikçe değil aslında gezdikçe açılacak haritanın neresine gittiysen orası gözükecek mesela.

3-Bunu hiç hatırlamıyorum

4-iş yeri satın alma var ama garaj ve ev satın alamıyosun,yeşil renk olan garaj logosu franklinin garajı arabalarını park edebilirsin garajın içindende sağ oka basarak özel arabaları kullanabilirsin,beleş.Michael ve trevorunda garajları var michael;mavi-trevor,turuncu.
    |
    |

• Yarbay
    4121 Mesaj
    arkadaşlar oyunu bitirmiştim %70lerdeydi daha dorusu ps3 format atmak zorunda kaldım ama suan format atmadan evvelki savelerimi görmüyor sıfırdan başlatıyor oyunu ne yapabilrim başka save bldm %100 bitmiş onlarıda görmüyor 0dan baslamaam artık bir yöntemi yokmu ? savelerimi görmesenin.

Orijinalden alıntı: dimitradon

arkadaşlar oyunu bitirmiştim %70lerdeydi daha dorusu ps3 format atmak zorunda kaldım ama suan format atmadan evvelki savelerimi görmüyor sıfırdan başlatıyor oyunu ne yapabilrim başka save bldm %100 bitmiş onlarıda görmüyor 0dan baslamaam artık bir yöntemi yokmu ? savelerimi görmesenin.

Hocam format attıysan saveleri kurtarmanın yolu yok.Ayrıca ps3'e nasıl save attınız merak ettim ? Hani öyle birşey mümkün olsa trophy falan alınır baya yani yoksa ps3 ü kırdırdınız mı tam sorunu yazarsanız yardımcı olalım.

PSN:Darkhate90
  • Çavuş
    88 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: asilcenk

Metal Renklari actım sonunda...

Bu glitche bayılıyorum, garajda 20 araç ve herşey karmakarışık...

Franklinin Buffalosu ve Onlinedaki Buffalo farkı

Hocam sizinle yaptıklarınız çok güzel :D
    Franklin'in buffalosunu çok aradım ama bulamamıştım nasıl yapılıyo/alınıyor anlatırsanız sevinirim.
    20 arabayıda anlatırsanız çok iyi olur.

PSN:BaLuZiZ

• Yarbay
    4121 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: *DeviantART

quote:

Orijinalden alıntı: dimitradon

Hocam format attıysan saveleri kurtarmanın yolu yok.Ayrıca ps3'e nasıl save attınız merak ettim ? Hani öyle birşey mümkün olsa trophy falan alınır baya yani yoksa ps3 ü kırdırdınız mı tam sorunu yazarsanız yardımcı olalım.

hocam format atmadan önce saveleri usb belleke yedekledm daha sonrasında tekrar kopyaladım o saveleri görmüyor dediğim sey o ALERT diyor görmüyor oyun 6yıldır kullanıyoruz ps3 biliyoruz okadarda :) eski yedeklerimi görmüyor sorun orda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dimitradon -- 20 Şubat 2014; 20:40:53 >
    |
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1 Not
    Ya arkadas oyunu bugun aldim iki saatir girmeye ugrsiyrum bu nedirya.. loading story mode takildi kaldi...
    Iki kere yukledim hala ayni yerde donuyt duruor..
    Allahini seven yardima gelsi nn

quote:

Orijinalden alıntı: Prestigi10

Ya arkadas oyunu bugun aldim iki saatir girmeye ugrsiyrum bu nedirya.. loading story mode takildi kaldi...
    Iki kere yukledim hala ayni yerde donuyt duruor..
    Allahini seven yardima gelsi nn

Sorun çözülmediyse PSN den çıkış yap ve tekrar dene

|
    |

Franklinin buffalosunu single playerdan online getirdim. You tube'a Sp to MP yaz istemediğin kadar video geliyor. Yinede bulamazsan yada anlayamazsan bana özel mesaj at detaylı anlatayım.

20 araç benim yaptığım bir şey değil, bazen oyun takılıyor ve o anda lobide aynı garajı kullanan iki kişinn garajını birleştiriyor ve ortaya böyle bir görüntü çıkıyor.
    Yani anlayacağın garaja kendi 20 arabanı maalesef koyamıyorsun, daha onun glitchi bulunamadı.
    20 araç glitchi gerçekleştiğinde garajındaki sana ait olmayan araclara binemiyorsun sadece görsel olarak orada duruyorlar...
    |
    |
    BaLuZiS kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Dün serverlarda problem vardı seninle ilgisi yok.

Bende oynarken sürekli save hatası veriyordu oyun...

Bu gün tekrar dene çalışacaktır...
    |
    |
    Prestigi10 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
bankalar.org
Media Sözlük
canlı radyo dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,563
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.