Şimdi Ara

Grand Theft Auto 4 (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
127
Cevap
2
Favori
36.394
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Grafiklere neden bu kadar takıyorsunuz anlamış değilim. Tamam bir yarış oyunu olsa neyse, FPS olsa neyse, Futbol oyunu olsa neyse ama bu öyle bir türkü niko çift kale maç yapsa butun oyun türlerini kapsamış olacak. Tek tek tür oyunlarda evet grafik çok önemlidir ama bu oyun bir smülasyon oyunu içinde yarış var fps var arcade var ve bunların hepsinin bir arada oldugu bir oyunda bu saydıklarım arasındaki kombinasyon ve gerçekçilik çok daha önemlidir grafikten. RG bence en doğrusunu yapmış ve smülesine önem vermiş. Tebrik ediyorum. Yakında GrandTurismo 5 ile kıyaslamayında arabaların grafiklerinide ben intihar etmiyim

Olanlara iyi oyunlar olmayanlara ve pc cilere sabırlar ...

• quote:

Orjinalden alıntı: Geymer

quote:

Orjinalden alıntı: fallen_angel17

Videodaki gec kaplamalari fark etmissinizdir, acaba PS3 versiyonuda boyle mi?

X360 versiyonunda gec kaplamalar yok! Sen kopya kullaniyorsundur, sebebide ondandir.

Ben yukaridaki videodan bahsediyorum. Ve de benim aletim FW'siz. Eger bahsi gecen videodaki gelen
    gec kaplamalari fark edemediysen saniyelerini soyleyebilirim..

Belki de Donanimhaber editorleri kopya kullanmistir ha ne dersin?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi paranoid_andr0id -- 10 Mayıs 2008; 17:49:52 >
  • pcyede gelecek bu o zaman mahvedecem bu oyunu
  • PS2 daha ölmedi...

[sizer=red]Grand Theft Auto 4

• quote:

Orjinalden alıntı: tanerergul

PS2 daha ölmedi...

[sizer=red]Grand Theft Auto 4

• su oyunun haritasının koooocaman oldugunu gorebilecekmiyiz acaba...dusunsenize tum dunyanın oldugunu..uzak dogudaki karate gorevleri...ıraktaki çatısmaları...ama o zamanda oyunu hangi disc e sıgdırabilirler bilemiyorum

10 puanda cok olmus bu oyuna..oynanabilirlik 10u haketmio..
  • eline saglik....
  • Güzel inceleme. Elinize sağlık...
  • Grafikler mükemmel bence ama çok önemli bir sorun var güneş ışını iyi yapamamışlar. Nasıl söylesem bilmiyorumki mesela çok mat ve net gözükmüyor yani ışığın objelere vurmasını iyi yapmamışlar. Ama gece temiz havada manhattan adasında bol ışıkı bir yere git grafikler şahanedir.. Oyüzden ben güneş ışığını pek beğenmedim
  • oyun süpere benziyoo.. .. 8600gt ve 2600xt civarı kartlar rahatça çalıştırır bence bu oyunu.. pc ye en kısa zamanda bekliyoruz.. keşke GOW 3 te pc ye çıksa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EcZaNeT -- 11 Mayıs 2008; 13:46:23 >
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Geymer

quote:

Videodaki gec kaplamalari fark etmissinizdir, acaba PS3 versiyonuda boyle mi?

X360 versiyonunda gec kaplamalar yok! Sen kopya kullaniyorsundur, sebebide ondandir.

Ben yukaridaki videodan bahsediyorum. Ve de benim aletim FW'siz. Eger bahsi gecen videodaki gelen
    gec kaplamalari fark edemediysen saniyelerini soyleyebilirim..

Belki de Donanimhaber editorleri kopya kullanmistir ha ne dersin?

PS3'te de var geç kaplamalar..Abartılacak kadar değil ama ara sıra oluyor kimse inkar etmesin..Xbox'da da vardır muhakkak..

• quote:

oyun süpere benziyoo.. .. 8600gt ve 2600xt civarı kartlar rahatça çalıştırır bence bu oyunu.. pc ye en kısa zamanda bekliyoruz.. keşke GOW 3 te pc ye çıksa

GTA'ların geçmişine bakıldığında konsollardan ortalama 7-8 ay sonra PC versiyonu çıkıyor, bunun için de Aralık-Ocak-Şubat dönemi uygun bir tarih olabilir. Yine de Rockstar şu an için PC versiyonu ile ilgili bir çalışma olup olmadığı konusunu yanıtlamamakta direniyor.
  • Yav burası konsol alanı değil mi? hep pc sahipleri yorum yapmış?

yok mu şöyle bu oyunu aldım şöyle güzel veya bu yönleri kötü diyebilecek bir konsol sahibi arkadaş???
  • quote:

Orjinalden alıntı: plantamax

quote:

Orjinalden alıntı: mursel134

Yav burası konsol alanı değil mi? hep pc sahipleri yorum yapmış?

yok mu şöyle bu oyunu aldım şöyle güzel veya bu yönleri kötü diyebilecek bir konsol sahibi arkadaş???

ben warım......oyunu oynamakla kalmadım....BİTİRDİM......oyunda eksikler war 10/10 alması MÜMKÜN DEĞİLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL...........oyunda sokak hayvanları...küçük çocuklar gibi ufaktan detaylar yok..............xbox360 yüzünden grafiklerde sınırlı ps3 15 gün önce çıkmadı dünyada ortlama 2 seneye yakın war......makina çözüldü ARTIK....çakacaklardı 50 GB oyunu ama XBOX360 buna yemedi (yemezde zaten) 8 gblık oyunda kaldık.............8 GBLIK OYUNDAN KİMSE Bİ ŞEY BEKLEMESİN DEME NOKTASINDAYIM...HİKAYE GÜZEL OYUNDA........ARAÇ FİZİKLERİ GÜZEL........KARAKTER HAREKETLERİ İYİ OLMUŞ.......YANLIZ GRAFİKLERİ ÇOK ÇOK ÇOK DAHA İYİ YAPABİLİRLERDİ...RESİSTANCE 2 50 GB YAPILIYOR....CÜMBÜŞ ORDA PATYALACAK ZATEN.....MAFİA 2 OYUN İÇİ FİLM GİBİ KARELER......XBOX360 CILAR KIZACAK ŞİMDİ AMA BU İŞ BÖYLE YANİ GERÇEK BU.....BU OYUNUN GRAFİĞİNİN MÜKEMME OLMAMA SEBEBİ XBOX360 A ÇIKMASI OLDU.....SADECE PS3 OLSA BUNA Bİ KAT DAHA ATARDI GRAFİK......XBOXTA MEDİA SIKINTILARI AŞILAMADI Bİ TÜRLÜ......MS KABUL ETMİYOR BLU RAY....NE BLU RAY KIRILABİLDİ NE BİŞEY....MİLLET OYUN PİYASA DÜŞMEDEN XBOXTA OYNADI KIRILMIŞ MAKİNALAR....XBOX360 SOYTARIYA DÖNDÜ MEDİALARI YÜZÜNDEN....ZATEN GEÇMİŞ SÜRÜMLERDE ISINMA İŞİNE BİLE Bİ ÇÖZÜM YOKTUKİ HALEN SIKINTI ÇEKEN ÇOK KİŞİ WAR..........

ÖZET İLE........XBOX360 DÜŞMANI DEĞİLİM.......BENİ ALAKADARDA ETMEZ SAHİBİ DEĞİLİM ÇÜNKÜ....AYRICA PS3 TEN İYİDE OLSADA OLMASADA UMRUM DEĞİL...FANATİKLİKTE YAPMIYORUM.......´´GÖZÜN GÖRDÜĞÜNÜ DAVRANIŞI İLE YALANLAYAN DİLSİZ ŞEYTAN´´ DEĞİLİM.......MAL ORTADA İŞTE......
    OYUN KALİTELİ YAPIM...AMA ÇOK DAHA KALİTELİ OLABİLECEKKEN İKİSİNİDE NEXT GEN DİYE ANDIKLARI İÇİN PS3 VE XBOX360I ARADA DAĞLAR KADAR FARK YAPAMAZDI ROCKSTAR VE SONUÇ OLARAK MAKİNAIN YANİ PS3 ÜN HAKKI YENDİ ÇOK DAHA İİSİ OLACAKKEN AYNI ADI YANİ NEXT GENİ TAŞIYORLAR DİYE AYNI KLASMANDA PS3 TUTULDU....PC YE İLERİDE GTA5 E YAKIN ÇIKACAKTIR GTA 4.....

NOT:kendi yorumumdur...kimseye taşlama fanatiklik vb tutum içinde değilim.........BANA GÖRE OLAN BENİ BAĞLAR.... DÜŞÜNCELERİMİ YAZDIM........HAKLI YADA HAKSIZ OLABİLİRİM...YANILIYORDA OLABİLİRİM.......AMA HAKLIYSAM HAKLIYIMDIR YANILIYORSAM HAKSIZ OLABİLİRİM AMA YİNEDE HAKLIYIM ÇÜNKÜ YANILABİLİRİMDE
    SON SATIR TAM POLİTİK ZATEN

Way be hocam biri bana bu soruyu sorsunda içimdekileri dışarıya vurayım diye bekliyormuşsun :)

daha önce sorardık hatta sormamıza gerekte yoktu sende belirtebilirdin ama yinede sağol. :)

bu arada xbox360 la ilgili bayağı bi sıkıntı yaşamışsın bilinç altında sanki?

ilginçtir senin dediğin xbox360 da oyunun donma sorunu ve online sorunu yokmuş, nedir sence bunun sebebi?

• Bu oyuna yaş sınırı getirilmeli
  • quote:

Orjinalden alıntı: ugacomtr

pc ye bekleriz :)

kesinlikle ama kac gb olur bu ya cook da kesiin

pc pc pc ...
  • süper bişey olmuş grafikler gerçek gibi..
  • Ya arkadaşlar nasıl yapıyordunuz bunu ?

Tv kartı gibi birşeyler demişti bir arkadaş, bilen birisi varsa nasıl çekildiğini anlatırsa sevinirim.

10 Puan çok olmuş bence, 10/10 luk oyun yok bence
  • plantamax;canım sen ne uçmuşun öle ya..üstte arkadaş demiş yaş sınırı olmalı diye oyun için,oku bence!:)bide fanatik olsan neler olacak yani,şu forumda gördüğüm en fena yorumcu sensin ne yalan söleyim az gülmedim:)az daha yorum yap üstad da güleyim:)çok yaşa donanım haber:)
  • incelemeler guzel, her önemli oyun icin boyle bisey yapilsa aslinda guzel olur
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.