Şimdi Ara

Grand Theft Auto 4 (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
127
Cevap
2
Favori
36.394
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • güzel inceleme olmuş eline sağlık ama grafiklere 10 puan biraz falza olmuş bnce..
  • Oyun mükemmel olabilir,ama kesinlikle 10 puanı haketmiyor.Bikere ben bu oyunun grafiklerine 10 veren mantaliteyi bir türlü anlayamıyorum.Oyun 9.0dan aşağıda puanı haketmiyor ama 10'u hiç haketmiyor.

İnceleme için teşekkürler...(Dilerseniz ingilizcesi iyi olmayanarkadaşlar için konuya daha fazla girebilirsiniz bundan sonra ki incelemelerinizde.)
  • quote:

Orjinalden alıntı: ygultekin82

Oyun mükemmel olabilir,ama kesinlikle 10 puanı haketmiyor.Bikere ben bu oyunun grafiklerine 10 veren mantaliteyi bir türlü anlayamıyorum.Oyun 9.0dan aşağıda puanı haketmiyor ama 10'u hiç haketmiyor.

İnceleme için teşekkürler...(Dilerseniz ingilizcesi iyi olmayanarkadaşlar için konuya daha fazla girebilirsiniz bundan sonra ki incelemelerinizde.)

Kardeş sana sormak istiyorum sen hangi FreeFps oyununda bunun ki gibi grafik gördün ?? Onu bırak bu kadar ayrıntıyla bu kadar iyi grafik gördün ?? Bence farklı olma çabaları yerine emeğe saygı gösteresen çok güzel olur.

Sanki video 1 dakikaymış gibi geldi bana Hiç bitmesin istedim resmen ....

Çok çok sağolasın tüm DH ekibine teşekkürler....

• quote:

Bikere ben bu oyunun grafiklerine 10 veren mantaliteyi bir türlü anlayamıyorum.

Buna amerikalılar "superstar treatment" diyorlar yani NBA'de mesela yıldız oyuncuların yaptıkları her hareketin diğerlerinden çok daha fazla pohpohlanıp göğe çıkarılması, hakemlerin vs. de düdük çalarken onlara farklı davranması gibi. Chris Paul, Kobe Bryant vs. vs.

Hatırlayacak olursanız Crysis mi Call of Duty 4 mü? tartışmasında da pek çok oyun sitesi COD4'ten yana tavrını koymuştu çünkü geçmişinde 3 başarılı oyunu olan ve pek çok kimsenin merakla beklediği bir oyunun Crysis gibi daha ilk defa piyasaya çıkacak, üstelik bir Alman stüdyosunun yapımı olan bir oyunla aynı muameleyi haketmediği kanısı vardı. Yani Crysis bence çok süper bir oyun değil ama ağzıyla kuş bile tutsa COD4'ten yüksek puan alamazdı.

GTA4 de aynı şekilde tüm oyun endüstrisinden 10 puan almak zorunda çünkü 100 milyon dolarlık yapımların devamı ve bundan beslenen reklam pazarı bu tip oyunların başarısına bağlı, üstelik kıracağınız her puan bu tip oyunların fanboy'larından negatif tepki olarak geri döneceğinden hazır ilk haftasında 6 milyon satmış bir oyunun fanatik kitlesini sinirlendirmeye hiç gerek yook. ;)

• elinize sağlık. güzel inceleme olmuş.
  • Videonun tamamını izledim.Güzel olmuş.Teşekkürler.
  • hemen gidip almak istiyorum ama ps3 de xbox 360 da yok sadece ps2 ve pc var
  • Cep telefonu GTA 2 de bile vardı. onu belirtiyim dedim.
    ayrıca grafikleri çok takılarak oynatıyor beğenmedim.
  • Videodaki gec kaplamalari fark etmissinizdir, acaba PS3 versiyonuda boyle mi?
  • Oynanabilirlik açısından bence kesinlikle 10 puanı haketmiyor gta4
    karakter güncellemeleri yok oyunda.. yani nico acıkmıyor spor yapmıyor saçını kestirip döwme yaptıramıyor..
    bunca güzelliğin içinde bu da olsaydı bence 10 puanı hakederdi..
  • eğer dediğin gibi yoksa bencede saçma olur. açıkçası bu oyunun bendepc için çıkarılmasını istiyorum.korsana gelince şu anda torrent sitelerinde linkleri var
  • walla crysisi gördükten sonra (tabi call of duty 4 ayrı bir yerde o başka ) bu oyunların grafiği bana tırt geliyor nedense
  • Resmen ağzım sulandı
  • İlk başta çalan müzik çok hoş.İsmi cismi nedir yaa beğendim baya.
  • quote:

Orjinalden alıntı: fallen_angel17

Videodaki gec kaplamalari fark etmissinizdir, acaba PS3 versiyonuda boyle mi?

X360 versiyonunda gec kaplamalar yok! Sen kopya kullaniyorsundur, sebebide ondandir.

Cok guzel bir inceleme olmus, devami gelsin
  • güzel ve detaylı bi inceleme olmuş.teşekkürler
  • quote:

Orjinalden alıntı: DarkSleep__

İlk başta çalan müzik çok hoş.İsmi cismi nedir yaa beğendim baya.

Arkadaşlar F0rumda S0undTrack paylaşımı yasak değilse GTA IV ün SoundTracklerini sizle paylaşabilirm elimde SPECIAL EDİTİ0N la verilen albümü mevcuttur

http://www.rockstargames.com/IV/

Bilqi için:
    http://www.rockstargames.com/IV/#?page=music&content=soundtrack

• bu oyunun hemen pc ye çıkmasını istiyorum çıkınca hemen alıcam
  • Grafikler daha başarılı olabilirdi.DH fazla kıyak geçmiş.
  • Güzel inceleme. Heryerden tam puan alıyor bu oyun maşallah. Bence de grafikler iyi ancak daha iyi olabilir. Tabii tüm bir şehiri içeren oyun için iyi bile aslında
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.