Şimdi Ara

Gran Turismo Sport (ANA KONU) [Playstation 4]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
2
Favori
4.633
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Gran Turismo Sport (ANA KONU) [Playstation 4]

Sony'nin beğenilen yarış serisi Gran Turismo, yeni nesilde de devam ediyor. Polyphony Digital'ın geliştirdiği serinin devamı hakkında daha önceden Gran Turismo 7 haberini alsak da, firmanın yeni projesi Gran Turismo Sport adıyla duyuruldu.

Şimdiye kadar Gran Turismo serisinin gördüğü en gerçekçi sürüş simülasyonu deneyimi sunacak olan Gran Turismo Sport'un duyuru videosunda motorlu araçlar dünyasının geçmişine şöyle bir gidiyoruz. Video kapsamında oyun motoruyla hazırlanmış sahneler de karşımıza çıkıyor. Gran Turismo Sports'un beta sürecinin 2016'nın hemen başında düzenleneceği belirtiliyor. Son olarak serinin yapımcısı, Gran Turismo Sports'ta PlayStation VR denemelerinin yapıldığını da ekliyor. Oyunun duyuru videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Geçtiğimiz gün düzenlenen Paris Games Week konferasında Sony, Gran Turismo Sport'u duyurarak serinin tutkunlarını heyecanlandırmıştı. Sony Computer Entertainment Avrupa'nın CEO'su Jim Ryan, oyunun neden Gran Turismo 7 değil de Gran Turismo Sport olduğu hakkında konuştu.

Ryan, "Şu anki durumda Gran Turismo 7'yi duyurmuyoruz. Serinin yönetmeni Kazunori Yamauchi, uzun bir zamandır bu oyunları geliştiriyor. Bence artık başka bir şeyin geldiğini görmek mantıklı. Gran Turismo Sport bir giriş oyunu prologue mu? Hayır. Bu oyunun, bir prologue'tan daha fazlası olacağını düşünüyorum." sözlerini söyledi. Bildiğiniz gibi daha önce Gran Turismo 5 ve Gran Turismo 4'ten önce bu iki oyunun Prologueları çıkış yapmıştı.

Ryan sözlerine şöyle devam etti: "Eskiden, oyunlar daha çevrimdışı haldeyken, oyunlardan alacağınız deneyimi diskte ne varsa o belirliyordu. Giriş oyunu ve tam bir GT arasında kalın bir ayrım vardı. Oyunlar çevrimiçi bir deneyim halini aldığında bu ayrım bulanıklaştı. Gran Turismo Sport, giriş oyunu deneyiminden çok daha fazlası olacak."

Geçtiğimiz gün duyurulan Gran Turismo Sport için 2016'nın başında bir beta dönemi düzenlenecek. Son olarak Sony'nin Gran Turismo Sport'un 2016'da çıkış yapacağı ve oyunun ertelenmeyeceği konusunda kendine güvendiğini belirtelim.

http://www.gran-turismo.com/tr/products/gtsport/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Source -- 29 Ekim 2015; 13:28:12 >

• Gt7 gelene kadar 1 yıl oyuncular boş durmasın diye hazırlanmış bir yapıma benziyor.

O zaman gt7 için en erken 2017 diyebiliriz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jim Gordon

Gt7 gelene kadar 1 yıl oyuncular boş durmasın diye hazırlanmış bir yapıma benziyor.

Bakalım ne olacak, umarım GT5'de yaşanan fiyasko bu oyunda tekrarlanmaz.
  • Muhteşem görüntüler sanırım oyun 2016 da çıkacaktır artık
    Büyük bir ihtimallede Türkçede olur

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Troçki

Muhteşem görüntüler sanırım oyun 2016 da çıkacaktır artık
    Büyük bir ihtimallede Türkçede olur

Şahsen beklentilerim bu oyunda yüksek inşallah 2016 sonunda piyasaya çıkabilir.
  • İnsallah bizi gt7 ye kadar sıkmaz iyi bir içerik bol premium araba müthis grafik ve fizikler bor de online olursa gt7 ye kadar bizi tutar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ö1f1

İnsallah bizi gt7 ye kadar sıkmaz iyi bir içerik bol premium araba müthis grafik ve fizikler bor de online olursa gt7 ye kadar bizi tutar.

Kazu'nun tatmin edici bir oyun yapacağına inanıyorum.
  • Source kullanıcısına yanıt
    2016 eylülü gibi bekliyorum oyunu

• quote:

Orijinalden alıntı: Source

quote:

Gt7 gelene kadar 1 yıl oyuncular boş durmasın diye hazırlanmış bir yapıma benziyor.

Ne yani bu oyun ara oyun olarak mı çıkacak?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ö1f1

İnsallah bizi gt7 ye kadar sıkmaz iyi bir içerik bol premium araba müthis grafik ve fizikler bor de online olursa gt7 ye kadar bizi tutar.

Kazu'nun tatmin edici bir oyun yapacağına inanıyorum.

İnşallah diyelim.

---------------
    Ali abi o kadar gecikir mi ?

• Gt5 de ne fiyaskosu olduki bence gt6 fiyaskoydu

• Gt6 gibi arac bolluğu olan bir gt bekliyorum. Bu oyun belli spor araclar ile birlikte güzel bir ara oyun olacaktır. Ve fazla uzatmadan gerçek Gran Turismo 7 yi göreceğimizi umuyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Troçki

2016 eylülü gibi bekliyorum oyunu

Ben Kasım - Aralık diyorum hocam.
  • Arkadaş bana ilk etapda 100 arabalık lakin bol pisti olan bir oyun çıkartsın yeterlidir

• quote:

Orijinalden alıntı: Howard Stark

quote:

quote:

Ne yani bu oyun ara oyun olarak mı çıkacak?

Şuan için öyle görünüyor hocam.

• Source kullanıcısına yanıt
    Şaka mı bu? Ne ara oyunu arkadaşlar? GT7 nin çıkmasını mı beklenecek bir de.

GT7 için neyi bekliyorlar? Mars'a gitmeyi mi?

• Güzel bir ara oyun olacak inşallah

• Herşey karıstı valahi gt7 konusunda spioff deniyor yuok ana oyun deniyor 2016nın ilk aylareında betasının çıkacağı söyleniyor herşey oldu çorba.

• Yılbaşından bir kaç ay sonra beta çıkar, bir süre feedback alırlar.2016 Eylül'de de oyun çıkar.Ara oyun vs olduğunu zannetmiyorum.
  • Efsane geri döndü korkun!

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.