Şimdi Ara

Gran Turismo SPORT (2017) [ANA KONU] (381. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.636
Cevap
74
Favori
298.704
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 378379380381382
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ekledim üstad. Güzel yarışlarda görüşmek dileğiyle...

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Daha evvel podyum görmüştüm ama ilk defa birinci oluyorum

Gran Turismo SPORT (2017) [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu haftaki online gr4 yarısına 7. baslayıp 3. bitirdim fakat yarış bitince sıralamada 10 a kadar düştüm. buradaki sıralama mantığı nedir tur süresi ise arkamdakilerle fark açtığımda göre daha hızlı tur atıyorum ama nasıl oluyor da geriye düşüyorum. pit stop yapmak gerek diyordu ama yapmadım, onun için ceza mı kesiyor acaba, bilgi berbeilecek olan var mı.

• volkan450 V kullanıcısına yanıt

Yarış kuralına uymayınca artı bir dakika ceza ekliyor, bazı yarışlarda farklı lastik kullanmak zorunlu, c kategorisi bu şekilde

• arda_tirmas kullanıcısına yanıt
    okey sağol, bi detaylı inceleyeyim. yarıs kurallarına bakmadan direkt dalmıstım yarısa.

Lastik gereksinimi ve pit sayısına kurallardan bakın derim. Biri eksiktir muhtemelen 10'dann fazla yarışım var öyle giden. Keşfetmem zor olmuştu 😂

• Ben de diyorum lastik ve yakıt iyi olmasına rağmen millet neden pite giriyor. iki yarışta da ilk 3 e girmiştim, boşa gitti.

Sağlık olsun 🙂 sonraki yarışlarda daha iyi olur umarım. Kazanmışken kaybetmek sinir ediyor insanı, o hissi iyi bilirim.

• DHForum adıyla kurulan odada turlamaya başlıyoruz. Bekleriz.

• BayCicik kullanıcısına yanıt
    Sadece buradaki arkadaşlar olacak, odayı bulmanız için beni arkadaş ekleyebilirsiniz. PSN ID: tozkan34

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-99343FD29 -- 9 Şubat 2022; 20:51:24 >
  • Katılmak isteyen olursa eğer, psn: BayCicik olarak ekleyin lütfen. Oda dışarıya kapalı çünkü.

• Keyifli yarışlar oldu, tekrar görüşmek üzere

Son yarıştan görüntüler, son tur son viraj heyecanlı oldu

• Yaklaşık 5 sene önce gran turismo sport'a önsiparişle almıştım büyük bir heyecanla. Tabii o zamanlar direksiyon setim yoktu gamepad ile oynuyordum. Çok uzun süre oyunu oynadıktan sonra 2019 gibi oyunu bıraktım. Geçen sene direksiyon seti almamla birlikte (thrustmaster t300 gt) sim gaminge geri döndüm. 1 yılda assetto corsa, forza motorsport, project cars, iracing, dirt rally vs. bir çok sim test etme fırsatım oldu. Gran Turismo 7yi de elbet dayanamadım ve tozlu ps4ü raftan çıkardım önsiparişle oyunu almış olduk. Bugun gran turismo sporta bakayım dedim. Onca sime rağmen gran turismo sport bana oldukça eğlenceli ve tatminkar geldi. Gerek araç sesleri (bazı araçlara gerçekten sağlam özenmişler ses konusunda) gerekse de feedback ve sürüş keyfi çok hoşuma gitti. Online kısmına dalmadım gran turismo7de de başlarda single takılmayı düşünüyorum meşhur kariyer modu madem geri dönüyor elbet vakit geçirmek isterim.

• https://www.youtube.com/watch?v=A0LzDHdLTcI&feature=youtu.be

GT7'ye dair state of play sunumu sonrası, naçizane ilk izlenimim...

• https://www.google.com/sorry/index?continue=https://www.youtube.com/watch%3Fv%3DUVe045LJsmE%26feature%3Dyoutu.be&q=EgQuLZpEGNmJwZAGIhCE9k6RfTb0ir9-wlsmw8WVMgFy

Araştırmasına baya emek harcadığım çalışmam, umarım seri ile benim gibi geç tanışanlara yeterli bilgiyi sağlar 🤗

• Suzuka doğu pistinde bazı arabalarla drift yapıyorum

• Mesajlara ne olmuş böyle silinmişmi

edit:burası gt sportmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kafkaslı57 -- 25 Şubat 2022; 14:29:14 >
  • Merhaba arkadaşlar, ps4 pro 4k hdr TV kullaniyorum. Bursalı ayar neden aktif değil. Sanırsam şu an performans modunda, ama ben 4k moduna almak istiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyupgucluer -- 27 Şubat 2022; 10:4:45 >
  • eyupgucluer kullanıcısına yanıt

Merhaba hocam, şuan zaten 4k modunda kullanıyorsunuz, sanırım tekrarlar 4k ve oyun oynarken 2k 60 FPS olarak oynatıyor cihaz, bendede aynı durum vardı araştırmıştım bir ara

• seker1adam kullanıcısına yanıt
    Peki hocam tşkler, ama sanki performans modu ve kalite modu diye ayrılması gerekmiyordu o seçenekte

• 
Sayfa: önceki 378379380381382
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.