Şimdi Ara

Gran Turismo SPORT (2017) [ANA KONU] (369. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.636
Cevap
74
Favori
298.703
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 367368369370371
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yarış içerisinde orta sertlikte lastik kullanma zorunlulugu varmış ben 2 pitte de yumuşak lastik takmıştım bu yüzden bu cezayı yiyormuşum..13 sn fark attığımı yarışa yazik olmuş orta lastikle her türlü son 2 turu lider götürürdüm:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar hesabim us hesap.store dan araç satın almam gerekiyor ama alamıyorum tabi kart tr adrese kayıtlı.

Herhangi bir yolu var mı kartımi us store a kabul ettirebilecegim veya us hesaptan alışveriş yapabilmek için?

• Oyunda gösterilmiyor ama bence bu oyunda lastik sıcaklığı var. Oyunun başında lastikler soğukkenki yol tutuşuyla, 1 2 tur sonraki farklı. Bilmiyorum ben mi yanılıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: GranTurismo

Oyunda gösterilmiyor ama bence bu oyunda lastik sıcaklığı var. Oyunun başında lastikler soğukkenki yol tutuşuyla, 1 2 tur sonraki farklı. Bilmiyorum ben mi yanılıyorum.

Performans veya dayanıklık yarışlarında mevcut lastik erimesi, ve her bir tur sonrası çok daha zorlaşıyor hatta yanlış bilmiyorsam sol alt kısmında gösteriyor rakamsal olarak değil çizim olarak.

• quote:

Orijinalden alıntı: TRomeoR35

Performans veya dayanıklık yarışlarında mevcut lastik erimesi, ve her bir tur sonrası çok daha zorlaşıyor hatta yanlış bilmiyorsam sol alt kısmında gösteriyor rakamsal olarak değil çizim olarak.

Alıntıları Göster

Yok aslında lastik erimesini kastetmemiştim. Benim kast ettiğim soğuk/sıcak lastikteki yol tutuşu farkı.

• GranTurismo kullanıcısına yanıt

Evet oyunda gösterilmeyen ve gizli olarak yer alan ve ancak sürdüğünüzde fark edebileceğiniz lastik ısınma durumu var. İlk turunuzla ikinci turunuz arasındaki farkı hissedebiliyorsunuz lastik aşınma kapalı bile olsa. Yani hisleriniz doğru.

• DeepBlue_ kullanıcısına yanıt

Amazon.com’dan (Amerika) 10 dolarlık digital gift card alabilirsin

• Aklıma geldikçe yazasım geliyor. Bu oyun yüzünden başka yarış oyunu oynayamıyorum. Tilt to steer bu kadar mı güzel çalışır

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gran Turismo SPORT (2017) [ANA KONU]
    Gran Turismo SPORT (2017) [ANA KONU]

Şöyle bir bakayım dedim Gran Turismo 7 öncesinde GT Sport'ta neler yapmışım diye. Bir veda zamanı geliyor aslında benim için GT Sport'ta. Nihayet Gran Turismo özüne dönüş yapıyor. GT Sport'taki kariyerim gelinebilecek son noktada yeni versiyona göz kırpıyor.

• vcx V kullanıcısına yanıt

Tebrikler

• Gt7 çıkana dek ,Gran Turismo Sports’a Ps5 için görsel güncelleme gelecek mi?

• TheLuBu kullanıcısına yanıt

Teşekkürler.

GT Sport için PS5 üzerinden oynama imkanınız var ama özel olarak görsellikte bir artış olmayacak. Sadece PS5 üzerinde oynama şansınız olacak.

• Herkese merhabalar,

Ben de GT Sport dünyasına yeni giriş yapanlar arasındayım. Geçmiş dönemlerde GT1, GT2 ve GT4 deneyimlerim olmuştu. Daha sonra bir süre Auto Club Revolution oynadım, pist rekorlarım da vardı fakat yapımcı firma dağılınca oyunu durdurdular. Hayalleri her ne kadar gerçekleştiremesek de en azından sanal ortamda biraz olsun yaşamak gerek diyerek geri döndüm aslında. Yarış videolarımı da paylaşmaya karar verdim. Gamepad ile ne kadar rekabetçi olabiliyorsam o kadar zorluyorum ve zorlayacağım. Çünkü daima daha iyi tur zamanı vardır.. Herkese iyi oyunlar diliyorum.

• Merhabalar, oyunu birkaç aydır oynuyorum lakin online yarışlar ve resmi yarışlarda genellikle 1 dakika cezası alıyorum. Sebebi nedir arkadaşlar bilen varsa açıklasın kaç tane kazandığım, podyum gördüğüm yarış var belki ama büyük kısmı çöpe gitti. Yarış detaylarında cezalara bakıyorum ceza vermesi için sebepte bulamıyorum.

• Bazı kurallara dikkat etmemekten kaynaklanıyor olabilir. Günlük yarışlarda çok olmamakla birlikte FIA yarışlarında yarış içerisinde belirtilen lastikleri kullanma zorunluluğu var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-DBB76B0A9

Merhabalar, oyunu birkaç aydır oynuyorum lakin online yarışlar ve resmi yarışlarda genellikle 1 dakika cezası alıyorum. Sebebi nedir arkadaşlar bilen varsa açıklasın kaç tane kazandığım, podyum gördüğüm yarış var belki ama büyük kısmı çöpe gitti. Yarış detaylarında cezalara bakıyorum ceza vermesi için sebepte bulamıyorum.

Lastik kuralına uymadığınızdan 1 dakika zaman cezası yersiniz

mesela bazı yarışlar hem sert hem yumuşak lastik kullanılması zorunlu tutuyor

yerisin detay kısmında yazıyor

• yakamoz40 kullanıcısına yanıt
    Cevabınız için teşekkürler, lakin bazen öyle olduğunda dahi ceza veriyor. Onun sebebi ne olabilir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-DBB76B0A9

Cevabınız için teşekkürler, lakin bazen öyle olduğunda dahi ceza veriyor. Onun sebebi ne olabilir?

Örneğin yumuşak lastik ve sert lastik kullanma zorunluluğu var varsayalım 10 tur olsun yarış

yumuşakla başlayıp belirli bir tur sonra pite girip serte geçmeniz gerekiyor

bunu yapmazsanız 1 dakika yersiniz

• Bu oyunu simulasyon tarzı değil de arcade tarzı oynayabiliyor muyuz?
    Simulasyon zor geliyor ama oyunun atmosferi ve grafiklerinden dolayı da ilgimi çekiyor.
    Böyle bir imkan varsa oynamayı düşünüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: theasus

Bu oyunu simulasyon tarzı değil de arcade tarzı oynayabiliyor muyuz?
    Simulasyon zor geliyor ama oyunun atmosferi ve grafiklerinden dolayı da ilgimi çekiyor.
    Böyle bir imkan varsa oynamayı düşünüyorum

Oynayanlardan yardım edecek var mı?

Saf simulasyon diyorsanız hiç bulaşmayacağım.

• 
Sayfa: önceki 367368369370371
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.