Şimdi Ara

Gran Turismo SPORT (2017) [ANA KONU] (370. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.637
Cevap
74
Favori
298.669
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 368369370371372
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• yakamoz40 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: theasus

Bu oyunu simulasyon tarzı değil de arcade tarzı oynayabiliyor muyuz?
    Simulasyon zor geliyor ama oyunun atmosferi ve grafiklerinden dolayı da ilgimi çekiyor.
    Böyle bir imkan varsa oynamayı düşünüyorum

Saf simülasyon değil fakat arcade hiç değil. Daha iyi sonuçlar için bazı ayarları kapatman lazım o zaman da oyun kolu ile oynaman zorlaşıp simülasyona kayıyor. Günlük yarışları oynayarak arcade keyfi alırsın ama fia yarışlarında başarı için destekleri kapatmak gerekir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ps5 fragmanı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Miraclescape -- 4 Ocak 2021; 10:35:57 >
  • Dün PS5 için yükledim 110GB güncelleme çekti, gerçek mi bu yoksa fan yapımı mı?  

• Source kullanıcısına yanıt
    Hayallah kaynağına bakmamışım. Resmi değil. Bsd gaming diye bir hesap paylaşmış youtube da.
  • Sport'a PS5 güncellemesi gelse şaşırtır beni Gran Turismo 7 varken PS5 desteği getirmezler.
    Gt7 nin online ı olacakmı yada olacaksa sport gibi mi olacak bilgi yok. Sport gibi olmazsa belkide ps5 desteği gelir. Turnuvalar halen gt sport üzerinden yapılıyor.
  • Bilemiyorum eğer online'da Sport'u single player'da GT7'yi desteklerse o zaman gelebilir ama ben pek sanmıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Source

Sport'a PS5 güncellemesi gelse şaşırtır beni Gran Turismo 7 varken PS5 desteği getirmezler.

Peki ps4 konsola GT7 gelirmi?!

• TRomeoR35 kullanıcısına yanıt

GT7 ps4 e de gelir. 2021 yılında çıkarsa. 22 ye sarkarsa gelmez. Koca os4 nesline tek gt sığdırdılar yazıklar olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: TRomeoR35

Peki ps4 konsola GT7 gelirmi?!

Alıntıları Göster

Gelme ihtimali var  

Arkadaşlar Gran Turismo 7 sadece PS5 e gelecek. PS4 te olmayacağı çok önceden söylendi.

• nürburgring nordschleife pistinde araç içi kamerada kullanırken 5-10 tane virajın girişini göremiyorum, körlemesine dönüyorum   koltuğu yükseltmek mümkün mü?

• Arkadaşlar thrustmaster t300 rs gt ile deneyen var mı oyunu, gerçekten feedback hissiyatı gt sürümüne özel olarak farklı geliyor mu asetto corsaya göre
  • Oynadığım en iyi grafiklere sahip olan araba yarış oyunu. Lakin oynanış benim için gerçekten zor. Pek fazla yarış oyunu oynamadığım için el pratiğimin sıkıntısı çektim. Birkaç defa online modlara giriş yaptım. Resmen dalga geçtiler :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gargagar -- 13 Şubat 2021; 9:40:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gargagar

Oynadığım en iyi grafiklere sahip olan araba yarış oyunu. Lakin oynanış benim için gerçekten zor. Pek fazla yarış oyunu oynamadığım için el pratiğimin sıkıntısı çektim. Birkaç defa online modlara giriş yaptım. Resmen dalga geçtiler :)

Direksiyon mu kullanıyorsunuz kontrolcü mü ? kontrolcü ile online da rekabet benim gördüğüm kadarı ile pek mümkün değil. Belki ben de aşırı beceriksiz olabilirim ama direksiyona daha uygun oyun bence. Ben kontrolcü ile bazı yarışlarda bayağı zorlanmıştım oynarken.

• TossA CoinTo Your Witcher kullanıcısına yanıt
    Evet, kol ile bir şeyler yapmaya çalıştım ama ilk ve son oldu. Bu kadar kötü oynayabileceğimi tahmin etmemiştim :)
  • Yeni ps5 aldık, bu oyunu indirip oynamak istiyorum ama iki versiyonu görünüyor spec 2 diye. Biri biraz daha pahalı aralarında fark var mı?

• emre1393 kullanıcısına yanıt

Bildiğim kadarıyla mümkün. Yarış içindeki ayar sekmesinden yükseklik ayarı vardı.

• 
Sayfa: önceki 368369370371372
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.