Şimdi Ara

gran turismo pc icin cıkoyomu ???

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
13.568
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar kusura bakmayın internette dolasırken buldum yabancı dil olmadıgı için pek bise anlamadım ama orda pc yazısını gorunce paylasayım dedim evet arkadaslar fazla söze gerek yok link aşağıda ;

http://www.pc-actual.com/Laboratorio/Juegos/Juegos_y_ocio/Consolas/20050512053

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DnDr -- 20 Ağustos 2006; 23:23:14 >

• arkadaslar bu arada paylasım programlarına falamda baktım BearShare ve emulede gran turismo 4 pc versiyon falam da yazıyoo bilgisi olan yok mu ???
  • Çıkmadı...

Çıkmayacak...
  • saol kardes o kadar kişi bakmıs bi yorum yazan yoq yani bi anda paylasım programlarında da gorunce cıktı falam zannettim...cıkmamasına üzüldüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DnDr -- 21 Ağustos 2006; 0:37:19 >
  • Grand tuorismo serilerinin pc'ye çıkacağını zannetmem
  • Sony nin ps2 için hazırladığı , ps2 sattırmak için yaptığı bir oyun o yüzden çıkmasını hayal bile etme, paylaşım programlarında gördüğün pc versiyonları fake yani sahtedir, sakın indireyim deme kötü süprizlerle karşılaşabilirsin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: GreatSoLdiER

Çıkmadı...

Çıkmayacak...

katılıyorum ben sırf bu oyun için playstation aldım...
    oyunun pc ye gelmesi bence imkansız....
    bi kere oynadıysan vazgeçemiyosun ve playstation almak zorunda kalıyosun...
    bana öyle oldu en azından....
    saygılar...
  • çıkmıyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: brEath23

quote:

Orjinalden alıntı: GreatSoLdiER

Çıkmadı...

Çıkmayacak...

katılıyorum ben sırf bu oyun için playstation aldım...
    oyunun pc ye gelmesi bence imkansız....
    bi kere oynadıysan vazgeçemiyosun ve playstation almak zorunda kalıyosun...
    bana öyle oldu en azından....
    saygılar...

valla bende öle yapıcam gibi sırf bu oyunu oynamak için alıcam bi ps2...

• quote:

Orjinalden alıntı: Pinky_Demon

Gran Turismo ve Burnout serilerini PC de görmemiz imkansız.

tamam da neden imkansız korsan olayı mı acaba
    dünyanın en iyi iki güzel araba oyunu pc de yok
  • bence çıkar . bildiğim kadarıyla daha önce sadece playstation oyunu olan pes(futbol) ColinMcrea Rally ,metal gear solid, driver pc de de çıktı. Ama playstationdaki zevki ve heyecanı verirmi bilmem
  • ?
  • Sony bilerek pcye çıkartmıyor Ps3 ler satılsın diye onun için imkansız görünüyor belki oyun çıktıktan 1-2 sene sonra pcye verir ama zannetmem
  • quote:

Orijinalden alıntı: ---john---

Sony bilerek pcye çıkartmıyor Ps3 ler satılsın diye onun için imkansız görünüyor belki oyun çıktıktan 1-2 sene sonra pcye verir ama zannetmem

dostum gran turismo serisi ilk 90 lı yıllarda çıktı konsol sattırmak için firmaların taktikleri yani pc ye ne zaman çıkar dersen efsane konsol ne zaman iflas eder daha üretilmez ise o zaman pc düşünülebilir onun için pc de gran turismo hayal
  • pc ye gelmeyişi kötü...
    sony
  • GT4 pc icin cikacak gibi bi sey var, hatta bi kac sitede tamamen oynanabilir diorlar. ama cok saglam makine ariormus, burada link i vermeyelim ceza almayalim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pinky_Demon

Yaa neymiş Pinky hocam? İmkanzsız diye bir şey yokmuş...
  • ne zaman god of war xbox360 a cıkarsa o zaman granturismo pc ye cıkar
  • gran turısmo 4 cok ıyı bı makıne ıle pc de emulator falan bı sekılde oynanıyo..ben tekken 4 u denemıstım cok kasmıstı.sony tarafndan kesınlıkle pc ye cıkmıcak.ama ıste kırabılırlerse bole yamalar patchler emulatorler ugrasıp belkı saglam bı pc de oynanır..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pir

quote:

Orijinalden alıntı: Pinky_Demon

Yaa neymiş Pinky hocam? İmkanzsız diye bir şey yokmuş...

Fena kapak olmuş büyük konuşmamak lazım
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.