Yüzbaşı
09 Eylül 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 1 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar adresteki siteye girerek 2.1 yamasında bulunan tüm itemlerin özelliklerinin ve bonuslarının yazılı olduğu listeyi indirebilirsiniz. Faydalı olabilir kanaatindeyim.
Liste excel formatında hazırlanmış. başlıkların yanındaki kutucuklara tıklayarak filitreleme işlemi yapabilir ya da tüm listeyi görebilirsiniz.
TIKLAYINIZ
Arkadaşlar gezinirken tesadüfen rastladığım bir site, ancak 2.1 yamasındaki tüm eşyaları, özelliklerini ve bonuslarını exel formatında bir araya toplamışlar. Verdiğim linke tıklayıp bilgisayarınıza indirmeniz gerekiyor.
Dosyayı açtıktan sonra başlıkların yanından filitreleme ya da tamamını görüntüleme gibi seçenekleri seçebilirsiniz. faydalı olabileceği kanaatindeyim.
Saygılar

link : tıklayınız
Aşağıdaki adreste legendary gemlerin grift leveli ve gemlerin leveline göre upgrade edilme olasılıkları var arkadaşlar. Faydalı olabilir diye düşündüm...
http://aaforgex.com/d3gemcalc/
Arkadaşlar faydası olabileceğini düşündüm.
Bu sabah yabancı bir sitede gezerken farkettim.
Umarım faydalı olur. Hesaplamayı yapabilmeniz için pc ye indirmek gerekiyor. İyi forumlar.
Saygılar...

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1c_O4GDi5sudM6hrePrSVQRLSR0MNYrasDeccc00F2ho/edit#gid=1156964931
Arkadaşlar öncelikle hayırlı akşamlar. İmzamdaki sistemi kullanmaktayım ve sistemi yükseltmek istiyorum. PC mi genellikle oyun ve grafik programları için kullanmaktayım. Titan almayı düşünüyorum. Hali hazırdaki anakartım ile olan uyumu ya da uyumsuzluğu konusunda bilgilendirir misiniz. Ram içinse adresteki ramlerden düşünüyorum. Ama takıntılı değilim. Yaptığım yükseltme ile bilgisayarımı uzun süre kullanmak istiyorum. Özellikle oyun ve ekran kartı tarafında önerilerinizi sunabilir misiniz + ve - leri ile...? Teşekkürler ederim şimdiden.

http://www.sanalmarketim.com/kingston-khx24c11t3k432x-hyperx-beast-t3-32gb-4x8gb-2400mhz-ddr3-cl11-xmp-quad-kit/p_50790/

edit : hata düzeltme...
Selamlar arkadaşlar. Bende 3gs vardı. apple kimliğimle kaydettim. sonra 4 aldım. diğerini farklı bir apple kimliği ile kaydettim. ancak imessage kullanırken farklı apple kimliği olmasına rağmen bana iMessage ile atılan smsler diğer telefona da gidiyor. ne yapabileceğim konusunda detaylı bilgi verebilir misiniz.? Ya da kaçırdığım bir nokta mı var? Teşekkürler.
Arkadaşlar merhabalar. Karakter için yorum alabilir miyim. Inferno da dahil olmak üzere oyun bitti ama yine de bazen kuşkuda oluyorum. Tavsiye ve önerileriniz var mı dır?Sağolun şimdiden..

http://eu.battle.net/d3/en/profile/brEath-2450/hero/5818053
Arkadaşlar iyi günler. ben iş yerime photoshop cs5 ve corel draw x5 kullanabileceğim ve uzun vadede beni idare edebilecek bilgisayarlar alacağım. 3 tane düşünüyorum dolayısıyla sistem benim için çok önemli. Daha öncesinden birkaç yorum okudum Photoshop için güçlü bir bilgisayara gerek yok tarzında şeyler yazılmış. Benim için durum farklı. büyük ebatlarda çalıştığım için hızlı bilgisayarlar gerekiyor. Ayrıca eklemek istediim bir başka nokta da şu. Tasarım bölümüne girmeden 5 PC ve 1 imac in görüntüsünü tek 108 ekran bir monitörde toplayıp kanal kanal göstermek istiyorum yeri geldiğinde. Bunun için de monitör de bunu desteklemeli. Ya da bu konuda daha pratik çözüm önerileriniz var mı? Şimdiden teşekkürler ederim.
Selam arkadaşlar.Bir çok telefon ve pda kullanmış biri olarak önceleri pek hoşlanmadığım ama şimdi çok hoşuma giden ve ilgimi çeken iPhone almak niyetindeyim.
Şu an p990i kullanıcısıyım ve çok memnunum.Ama iPhone çekti kendine bi kere....
Konuya o kadar yabancıyım ve o kadar az bilgim var ki iPhone hakkında inanaın tahmin edemezsiniz :D

Sorularımı iletmek isterim...

- Öncelikle kamera video kaydı vs ile ilgim yok...Video oynatım formatı için konuşmak gerekirse convert vs i yapmalıyım yoksa JB ile çeşitli formatlar oynatılabiliyor mu.
- MP3 kulaklık performansı nasıl. Ve dış hoparlörden gelen ses nasıl. P990i de biri arıcak telefonun sesi duyulcak diye korkuyorum.... :S
- iPhone 3G ile diğerleri arasındaki farklar nelerdir.Yazılım ve donanım olarak çok fazla ve önemli değişiklikler var mı.
- Şöyle özellik böyle özellik falan arayan biri değilim ama Jb diye bişey duydum iPhona yeni atılan biri olarak daha fazla uygulama için kendim JB yapabilir miyim.Olası bir hata ne ile sonuçlanır.
- GPS olması benim için çok iyi bir özellik, internete ihtiyaç mı duyuyor, duymuyorsa nasıl işliyor ve uygulamada notunuz ne yönde.
- PDF, ve Office programlarında performans nasıl Özellikle PDF benim için önemli.
- JB ile dosya aktarımı mümkün olabiliyor mu (gerek bloetooth gerekse usb)
- Messenger vb programları JB ile birlikte mi ekliyoruz.Yoksa Youtube gibi hazır mı geliyor.Gelmiyorsa yolum yine mi JB :d

*Yorum, öneri ve tavsiyelerinizi beklerim arkadaşlar. Sizlerin de aklına gelen küçük ayrıntılar da varsa eklerseniz sevinirim.
Arkadaşlar seyehate çıkacağım ve bir laptop gerek işim gereği.İşim grafikerlik.Photoshop sorunsuz ve hızlı kullanabileceğim küçük parlak ekranlı
bir notebook arıyorum.Tavsiyeleriniz nelerdir.Fiyatının uygun olması çok önemli.Teşekkür ederim...Markalarla ilgili bilgim olmadığı için markalar bölümüne yazmadım kusura bakmayın.
Hakkında
İlgi Alanları: PC Game, F1, Mobil Teknoloji, Grafik
Forum İmzası:
COOLER MASTER Cosmos Rc-1000 - THERMALTAKE Toughpower 1000W - Gigabyte x58UD7 V.2 - INTEL Core i7-980X Extreme - OCZ Vertex 3 120GB SSD
ZALMAN CNPS10X Extreme
- G.SKILL 8GB RipjawsX DDR3 x3 - GTX TITAN
-
SAMSUNG XL2370 23" 2ms Full HD - Creatvie X-Fi Elite Pro - WD 3TB Caviar Black 64Mb x3 - Logitech G19 - Logitech G700 - Logitech G27 - Logitech Z5500 - Logitech F710 Wireless Gamepad x 2 - Logitech G930 Headset

Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 6 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 436
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 16.921 (Bu ay: 139)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 20 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.