Şimdi Ara

Gran Turismo 6 (2013) [ANA KONU] (262. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.351
Cevap
39
Favori
215.642
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 260261262263264
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ö1f1

quote:

Orijinalden alıntı: twona77

quote:

quote:

Arkadaşlar, PS4 ile GT6 oynama şansımız varmı yoksa illa tekrar PS3 mü alıcaz?

Hayır yok sony ps4 icin gt 7 cıkarmayı düşünüyor ancak ufukta şuan için birşey yok

o zaman en iyisi xbox one ve forza 5 satın almak olacak...

hayır değil forza 5 i ben fizik olarak çok kötü buldum belki shşft oynadıysanız bilirsiniz forza 5 de araçların her virajda kayması oyunun fizik anlamında berbat olduğunu göstermeye yeter grafik ve ses olark güzel ancak her virajda kayan araçalrın sizi eğlendirmeyeceğini düşünüyorum

Peki gt5 ile gt6 arasında kayda değer bir fark varmı hocam? ben gt1 serisinden beri bu oyunu sıkı oynayan tecrübeli biriyim fakat sıkılıp ps3 ü satalı 1 sene oldu. gt6 ps4 e çıkar diye bekledim oda olmadı. ona göre tekrar ps3 yada forza4 ile xbox one alacağım ne dersiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi twona77 -- 4 Ekim 2014; 11:06:06 >

• Tüm gt severlere iyi bayramlar

Nascar yarışları için araç ve ayar tavsiyesi olanlar yazarsa sevinirim arkadaşlar nascar Yarışları'nı en sona bırakmıştım :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gran Turismo 6 yı kurarken 80029564 nolu hatayı alıyorum sebebi ne olabilir? Kaç kere denedim hala aynı. Daha oynamadan soğudum oyundan.
  • Göttingenli Ethem kullanıcısına yanıt
    sil hepsini yeni baştan kur güncellemeleri tam yap
  • kralexx42 kullanıcısına yanıt
    nascarda fazla ayar yok her şeyi kapat
    mümkün olduğunca ilk önde giden gurubun içinde ol sakın guruptan kopma
    son turdada atak yap
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar, PS4 ile GT6 oynama şansımız varmı yoksa illa tekrar PS3 mü alıcaz?

Hayır yok sony ps4 icin gt 7 cıkarmayı düşünüyor ancak ufukta şuan için birşey yok

o zaman en iyisi xbox one ve forza 5 satın almak olacak...

hayır değil forza 5 i ben fizik olarak çok kötü buldum belki shşft oynadıysanız bilirsiniz forza 5 de araçların her virajda kayması oyunun fizik anlamında berbat olduğunu göstermeye yeter grafik ve ses olark güzel ancak her virajda kayan araçalrın sizi eğlendirmeyeceğini düşünüyorum

Peki gt5 ile gt6 arasında kayda değer bir fark varmı hocam? ben gt1 serisinden beri bu oyunu sıkı oynayan tecrübeli biriyim fakat sıkılıp ps3 ü satalı 1 sene oldu. gt6 ps4 e çıkar diye bekledim oda olmadı. ona göre tekrar ps3 yada forza4 ile xbox one alacağım ne dersiniz?

Forza dediğim gibi fizik yönünden fos çıktı tabi gt6 gelişme var grafik olarak bakarsak haliylen cok olmaz ama kayda deger şekilde gelişme mevcut özellikle standart arçlar ve yol harici objeler gt5 göre çok daha geliştirildi fizk daha iyi hale geldi oynamaya başladiğınız ilk an fark ediyorsunuz bunu ses ler daha iyi ama halen elektrik süpürgesi ne yazıkkı ama bence 2. El ucuz ama sağlam bir slim alın zaten dediğim gibi ufukta bit gt oyunu yok ama çıkacak inşallah ( inşallah demem hani önemli olduğundandır çok faydafının olduğunu duydum ama kesin karar verildi çıkacak) ama ufukta değil zaten artık güncellemerde arttı sirf visin gt araçlarını meraktan bile alınır kısaca gt6 sizimhem gt7 ye kadar idare eder hem forzaya göre eğlenirsiniz ( ha ekliyeyim forza 5 sıkıcı oyun değildir özelliklede driveatar sistemi ni cok beğendim ama fixikler oyundan soğutabilir)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ö1f1 -- 4 Ekim 2014; 21:46:43 >

• Selam arkadaşlar,

Ps3 12 GB Konsolum var. Gt6'yı alıp bir hevesle geldim. Oyun yetersiz yer dediği için kurulumunu yapamadım. Bugün itibari ile 7-8 mağaza gezip, 500 gb harddısk satın aldım oyunu oynama hırsı ile, ancak şu anda da 80029564 hatası veriyor. Yazılanların bir çoğunu denedim ancak bir çözüme ulaşamadım. Çözümü bilen biri var ise tek tek anlatabilir mi bana. Hırs yaptım, bu kadar uğraşıp bu oyunu oynayamamak bana çok koyacak. :)
    İyi bayramlar herkese.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erthuu

Selam arkadaşlar,

Ps3 12 GB Konsolum var. Gt6'yı alıp bir hevesle geldim. Oyun yetersiz yer dediği için kurulumunu yapamadım. Bugün itibari ile 7-8 mağaza gezip, 500 gb harddısk satın aldım oyunu oynama hırsı ile, ancak şu anda da 80029564 hatası veriyor. Yazılanların bir çoğunu denedim ancak bir çözüme ulaşamadım. Çözümü bilen biri var ise tek tek anlatabilir mi bana. Hırs yaptım, bu kadar uğraşıp bu oyunu oynayamamak bana çok koyacak. :)
    İyi bayramlar herkese.

1. Evde ne kadar nete bağlanan aygır varsa kapa
    2. Ps3 u ethernet kablosuyla bağla
    3. Hangi iss kullanıyorsun buraya yaz
    4. Oyun verilerinde ( saveleri değil sakın ha) bozuk veri varsa sil
    5. Oyunu baştan kur
    Ama iss söyle sana uygun dns söylememiz lazım ( iss= internetin hanhi marka örn: ttnet , tellcom vs.)
    Umarım yardımcı olabilirim hayırlı bayramlar

• quote:

Orijinalden alıntı: erthuu

Selam arkadaşlar,

İyi bayramlar herkese.

Bende yakın zamanda ps3 alıp gt6 oynamaya devam edecem.
    şimdiki senin sorunun bana referans olacak bende 12 gb bakıyordum.
    lütfen sorunun çözüldüğü zaman burayada yaz. banada referans olsun.
  • harddiske kızak aldınmı kızaksız olmaz hardisk
  • quote:

Orijinalden alıntı: Troçki

harddiske kızak aldınmı kızaksız olmaz hardisk

Hocam arkadas zaten kızaksız takip açabilmişse ps3 ü tebrik etmek lazım sony de bir türlu dns sorununu düzeltmek için bir güncelleme cıkartmadı
  • Ö1f1 kullanıcısına yanıt
    kağıt karton gibi nesneler sıkıştırıyorlar araya
  • quote:

Orijinalden alıntı: Troçki

kağıt karton gibi nesneler sıkıştırıyorlar araya

Hocam birde oyle kullaniyorLarsa nasıl cesaret ediyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ö1f1 -- 5 Ekim 2014; 0:13:09 >
    yani düşün işte
  • kralexx42 kullanıcısına yanıt
    aynen bende nascar ve le mans 24 dakika kaldi ...le mans icin toyota minolta yada mercedes sauber alman lazim eger gecmediysen ...nascar icin bende arac ariyorum degisik bi ayar lazim oraya

• GT severler Kurban Bayraminizi kutlar, mutlu ve saglikli gunler dilerim

• quote:

Orijinalden alıntı: gaudi1905

aynen bende nascar ve le mans 24 dakika kaldi ...le mans icin toyota minolta yada mercedes sauber alman lazim eger gecmediysen ...nascar icin bende arac ariyorum degisik bi ayar lazim oraya

le mans da minolta olmaz iyi araba ama farları yok
  • Le mans i pescarolo ile gectim
    Willow springs i de rocket ile gectim.full upgrade yapin hic pite girmezsiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rise Against kullanıcısına yanıt
    lemansı bütün lm yarış araçlarıyla geçersin

willow springsi tom kairayla geçtim
    minolta ile gecildi teyitli :) 3 defa pite girerek son pitte benzini 40 litre aliyoruz...22 dakika boyunca 2. sirada oluyosun iki turda bir pit yapiyoruz.....ikinci gitmek geride olmak sizi yaniltmasin yarisin sonlarina dogru yakalayip pitlerde geciyoruz herkesi minolta ile deneyebilirsiniz tabi iyi bir pilot olmaniz lazim...yoksa bugatti ..pagani zonda R ....ferrari fxx... pagani huayra ...mercedes sauber alamazdim =))

• 
Sayfa: önceki 260261262263264
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.