Şimdi Ara

GPS NAVİGASYON SORUN CEVAPLAYALIM!!! (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.415
Cevap
55
Favori
360.949
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • UMUT BEY NAVIGASYON CIHAZI ALICAM 800 TL YE KADAR AMA BILGIM YOK DESEM YERIDIR SORUNSUZ KULLANABILECEGIM BISEY OLSUN ARACIMDA PIONEER 5950 INDASH DVD TEYP VAR NAVIGASYON APARATI LAZIMMIS AMA TURKIYEDE YOKMUS PEK FAZLA KULLANMICAM AMA EKRANLARA HASTAYIM DESEM YERIDIR EKRAN NEKADAR BUYUK OLURSA ÇOK SUPER OLUR SİMDİDEN TEŞEKKURLER
  • Selamlar Navitech p110 aldım .igo tabanlı. Sormak istediğim mesela hafıza kartıyla gpx yada trk yüklenebiliyormu yani atıyorum
    başka birinin gittiği bir yeri kayıt ekleyerek rotayı bende gidebilirmiyim
  • merhaba, benim route66 yazılımlı bir samsung i780'im var. bu yazılımı güncellemek istiyorum.
    route66 sitesine girdim orada bir güncelleme dosyası var ama tam olarak anlayamadım. bu güncellemeyi nasıl yapacağım. eskisini silip yenisini mi yükleyeceğim.
    veri kaybım olur mu? teşekkürler
  • navitech p200b oldukça hesaplı görünüyor bunla ılgılı yorum varmı arkadaslar
  • garmin veya route66 programı için kuzey kıbrıs haritası arıyorum bi türlü bulamadım yardım edin lütfen
  • Edelim...

www.baytekin.com.tr
    www.navking.com.tr

Buraları arayıp sorabilirsiniz.
  • hala bulamadım
  • Bulamazsınız,arayıp SATIN alacaksınız....
  • http://www.hizlial.com/UrunInceleme.aspx?UrunID=22.012.4399.0002

http://www.hizlial.com/UrunInceleme.aspx?UrunID=22.012.5190.0002

http://www.hizlial.com/UrunInceleme.aspx?UrunID=22.012.1799.0021

Garmin Nuvi 250W - Ramar Navistar 6027B - Next YE-G708

Bu 3 ürün arasında kaldım. Sizce hangisini almalıyım? Fiyatları arasında biraz fark var. Bunların dışında da tavsiye edebileceğiniz modeller var mı?

Bluetooth'lu bir model arıyorum ancak Next 708'de bu özellik yok. Next'in üst versiyonu bu modellere göre daha yüksek. O fiyata kesinlikle değer mi? Ramar'ın neredeyse iki katı fiyatı. Ben en yakın olarak Ramar'ı görüyorum. Next G828 uygun nereden temin edilebilir? Bu ürünlerden birini aldıktan sonra naviextras.com'dan problemsiz bir şekilde Avrupa haritası yükleyebilir miyim?

Şimdiden cevaplarınız için teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackgod -- 16 Mart 2009; 17:00:18 >

• aekadaşlar merhaba cok acil yardımınıza ihtiyacım var .. NAV?P200B ve NAV?P110 kullanan arkadaşlar varsa bana yardımcı olabilirler mi bi an önce karar vermem lazım p110 daha düşük bi model ama araştırdığım kadarıyla kullananan arkadaşlar çok memnun cevaplarınızı beklıyorum. teşekkürler
  • quote:

Orjinalden alıntı: eeff

aekadaşlar merhaba cok acil yardımınıza ihtiyacım var .. NAV?P200B ve NAV?P110 kullanan arkadaşlar varsa bana yardımcı olabilirler mi bi an önce karar vermem lazım p110 daha düşük bi model ama araştırdığım kadarıyla kullananan arkadaşlar çok memnun cevaplarınızı beklıyorum. teşekkürler

arkadaşım ben p110 kullanıyorum. benim gibi igo8+başarsoft (10.2008) harita kullanan bir cihaz arıyorsan en uygun fiyatlısı bu. mediamark tan 259tl ye aldım. cama tutturma kiti biraz kalitesiz, vakumu çalıştıran çevirmeli mandalının plastik mekanizması kırıldı ama değiştirdiler. 1.2011 e kadar güncelleme ücretsiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi usermm1 -- 16 Mart 2009; 17:37:35 >
  • mio C720 unlock olurmu ve igo 8 yüklenir bu konuda bilgi rica ediyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: blackgod

http://www.hizlial.com/UrunInceleme.aspx?UrunID=22.012.4399.0002

http://www.hizlial.com/UrunInceleme.aspx?UrunID=22.012.5190.0002

http://www.hizlial.com/UrunInceleme.aspx?UrunID=22.012.1799.0021

Garmin Nuvi 250W - Ramar Navistar 6027B - Next YE-G708

Bu 3 ürün arasında kaldım. Sizce hangisini almalıyım? Fiyatları arasında biraz fark var. Bunların dışında da tavsiye edebileceğiniz modeller var mı?

Bluetooth'lu bir model arıyorum ancak Next 708'de bu özellik yok. Next'in üst versiyonu bu modellere göre daha yüksek. O fiyata kesinlikle değer mi? Ramar'ın neredeyse iki katı fiyatı. Ben en yakın olarak Ramar'ı görüyorum. Next G828 uygun nereden temin edilebilir? Bu ürünlerden birini aldıktan sonra naviextras.com'dan problemsiz bir şekilde Avrupa haritası yükleyebilir miyim?

Şimdiden cevaplarınız için teşekkürler.

828 i tercih edin.destek olayı çok öenmli ve IGO tabanlı cihazların görselliği de muhteşem....şimdilik en ucuz Hızlıal da görünüyor..

• SELAMUN ALEYKUM
    KARDES BEN AVRUPADAN BIR TRANSONIC PNA 6000 GPS CIHAZI ALDIM , CIHAZDA AVRUPA HARITASI NAVIGON 5 YUKLUYDU ORDA SRUNSUZ KULLANDIM CIHAZI,CIHAZI TURKIYEDEDE KULLANIRIM DIYE GETIRDIM AMA BURDA HARITA SIKINTISI CEKIYORUM, SIMDI BENIM BU CIHAZIMA TURKIYE HARITASINI NASIL YUKLEYE BILIRIM NORMALDE MAP UYUMLU HARITA KULLANIYORDUM INTERNETTEN TUKIYE HARITASINI INDIRDIM FAKAT HARITA OKUNAMIYOR DIYOR. SIZDEN RICAM BU CIHAZA HANGI YAZILIMI VEYAA HARITAYI YUKLEYE BILIRIM BANA YARDIMCI OLURSANIZ SEVINIRIM SAYGILARIMLA.
  • Map24(www.tr.map24.com)'ten herhangi bir şekilde harita indirmek mümkünmüdür ? (GPSFS uzantısında gerekiyor.PSP Gps ve iphone'da kullanılan uzantı.)
  • quote:

Orjinalden alıntı: aslanbey66

SELAMUN ALEYKUM
    KARDES BEN AVRUPADAN BIR TRANSONIC PNA 6000 GPS CIHAZI ALDIM , CIHAZDA AVRUPA HARITASI NAVIGON 5 YUKLUYDU ORDA SRUNSUZ KULLANDIM CIHAZI,CIHAZI TURKIYEDEDE KULLANIRIM DIYE GETIRDIM AMA BURDA HARITA SIKINTISI CEKIYORUM, SIMDI BENIM BU CIHAZIMA TURKIYE HARITASINI NASIL YUKLEYE BILIRIM NORMALDE MAP UYUMLU HARITA KULLANIYORDUM INTERNETTEN TUKIYE HARITASINI INDIRDIM FAKAT HARITA OKUNAMIYOR DIYOR. SIZDEN RICAM BU CIHAZA HANGI YAZILIMI VEYAA HARITAYI YUKLEYE BILIRIM BANA YARDIMCI OLURSANIZ SEVINIRIM SAYGILARIMLA.

Merhabalar,
    Öncelikle yazılarınızı küçük harflerle yazmaya özen gösteriniz.
    PNA 6000 cihazınız bildiğiniz gibi,Navigon MobileNavigator 5 yazılımını kullanır.Bu yazılımda NAVTEQ haritalarını kullanmaktadır.Avrupada navteq tabanlı haritaları IGO yuklu cihazlarda kullanır.Türkiyede navteq haritalarını satın alabileceğiniz yada bilgi alabileceğiniz adreshttp://www.tr.map24.com/ dır.
    Saygılar

• Trackmaker'da çizdiğim bir çizgi-rota üzerine eşit aralıklarla otomatik olarak nasıl waypoints koyarım.
  • Merhaba. Az önce Garmin mapsource'umu 6.13'den 6.15.4'e yükselttim. Harita okuma ve sayfa yenileme hızı diğer versiyonlara iyi ancak önceki versiyonlarda, yanlış hatırlamıyorsam, navcity'den topo'ya geçtiğimde tüm yollar gözüküyorken; bu mapsource sürümünde tam tersi oluyor.Topo'da anayollar gözükmüyor. Nedenini bilen var mı?
    Teşekkürler.
  • kardes bu cihazı bende aldım yarın elime geçer.
    mp3 nasıl dinleniyor bu cihazda.usb takıp müzik dinlenebiliyor mu

quote:

Orjinalden alıntı: serdaryildirim

quote:

Orjinalden alıntı: eeff

aekadaşlar merhaba cok acil yardımınıza ihtiyacım var .. NAV?P200B ve NAV?P110 kullanan arkadaşlar varsa bana yardımcı olabilirler mi bi an önce karar vermem lazım p110 daha düşük bi model ama araştırdığım kadarıyla kullananan arkadaşlar çok memnun cevaplarınızı beklıyorum. teşekkürler

arkadaşım ben p110 kullanıyorum. benim gibi igo8+başarsoft (10.2008) harita kullanan bir cihaz arıyorsan en uygun fiyatlısı bu. mediamark tan 259tl ye aldım. cama tutturma kiti biraz kalitesiz, vakumu çalıştıran çevirmeli mandalının plastik mekanizması kırıldı ama değiştirdiler. 1.2011 e kadar güncelleme ücretsiz.

• toshiba g810 cihazımda gps kullanmak istiom nsl olucak bi program satın almam lazımm mı
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.