Şimdi Ara

GPS NAVİGASYON SORUN CEVAPLAYALIM!!! (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
2.416
Cevap
55
Favori
360.938
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dün ilgimi çektiği için media markt tan navking 300 satın aldım.Sormak istediğim şu:

1-- Navking markası nasıldır ?

2-- Bu cihaz bana orta kullanıcı olarak non profrsyonel işime yarar mı ?

3-- POI nedir ? neresinde yazar nasıl bilebiliriz ?

4-- Cihazımın DATA sı nedir nasıl öğrenebilirim ?

5-- Cihazımda BAŞARSOFT yada başka bir yazılım veya hangisi olduğunu nasıl öğrenebiliriz,daha başarılı bir yazılım yada değişik bir yazılım yükleyebilir miyiz ?

6-- Cihaz mı yazılım mı ?

not: 3 ve 4.cü sorularımı bu sayfada çok gördsüm ama malesef ne olduğunu ve ne işe yaradıklarını göremedim, herkes birtakım marka veya model herneyse vermiş ama bendeki nedir bilemiyorum.
    Bunun yanında cihazımız ne olursa olsun PC mandığı ile hareket ederek başka bir yazılım yükleyebilme şansımız var mı,örneğin pc kaldırıyor ama piyasada vista da var xp de var ve win 98 de bulunuyor ama pc tüm bu işletim sistemlerini kaldırabiliyor o halde benim için en uygunu XP dir ama benim PC mde (navigasyon cihazımda) win 98 yüklüyse ve cihazım XP yi kaldırıyorsa neden xp yüklemeyeyim?.

şimdiden teşekkür ederim

• Arkadaşlar, NAVITECH NAV–P200B (4,3 INC 1GB FLASH BLUETOOHLU) NAVİGASYON CİHAZI nı almayı düşünüyorum. Bir sorum olacak yardımcı olursanız sevinirim. Bu cihazda I-GO8 tabanlı“Navitech” Navigasyon yazılımı var, sonradan kendim ücreti karşılığında BAŞARSOFT yazılımı yükleyebilirmiyim acaba? Yanıt verecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim....
  • selamlar ben arabam için navigasyon cihazı almak istiyorum ekonomik işime goren bişrsey olsun istiyorum.harita guncelemelerı sık ve dogru sonuc veren marka onerebılır mısınız tom tom nasıl bır marka ıyı oldugunu duydum tavsiye edermisiniz guncellemelerı sık mıdır??
    saygılar
  • quote:

Orjinalden alıntı: enico

selamlar ben arabam için navigasyon cihazı almak istiyorum ekonomik işime goren bişrsey olsun istiyorum.harita guncelemelerı sık ve dogru sonuc veren marka onerebılır mısınız tom tom nasıl bır marka ıyı oldugunu duydum tavsiye edermisiniz guncellemelerı sık mıdır??
    saygılar

Bence alacağınız cihaz Igo ve Basarsoft haritasını kullanan bir cihaz olmalı. İlk tercihleriniz

1) Next G708 - 400 TL civarında. 2012 yılı sonuna kadar ücretsiz güncelleme. 4,3" ekran. Sağlam teknik servis. (Renk sizin için uygunsa hiç düşünmeyin)
    2) Navitech p110 - Mediamarklarda 259 Tl bulabilirsiniz. 2010 yılı sonuna kadar ücretsiz güncelleme. 3,5" Ekran.

Bundan sonra diğer igo ve basarsoft datasını kullanan cihazlar olabilir. (Piranha, Ramar vb. yalnız bunlarda günceleme ve teknik servisler sıkıntı yaşama ihtimaliniz çok yüksek.)

Tom tom ise çok iyi bir marka olup fakat Türkiye için kullandığı haritadan dolayı sıkıntılar olduğu kullanıcılar tarafından söylenmekte.

• merhabalar
    Gps ile arayanın yerini bulma gibi bir fonksiyonu var mıdır acaba?veya gps ile gps'i olan bir pocket pc'i bulma imkanı var mıdır?
    teşekkürler...
  • selam samsung s8300 telefon aldım ve navigasyonu çok iyi ama yeni haritasını nasıl güncellerim route 66 kullanıyo...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turgay006 -- 8 Mayıs 2009; 11:05:17 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Umut Ünlü

Gps Navigasyon Sistemlei hakkında bilmek istediğiniz herşeyi sorun yanıtlayalım.

Saygılarımla.
    Umut Ünlü
    Hızlıal.com
    Gps Navigasyon Mağaza Yönetmeni

Samsung i550w sahibiyim garminin telefona nasıl kurulacağını anlatan herhangi bir aıklama bulamadım ayrıca türkiye haritaları da nasıl yükleniyor bilmek istiyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: Umut Ünlü

Gps Navigasyon Sistemlei hakkında bilmek istediğiniz herşeyi sorun yanıtlayalım.

Saygılarımla.
    Umut Ünlü
    Hızlıal.com
    Gps Navigasyon Mağaza Yönetmeni

Selamlar. foruma yeni üye oldum. herhangi bir hata yaparsam kusuruma bakmayın.
    sorum ise 4 gün önce navitech p110 aldım. cihazın herşeyi isteklerimi karşılıyor da yanlız sd karta foto, filim,mp3 attığımda ki desteklediği formatta olmasına rağmen cihaz da dosyalar gözükmüyor. multimedia dan girip kartı açıyorum backup dışında bişey çıkmıyor.
    yardımcı olursanız sevinirim.
    saygılarımla.....
  • Merhaba arkadaşlar, Nokia E71 telefonuma Garmin Navcity Türkiye harita yazılımı almayı düşünüyorum 150$+KDV. Kullanan var mı acaba, tavsiye eder misiniz?
    Diğer önerilerinizi de bekliyorum
    Teşekkür ederim
  • zaman ayırıp sorumu cevaplamayanlara çok teşekkür ederim, sağ olun
  • cevaplarınız için çok teşekkür ederim çok yardımcı oldunuz
  • MERHABA UMUT BEY
    GİTTİ GİDİYORDAN 4-5 AY ÖNCE GPS NAVİGATOR İSİMLİ ÇİN MALI BİR NAVİGASYON CİHAZI ALDIM. GEÇEN GÜN BLACK EDİTİON İSİMLİ BİR PROGRAM ALDIM PROGRAMI CİHAZA KURDUM. HER ŞEY NORMAL ÇALIŞIYOR YALNIZ ADRESİ YAZIP GİT DEDİĞİMDE GPS DEN SİNYAL ALAMIYOR. GPS SİNYALİ İÇİN BEKLENİYOR YAZISI ÇIKIYOR. GPS AYARLARINI NASIL YAPARIM YARDIMCI OLUR MUSUNUZ LÜTFEN. TEŞEKKÜRLER
  • Merhaba Gps cihazlarının haritaları için 100000 nüfus üzerindeki yerlerde çalışma yapıldığı yazıyordu bir yerde. Ben izmirdeyim ama Edremit, Burhaniye, Ayvalık ilçelerinede gidiyorum sık sık bu ilçelerden hiçbirinin nüfusu 100000 üzerinde değil acaba Başarsoft haritası buraları kapsıyormudur nereden öğrenebiliriz.
  • TS 8600 PND cihazim var. Yanlislikla format attim, win ce core 5.0 isletim sistemi kaboldu. Tekrar bu cihazi nasil calisit hale getiririm. igo 8 cihaz ve SD kopyalarim mevcut ama isletim sistemi yok.
    Her turlu yardima acigim.
    cihazi aldigim yere goturemiyorum 1 ay sonra ancak. O yuzden kendim cozmek istiyorum.
  • Selamlar,

google'a bakabilirsiniz,

Ayvalik var;
    Burhaniye yok;
    Edremit Yok,

son harita da var midir? bunu candan@basarsoft.com.tr'den ogrenebilirsiniz, ama sanirim yoktur. Belki bir sonraki guncellemede.

Alim K.
    quote:

Orjinalden alıntı: deniz10

Merhaba Gps cihazlarının haritaları için 100000 nüfus üzerindeki yerlerde çalışma yapıldığı yazıyordu bir yerde. Ben izmirdeyim ama Edremit, Burhaniye, Ayvalık ilçelerinede gidiyorum sık sık bu ilçelerden hiçbirinin nüfusu 100000 üzerinde değil acaba Başarsoft haritası buraları kapsıyormudur nereden öğrenebiliriz.
  • Sayin Foncu,

Nokia telefonlar icin en iyi cozumlerden birisidir diyebiliriz.
    Ama pazarda daha ucuz alternatiflerini de bulabilirsiniz. Yolbil shop'a bakabilirsiniz.

Alim.
    quote:

Orjinalden alıntı: foncu

Merhaba arkadaşlar, Nokia E71 telefonuma Garmin Navcity Türkiye harita yazılımı almayı düşünüyorum 150$+KDV. Kullanan var mı acaba, tavsiye eder misiniz?
    Diğer önerilerinizi de bekliyorum
    Teşekkür ederim
  • Cvp icin tsk ama benim google da aratmadigim yer kalmadi.
    quote:

Orjinalden alıntı: akucukpehlivan

Selamlar,

google'a bakabilirsiniz,

Ayvalik var;
    Burhaniye yok;
    Edremit Yok,

son harita da var midir? bunu candan@basarsoft.com.tr'den ogrenebilirsiniz, ama sanirim yoktur. Belki bir sonraki guncellemede.

Alim K.
    quote:

Orjinalden alıntı: deniz10

Merhaba Gps cihazlarının haritaları için 100000 nüfus üzerindeki yerlerde çalışma yapıldığı yazıyordu bir yerde. Ben izmirdeyim ama Edremit, Burhaniye, Ayvalık ilçelerinede gidiyorum sık sık bu ilçelerden hiçbirinin nüfusu 100000 üzerinde değil acaba Başarsoft haritası buraları kapsıyormudur nereden öğrenebiliriz.

• arkadaşlar yeni naviking maxi-m cihazı aldım ancak cdsini takınca hafıza kartındaki program silindi ve yerine cdden başka bir program yüklendi. bu cihazın programını bulmama yardımcı olabilirmisiniz?
  • 760 modeli zaten "wide-geniş" bir ekran olduğundan bazı mağazalar ekliyorlar.
    aslında 760W diye birşey yok.

quote:

Orjinalden alıntı: koymen

Merhabalar
    Garmin nuvi 760 ile garmin nuvi 760w aynı cihazlarmıdır? Bazı sanal mağazalarda 760 bazılarında da 760w olarak geçiyor. İlk başta buradaki"w" nin wide anlamında olduğunu düşünmüştüm ama her ikisinde de ekran de 4,3" miş ozaman aralarındaki fark nedir?
  • merhabalar bir arkadaşımın elinde atıl bulunan blue media 6300 marka modelli gps aygıtı var. cihazı açmaya çalıştığımız zaman hafıza kartının olmadığı uyarısını veriyordu. bir sd card taktım içinde bir dosyanın olmadığı uyarısını verdi. igoyu attım kartın içine reset attım yine yine gerekli dosyaya ulaşılamadı. hangi programı neyi yüklemem lazım mmc card içine?
    ve buna nasıl hard reset atabilirim?
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.