Şimdi Ara

GPS NAVİGASYON SORUN CEVAPLAYALIM!!! (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.416
Cevap
55
Favori
360.938
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mapsource programında 2 haritayı nasıl birleştirip açabiliriz. Bilgisi olan üstadlar varmı?
    Yani harita seçden ayrı ayrı seçmek yerine 2 haritayı birleştirip tekk ekranda görebilirmiyim
  • onlari bilmem..
    2008'de ve oncesinde alinmis olanlar icin 2009 da kesinlikle bitecek.
    fakat 2009 icinde almis olanlar icin de cihazin alis tariginden sonra mantikli gorunuyor..

alim.

quote:

Orjinalden alıntı: riveral

garmin 200 de güncelleme hakkı nasıldır?
    yılda 2 defa mı? ya da yıldan bağımsız toplam 2 defa mı? gücelleme tarihi alış tarihinden itibaren mi başlar yoksa ilk update den sonra mı?
    Bu konuda bilgisi olan arkadaşların yardımcı olmasını rica ediyorum.Teşekkürler.
  • Siz daha cevap yazana kadar Tomtom Türkiye çalışanları benim sorunumu çözdü. Onlara teşekkür ediyorum.
  • Ben dun next 708 aldım ancak ıstedıgım adrslerı bulamıyorum mesela,

600 evler mah. ağır san. böl. bandırma balıkesir mevkisini yada yeni sanayi sitesi 3. sk no 29 gönen balık esiri bulamadım.

Birde ustunde hangı harıta yuklu versıyonu ne nasıl anlıcam
    Yardımcı olurmusunuz,
  • merhaba

arkadaşlar burayı bulamadığımdan dolayı aşağıdaki linke sorumu yazdım

http://forum.donanimhaber.com/m_29318897/mpage_1/key_//tm.htm#29318897

Sorunumu kısaca açıklarsam Navitect p110 chaz aldım fakat yazılımından hiç memnun değilim. yazılımını değiştirmek istiyorum. igo yüklemek istiyorum. cihazıma igo yükleyebilirmiyim.
    Yardımcı olursanız sevinirim.
  • http://www.audiosources.net/viewproduct.asp?id=885

arkadaşlar mrhaba,
    linkini vermiş oldugum cihazda navigasyon özelligi var diyor,bu konularda fazla bilgim olmadıgı için ögrendigim kadarıyla navigasyon uyumlu bır cıhazmış sanırım fakat baska bır tanıdıktan ögrendıgim kadarıyla cihazın arkasında sarı renkte bır konnektör olması gerektıgını söyledi fakat bu cıhazda böyle bır uc yok.eger böyleyse bu cıhazda navg.çalısmazmı calısır ıse ne yapmam gerek veya fazladan bır donanımama gerek var,cihaz navg.tusuna basınca mavi ekran geliyor,int.araştırdıgım kadarı ile unlock filan yapılması gerekiyor diyorlar,dedim ya konu hakkında bilgim yok rica ederim bana ayrıntılı bır bilgi verin.
    saygılar..

GPS NAVİGASYON SORUN CEVAPLAYALIM!!!

• merhaba arkadaşlar benim arabamda tyipim var fakat cok dandik ben navigasyon cihazı almak istiyorum ama aynı zamanda onun kulaklık cıkışını anfime bağlıyacagım aynı zamanda bu cihazı teyp olarakta kullanmak istiyorum sizce yeterli verimi alabilirmiyim alar alabilirsem bana yardımcı olurmuzunuz marka ve model de şimdiden tşk le
  • Merhabalar arkadaşlara dağ yürüyüşleri sırasında bol bol kaybolduğumuz için Garmin eTrex H Eltipi GPS Cihazı almayı düşünüyorum Birkaç sorum olacak. kullanan arkadaş varmı? yani memnunmu? yüksekliği gösteriyormu? Harita olmaması sorun olurmu? (haritalı gps ler çok pahalı) 200TL civarı başka gps varmı? WAAS/EGNOS Yüksek hassasiyet izmirde çalışıyormu?
  • 26 Ocak 2009; 3:14:01

--------------------------------------------------------------------------------

http://www.audiosources.net/viewproduct.asp?id=885

merhaba,
    linkini vermiş oldugum cihazda navigasyon özelligi var diyor,bu konularda fazla bilgim olmadıgı için ögrendigim kadarıyla navigasyon uyumlu bır cıhazmış sanırım fakat baska bır tanıdıktan ögrendıgim kadarıyla cihazın arkasında sarı renkte bır konnektör olması gerektıgını söyledi fakat bu cıhazda böyle bır uc yok.eger böyleyse bu cıhazda navg.çalısmazmı calısır ıse ne yapmam gerek veya fazladan bır donanımama gerek var,cihaz navg.tusuna basınca mavi ekran geliyor,int.araştırdıgım kadarı ile unlock filan yapılması gerekiyor diyorlar,dedim ya konu hakkında bilgim yok rica etsem bu cihaz bana hakkında biıgi verebilirmisin
    saygılarımla.

• quote:

Orjinalden alıntı: rturgay

Siz daha cevap yazana kadar Tomtom Türkiye çalışanları benim sorunumu çözdü. Onlara teşekkür ediyorum.

arkadasım benimde tomtom go720 cihazım var ufakta bir problemim fakat su tomtom Türkiye çalışanlarına bir türlü ulasamıyorum..bana bu kişilere nasıl ulaştığınız konusunda yardımcı olurmusunuz?
  • honk kong dan gps aldım.igo8 yüklü türkçe dil var türkiyede istediğim yeri görebiliyorum ama kendi konumunu bulamıyor alet.uydu ara diyorum buldu diyor menuye döndüğümde uydu işaretinde sıfır sinyal var yapamadım bir türlü.bu sorunu nasıl düzeltebilirim yada bana son versiyon igo nun düzgün bir linkini ve güzel bir şekilde nasıl kurulacağını anlatırsanız umarım :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: ryo

honk kong dan gps aldım.igo8 yüklü türkçe dil var türkiyede istediğim yeri görebiliyorum ama kendi konumunu bulamıyor alet.uydu ara diyorum buldu diyor menuye döndüğümde uydu işaretinde sıfır sinyal var yapamadım bir türlü.bu sorunu nasıl düzeltebilirim yada bana son versiyon igo nun düzgün bir linkini ve güzel bir şekilde nasıl kurulacağını anlatırsanız umarım :)

Muhtemelen demo ürün var cihazda,satın aldığınız firma ile kontak kuracaksınız,bu yazılımın düzgün linkiwww.navngo.com 'dur ama satın alamazsınız çünki cihazınız PND.

• satıl almadan yükleyemez miyim?
  • Hayır...Çünki bu yazılım PND ile birlikte gelir,ayrıca satılmaz.
  • şimdi ne yapabilirim.ne isteceğim aldığım firmadan
  • merhabalar
    amerikadan garmin 760 nüvi aldım
    türkiye haritalarını yüklemek istyiorum
    nasıl yapabilirm ?
    selamlar
  • Benimde bir sorum olacak. Mesela yolbil programında yakınından geçtiğimiz POI lerin isimleri yazıyor mesela Kebap 49, Murat Eczanesi vs yani tam ismiyle yazıyor oysa IGo8'de POI simgesi olarak eczane veya lokanta şeklinde gösteriliyor. Yolbildeki gibi sadece simge olarak değilde dükkanın ismiyle gösterim şansımız var mı?
  • Hayır...
  • quote:

Orjinalden alıntı: gps.navigation

Hayır...

Neden? Skin ile falan yüklenemez mi bu özellik?
  • iGO8 de böyle bir özellik yok
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.