Şimdi Ara

GÖZÜM BULANIK GÖRÜYOR DARBE SONUCU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
19.368
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler daha önce hiç başına gelen varmı geçiçi bir şeymi doktora gittim ilaiç verdi ama düzenli kullanmıyorum onlarıda

• darbe gozune geldiyse yuksek ihtimal gozunun sekli bozulmustur gozluk takacan cizdirecen yada lens takacan.

gozunu kapatip acarken oncekinden farkli hissediyorsan sekil olarak, moku yedin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Git dava aç kesinlikle kazanırsın hastane masrafları vs en iyisine gidersin be o öder

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçicidir büyük ihtimalle bana da olmuştu Ama doktora gitmişsin 1-2 haftadan fazla mı oldu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: [Eren]

Geçicidir büyük ihtimalle bana da olmuştu Ama doktora gitmişsin 1-2 haftadan fazla mı oldu?

yok hocam 1 hafta bile olmadı daha 4 gün felan oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: DrOetker

Git dava aç kesinlikle kazanırsın hastane masrafları vs en iyisine gidersin be o öder

+1907

• quote:

Git dava aç kesinlikle kazanırsın hastane masrafları vs en iyisine gidersin be o öder

4 yaşındaki yiğenemi açayım davayı geldi arkadan zinciri salladı gözüme geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnurcanG

quote:

Orijinalden alıntı: [Eren]

Geçicidir büyük ihtimalle bana da olmuştu Ama doktora gitmişsin 1-2 haftadan fazla mı oldu?

yok hocam 1 hafta bile olmadı daha 4 gün felan oldu

Tabi duruma bağlı ama geçer büyük ihtimal, yine de kullan ilaçları.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [Eren] -- 13 Mayıs 2013; 18:57:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Time Lord

darbe gozune geldiyse yuksek ihtimal gozunun sekli bozulmustur gozluk takacan cizdirecen yada lens takacan.

gozunu kapatip acarken oncekinden farkli hissediyorsan sekil olarak, moku yedin

ALLAH korusun ya şekil mekil bozulmuyor sadece bulanık görüyorum biraz böyle sisli puslu gibi
  • bende gece uyurken gözümün üstüne falan yatınca uyandığımda bulanık görüyorum 1-2 saate geçiyor ama senn aldığın darbe daha fazla olduğundan geçmesi uzun sürebilir. ya da hiç geçmeye bilir. tavsiyem başka doktorlara daha danış
  • biara merdivenden düştüğümde de bana öyle oldu.Ama 2-3 gune geçti.
  • quote:

quote:

gozunu cikarttiracak baska brini bulamadin mi

• quote:

Orijinalden alıntı: The Time Lord

quote:

quote:

gozunu cikarttiracak baska brini bulamadin mi

• up up up
  • yokmu beyler başına gelen
  • retina dekolmanı olabilir....gözlerinde miyoplık varmıydı?
  • quote:

yokmu beyler başına gelen

retina dekolmanı olabilir....gözlerinde miyoplık varmıydı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: chironex8585

quote:

yokmu beyler başına gelen

retina dekolmanı olabilir....gözlerinde miyoplık varmıydı?

yok hocam gayet saglıklıydı
  • bi kere bizim arkadaşta bulanık görüyom demişti geçen helvasını yedik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Furkan_sago -- 15 Mayıs 2013; 21:40:07 >
  • hocam benim ilkokulda gözüme 3 kez silgi geldi, her seferinde akşama kadar bulanık gördüm ama sapasağlamım şu an
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.