Şimdi Ara

Göz Egzersizleri !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
207
Cevap
20
Favori
46.027
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Göz egzersizleri hakkında ne düşünüyorsunuz ? Mirzakarim Norbekov un Aptalın deneyimi kitabı sayesinde gözlükten kurtulanları duydum...Aldım kitabı inceleyecem birazdan... Bu sayede gözlükten kurtulan varmı acaba veya şahit oldukları benzeri şeyler...

• İNANILMAZ ARKADAŞLAR YAŞASIN GÖRÜYORUUUUUUUUUUUMMM !!!! ALLAHIM ANLATILMAZ BİR DUYGU !!! OKUDUĞUM ZİHİN RAHATLATMA ÜZERİNDE ÇALIŞTIM VE OKTAV DURUMUNA ULAŞTIM !!! NASIL ANLATAYIM HANİ TV EKRANINDA PARLAKLIK AYARI GİBİ BİRDEN PARLAKLIK ARTTI !!! GÖZLERİM YERİNDEN FIRLAYACAK GİBİ HALA İÇİMDE ANLATILMAZ BİR DUYGU !!! FER ARKADAŞLAR BU TAMAMEN ENERJİ GÖZÜMÜN FERİ GELDİ TABİ BUNU HERZAMAN YAPABİLMEK İÇİN PROGRAM YAPTIM DAHA SONRALARIDA YAKALAYIP TUTABİLDİĞİM KADAR UZUN SÜRDÜRMEM GEREK !!! 2 SAATTİR HAYATIMIN SON 5 YILININ EN MUTLU ANLARI !!! PSİKOSOMATİK ENERJİ İLE İLGİLİYMİŞ HERŞEY !!! 2 AŞAMA VAR İLKİ ZİHİN İKİNCİSİ KAS SİSTEMİ BUNU ASLA UNUTMAYIN KAYDEDİN ĆALIŞIN !!! HEPİNİZİ ÖPMEK İSTİYORUM YARABBİM BU BİR MUCİZE !!! HAYAT ENERJİSİNİ KEŞFETTİM KENDİ ADIMA !!! SAĞOL NORBEKOV SAĞOL DOSTUM BÜTÜN İYİ ENERJİLER GELSİN SANA !!!

ŞİFRE : GÜLÜMSEME VE RAHATLIK !!!
  • Oluyormuş ama uzun vadede işe yarıyormuş. Yani numarana göre 1-2 sene geçmesi gerekiyor. Tabii egzersizleri hergün düzenli olarak yapmak şartıyla.
  • rally08 R kullanıcısına yanıt
    William Bates adında bundan 100 sene önce yaşamış bir doktordan bahsediliyor. Bu egzersizlerle göz kusuru tedavisini kendi gözüne uygulamayı başarmış. Ancak internette okuduğum ve kendimce yorumladığım kadarıyla bizde efsanelerle ün kazanmış durumda. Çünkü bunu ne anlatan var, ne yazan, ne de uygulayıp kurtulabilen... Yani canlı bir tek örnek dahi yok. Hurafeler dolu.. İngilizce kaynaklar mevcutmuş ama Türkçe birkaç egzersiz dışında doğru düzgün bir bilgi bulamamıştım. Bu adamın bir de kitabı varmış. Orada anlatıyormuş egzersizleri falan. Ama uzun vadede ve istikrar halinde netice alınabildiği yazıyor.
    Yani dostum hevesini kırmak istemem ama cümleler hep -mış'lı, -miş'li gördüğün gibi. Çünkü bu konuda Türkçe net bir bilgi yok. Eğer ingilizcen falan varsa biraz araştırabilirsin ama ne bileyim benim çok ümidim yok.
  • Dostum afedersin farklı adamlardan bahsediyormuşuz. Senin bahsettiğine de bir göz attım. Hatta Türkiye'de de seminerleri varmış. Takipteyim. Lütfen gelişmelerden bizi haberdar et. Umut fakirin ekmeği
  • Göz egzersizinden farklı bişey olarak okuyanlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Klasmehmet

Göz egzersizinden farklı bişey olarak okuyanlar?
    güzel konu, takipteyim.
    göz egzersizlerinin işe yaracağına eminim.
    ışık seviyesi ve suni ışık konularına da dikkat etmek gerek.
    mesela suni ışığa mümkün olduğunca az maruz kalmalıyız.
    ışık titreşimsiz olmalı
    odalardaki ışık seviyesi az olmamalı, gündüz parlaklığı kadar olmalı
    göz tek noktaya değil farklı noktalara odaklanmalı.
    vs. vs..
  • Kitap çok süper arkadaşlar yarısına geldim. Alternatif tıbba ve iyileşme gücünün kendinde olduğunu bilenler alsın derim, sorunlarına aklınca mantıksız çözümsüzlükler üretenler almasa da olur. Okudukça yazarım deneyimlerimi de...
    - Görme bozukluğu diye birşey yoktur yalnızca kötü görmeye alıştırdığımız gözlerimiz vardır... (Kitaptan bir örnek; sonuna kadar doğru çünkü gözlük bir tedavi değil sanayi haline gelmiş aldatmacadır... Gözlük doktoruna gitmiştim ilk ve 5dk içinde sıradaki gelmesi için gözlük yazdı postaladı. Hiçbirşey söylemedi ben birşeylerin yanlış gittiğini hissetmiştim. Ne bir neden ne bir tedavi yöntemi haliyle çoğu doktor da bilmiyor tabi, sadece anlık kurtaran değnekler veriliyor ve egelli yaşamaya alışman gerektiği, çözümü olmadığı söyleniyor hepsi koca bir YANLIŞ !!! Daha sonraları bunun tedavi yollarını sorduladım ama bu kadar yoğunlaşmamıştım olaya, yakında bir mucizeye daha şahit olacaksınız arkadaşlar... )

• Gözlerim bariz şekilde düzeldi arkadaşlar. Hala da devam ediyorum egzersizlere. Gözlüklerimi kullanmıyorum ve altyazıları artık okuyabiliyorum. Kesinlikle sıfırlanacak. Bates egzersizlerini ve ayrıca Tibet Usulu egzersizlerini de çalışıyorum. Tavsiye ederim. Üzerinde çalışılan şey mutlaka gelişiyor. İrade ve nlp çok önemli. Daha da geliştikçe buraya yazacam deneyimlerimi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rally08

Gözlerim bariz şekilde düzeldi arkadaşlar. Hala da devam ediyorum egzersizlere. Gözlüklerimi kullanmıyorum ve altyazıları artık okuyabiliyorum. Kesinlikle sıfırlanacak. Bates egzersizlerini ve ayrıca Tibet Usulu egzersizlerini de çalışıyorum. Tavsiye ederim. Üzerinde çalışılan şey mutlaka gelişiyor. İrade ve nlp çok önemli. Daha da geliştikçe buraya yazacam deneyimlerimi.

Arkadasim ne kadar süre yaptin egzersizleri ve goz numaralarin kaç ?
  • Takip
  • feriköylü24 F kullanıcısına yanıt
    Herşeyi programlayıp rayına oturtup çalışmaya başlayalı 2 hafta oldu yaklaşık. Norbekov sistemi ile doğru dürüst çalışmaya başlayalı bir hafta oldu. Gözlerimi kazanmaya yaşamı bağladım, yeniden doğmayı, gençliği ve dinçliği... Gözlerim astigmat sol 1.5 , sağ 1 falan... İkiside yarım diyoptri iyileşti, alt yazıları dağınıkta olsa okuyabiliyorum :) Nasıl bir duygu anlatamam, gerçekten yeniden doğmak gibi... Gözlük hiç kullanmıyorum kullanmayacamda, onlar protez, tedavi değil protezsiz değneksiz yaşayabilirim, gözle ilgili sorunlar kas tembelliğinden kesinlikle, bozulma sürecini biliyorum kendimden saatlerce aynı ekrana bakmaktan yani oyunlardan gevşedi kaslarım, ailede yok.
  • Artık gözlüklerimi yanıma almayı da bırajtım.

Şöyle anlatayım gözlerim göz doktoruna gitmeden 1 sene önceye falan geri döndü. Yakın süper uzak orta şekerli. Gece kullanmayacak kadar rahat görmeye başladım. Devam devam devam... Gözlerim geri geliyor. Gevşeme egzersizleri de çok önemli, boyun özellikle...
  • İNANILMAZ ARKADAŞLAR YAŞASIN GÖRÜYORUUUUUUUUUUUMMM !!!! ALLAHIM ANLATILMAZ BİR DUYGU !!! OKUDUĞUM ZİHİN RAHATLATMA ÜZERİNDE ÇALIŞTIM VE OKTAV DURUMUNA ULAŞTIM !!! NASIL ANLATAYIM HANİ TV EKRANINDA PARLAKLIK AYARI GİBİ BİRDEN PARLAKLIK ARTTI !!! GÖZLERİM YERİNDEN FIRLAYACAK GİBİ HALA İÇİMDE ANLATILMAZ BİR DUYGU !!! FER ARKADAŞLAR BU TAMAMEN ENERJİ GÖZÜMÜN FERİ GELDİ TABİ BUNU HERZAMAN YAPABİLMEK İÇİN PROGRAM YAPTIM DAHA SONRALARIDA YAKALAYIP TUTABİLDİĞİM KADAR UZUN SÜRDÜRMEM GEREK !!! 2 SAATTİR HAYATIMIN SON 5 YILININ EN MUTLU ANLARI !!! PSİKOSOMATİK ENERJİ İLE İLGİLİYMİŞ HERŞEY !!! 2 AŞAMA VAR İLKİ ZİHİN İKİNCİSİ KAS SİSTEMİ BUNU ASLA UNUTMAYIN KAYDEDİN ĆALIŞIN !!! HEPİNİZİ ÖPMEK İSTİYORUM YARABBİM BU BİR MUCİZE !!! HAYAT ENERJİSİNİ KEŞFETTİM KENDİ ADIMA !!! SAĞOL NORBEKOV SAĞOL DOSTUM BÜTÜN İYİ ENERJİLER GELSİN SANA !!!

ŞİFRE : GÜLÜMSEME VE RAHATLIK !!!
  • Eksi veren arkadaş sen eksi vermeye devam et hayata
    :))))
  • quote:

Eksi veren arkadaş sen eksi vermeye devam et hayata
    :))))

Kardeşim nasıl yapıyorsun paylaşmanı canı gönülden istiyorum.
  • Önce insan kendisini tanımalı. Herkeste farklı bir yol vardır ama formül aynı... 1 - Zihinsel denetim ve oktav durumuna geçebilme, zihniarıtma, tedirginlik korku vb duyguları atma, insanları koşulsuz sevme ve güleryüzlü olma ama daima. 2 - kas egzersizleri... Bunları yaparkende içinde bir heyecan yaratma iyileşeceğinin heyecanını. 3 - ve organlarınla konuş onlardan ne istediğini söyle ama daima pozitif bir dil ve yüz ile... Aynanın karşısına geç konuş anlat sevgini emek vermek istediğini. DUYGULAR DAİMA MADDİ KARŞILIĞINI BULUYOR. RUH VE BEDEN BİR BÜRÜN BOŞUNA DENMEMİŞ. Üzgüntüden ölen insanlar buna kesin bir kanıttır. Kolay gelsin ve sabır sabır sabır ve de irade

• quote:

Önce insan kendisini tanımalı. Herkeste farklı bir yol vardır ama formül aynı... 1 - Zihinsel denetim ve oktav durumuna geçebilme, zihniarıtma, tedirginlik korku vb duyguları atma, insanları koşulsuz sevme ve güleryüzlü olma ama daima. 2 - kas egzersizleri... Bunları yaparkende içinde bir heyecan yaratma iyileşeceğinin heyecanını. 3 - ve organlarınla konuş onlardan ne istediğini söyle ama daima pozitif bir dil ve yüz ile... Aynanın karşısına geç konuş anlat sevgini emek vermek istediğini. DUYGULAR DAİMA MADDİ KARŞILIĞINI BULUYOR. RUH VE BEDEN BİR BÜRÜN BOŞUNA DENMEMİŞ. Üzgüntüden ölen insanlar buna kesin bir kanıttır. Kolay gelsin ve sabır sabır sabır ve de irade

Dostum bize adım adım nereden başlamamız gerektiğini söyler misin?
    Öncelikle Norbekov'un kitabını mı alalım? Egzersizlerin nasıl olması gerektiği burada yazıyor mu?
    Nereden başlamamız gerektiğini söyle bize

• Önce kitabı alın okuyun internetten nlp ile ilgili araştırma da yapın. Duruşun gücü ve aura ile bedeni eşitlemek gerekli bugün bunuda öğrendim her geçen gün yeni güçler keşfediyorum. Bundan sonra sabah kalkınca boynumu kafamın üzerine göğe doğru yerleştiricem ama dikmeden doğal olarak. Bunu yapabildiğim takdirde enerji kesintisiz akıyor ve beynim doğru çalıştığı için zihnim saçmalamayı bırakıyor, arınıyor rahatlıyor böylece de gözlerim birden parlıyor. Okuduklarınız tamamen gerçek arkadaşlar. Önce şunu anlayın arkadaşlar görme zihinle ilgili bizdeki enerjinin bize yansıması ile görme oluşuyor. Sakın lazer yaptırmayın. Psikolojik deneylerde farklı karakterlerle uyandırmışlar denekleri ve her seferinde o karakterin görüşünü kazanmış. Bir de omurganın bu işte çok büyük payı olduğunu düşünüyorum - kuyruk sokumu, omurga, boyun bölümü sorumlu kötü görmeden diye birşeyler okumuştum. Bunu inceledim bendeki kesinlikle boyunla ilgili. Kitapta bunlarla ilgili egzersizler de var. Görme kontrastı gözlük kullanmadığım ana ulaştı şu anda, gözlüğü bırakınca gözde oluşan ağırlaşmayı gidermede egzersizlerin büyük payı olduğu kesin ve ayrıca göz çevresine masaj ve yüze, alına ağırlık hissedince masaj yaparak gözünüzü rahatlatabilirsiniz, psikolojik olarakta göremiyorum korkusunu yenmek gerekiyor ve fiziksel olarakta bu isteğin karşılığını denetleyin, boyun rahatmı gerginlik varmı diye. Ama unutmayın arkadaşlar kesinlikle görme hafif bir frekans veya enerji sorunu. Çözümü aslında enerji ile ilgili. Araç farı ayarı veya objektif netlik ayarı gibi kesinlikle öyle bunu ben deneyimliyorum işte size canlı bir örnek. Bozulan enerji yüzünden gözün doğru bakmayı unutmasından başka birşey değil. İyi gördüğünüz anları düşünün sürekli ve birşey daha kimse rüyasında görüntü bozuk rüya görmez, bunu öğrenmem de benim için başka bir sıçrama yarattı. Alın size görmenin zihinsel olduğuna kesin bir kanıt daha... Kendinize iyi bakın... Deneyimlerimi paylaşmaya devam edicem lütfen faydalanın arkadaşlar.

• quote:

Önce kitabı alın okuyun internetten nlp ile ilgili araştırma da yapın. Duruşun gücü ve aura ile bedeni eşitlemek gerekli bugün bunuda öğrendim her geçen gün yeni güçler keşfediyorum. Bundan sonra sabah kalkınca boynumu kafamın üzerine göğe doğru yerleştiricem ama dikmeden doğal olarak. Bunu yapabildiğim takdirde enerji kesintisiz akıyor ve beynim doğru çalıştığı için zihnim saçmalamayı bırakıyor, arınıyor rahatlıyor böylece de gözlerim birden parlıyor. Okuduklarınız tamamen gerçek arkadaşlar. Önce şunu anlayın arkadaşlar görme zihinle ilgili bizdeki enerjinin bize yansıması ile görme oluşuyor. Sakın lazer yaptırmayın. Psikolojik deneylerde farklı karakterlerle uyandırmışlar denekleri ve her seferinde o karakterin görüşünü kazanmış. Bir de omurganın bu işte çok büyük payı olduğunu düşünüyorum - kuyruk sokumu, omurga, boyun bölümü sorumlu kötü görmeden diye birşeyler okumuştum. Bunu inceledim bendeki kesinlikle boyunla ilgili. Kitapta bunlarla ilgili egzersizler de var. Görme kontrastı gözlük kullanmadığım ana ulaştı şu anda, gözlüğü bırakınca gözde oluşan ağırlaşmayı gidermede egzersizlerin büyük payı olduğu kesin ve ayrıca göz çevresine masaj ve yüze, alına ağırlık hissedince masaj yaparak gözünüzü rahatlatabilirsiniz, psikolojik olarakta göremiyorum korkusunu yenmek gerekiyor ve fiziksel olarakta bu isteğin karşılığını denetleyin, boyun rahatmı gerginlik varmı diye. Ama unutmayın arkadaşlar kesinlikle görme hafif bir frekans veya enerji sorunu. Çözümü aslında enerji ile ilgili. Araç farı ayarı veya objektif netlik ayarı gibi kesinlikle öyle bunu ben deneyimliyorum işte size canlı bir örnek. Bozulan enerji yüzünden gözün doğru bakmayı unutmasından başka birşey değil. İyi gördüğünüz anları düşünün sürekli ve birşey daha kimse rüyasında görüntü bozuk rüya görmez, bunu öğrenmem de benim için başka bir sıçrama yarattı. Alın size görmenin zihinsel olduğuna kesin bir kanıt daha... Kendinize iyi bakın... Deneyimlerimi paylaşmaya devam edicem lütfen faydalanın arkadaşlar.

Yarından tez yok kitabı sipariş ediyorum. Yalnız bu görememe olayı bende öyle bir hale gelmiş ki hocam, bir rüyamda net göremiyordum. Yani tıpkı gözlüksüz halim gibi. Sonra gözlerimi kısmaya başladım rüya halinde ama görüntü netleşmedi. Yani ben bu psikolojiye fena halde kaptırmışım kendimi. Her şeye rağmen gözlerimin iyileşeceğine inanıyorum. Bir gelişme katedebilirsem buradan yazacağım.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.