Şimdi Ara

Araba kapısına parmak sıkışması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4
Cevap
0
Favori
8.249
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arabanın kapısı rüzgar nedeniyle beklediğimden sert ve hızlı kapanmasıyla baş parmağımın tırnak bitiminin 2 cm yukarısı yumuşak doku dedikleri yer kapı arasında kaldı .
    Laaaannn dememle parmağımı çektiğim anda tırnak üstüm kızarmıştı bi sigara yaktım geçer 5 dakika sonra diye düşündüm .
    Nafile bayram günümü zehir eden bir acı ve sızı .
    Ha geçti ha geçecek derken acının şiddeti kat kat artmaya başladı . 9 saat acıya dayanabildim sonrasında bir ağrı kesici içtim başıma vuran zonklamayı kessin diye , 4 saat sonra bir ağrı kesici daha içtim ama bir gram ağrıyı hafifletmedi .
    Gece 1 gibi acile gittim daha dayanamadım yok böyle bir zonklama sanki kalbim sıkışan parmağımın tırnağında atıyor .
    Tabipler birliği grev yapıyor ya Allahtan acilde nöbetçi doktor var .
    Film röntgen derken kırık çatlak yokmuş bende tahmin ediyorum fakat dayanamayacak bir acı olduğunu belirttim doktora .
    Doktor Bey benim acıdan yerimde duramadığımı görünce sakinleştirici ve ağrı kesici iğne yapalım 1 nebze acını keser dedi , birde alçıya alalım şöyle küçük bir çubukla yüksekde tut öyle uyu demişti Allahtan alçı demiş
    İğneyi yedim alçı odasının önünde sıra beklerken iğne hafif
    Etkisini göstermişti fakat parmağımdaki acıdan 1 gram eksilme yoktu .
    Alçı için görevli hemşir parmağımı görünce neoldu parmağına dedi olayı anlattım .

Tamam şimdi o görünen siyah kanı oradan çıkarmam gerek yoksa parmağına dokunduğum anda zıplarsın dedi . Bende kendi kanımı görünce tansiyonum düşüyor yok dememe rağmen iğneyi diğer tırnağıma değdirdi acı hissetmessin sen sadece gözünü kapat deyince teslim oldum .
    4 yerden deldi pis kanı aldı , o kan oradan çıkınca sızısı ve zonklama öyle bir kesildiki aynı anda , meğerse oradaki siyah kan bana dayanılmaz acı veriyormuş .
    Hemşir tırnağını delmek benim işim değil ama acını sadece o keserdi senin dedi Allah razı olsun ondan , yaklaşık 13 saatlik dayanılmayacak şiddetteki ağrıyı yüzde 70 oranında kesti .
    Olayın 2.günündeyim hala sızlıyor ama ilk günkü sızı ve zonklamaya dayanmaya çalıştığım için şuanki ağrı vız gelir tırıst gider .

Konu açmamdaki sebeb ise olurda parmak ayak gibi tırnak sıkışmalarında acile erken gidin ve alçı odasındaki o görevliyi bulun pis kanı oradan çıkarsın , onlardaki iğne daha keskin olduğu için kesinlikle tırnağa batırınca acıtmıyor sadece iğneye bakmayın yeter . Hadi eyvallah .

Araba kapısına parmak sıkışması

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BurakAsan -- 12 Temmuz 2022; 2:15:19 >

• Geçmiş olsun. Benzer bir olay yıllar önce benim de başıma gelmişti. Sonra tırnak düştü, yeni tırnak geldi. Sizin de başınıza aynısı gelebilir.

• yaasink kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler .
    4. Haftadayım ama henüz tırnakta kıpırdama yok , hatta sızı var yeniden kaynıyor gibi .
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.