Şimdi Ara

Gothic Türkçe Yama Çalışması (Tamamlandı) (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
133
Cevap
11
Favori
11.528
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • elinize sağlık hocam 2. oyun da gelirse bunun üstüne yavaş yavaş efso olur

• Süpersiniz hocam ellerinize sağlık.

• MortoZorto kullanıcısına yanıt

aynen hiç acele etme hocam yavaş yavaş eline saglık  

• Beta'nın ardından bir sorun yaşanmazsa yama büyük ihtimalle resmi yama olarak oyunun yapımcısı THQ tarafından Steam'de de paylaşılacak arkadaşlar. Yani Gothic resmi olarak Türkçe dil desteğine kavuşmuş olacak. Umarım bu adım Gothic Remake için de bir başlangıç olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wollnir -- 5 Mart 2023; 3:40:39 >
  • Wollnir kullanıcısına yanıt

hocam resmi olursa yama %100 zam yer oyun thqya ulaştınız mı oyunu çekelim indirim beklemeden

• MortoZorto kullanıcısına yanıt

THQ yamanın Beta süreci tamamlandıktan sonra son kararı verecek. Kısa sürede eklenip zam yapılacağını sanmıyorum zira daha Beta aşamasına geçmedik bile.

Hocam sevindim çok çok teşekkür ederiz.  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TR_Vay -- 6 Mart 2023; 9:20:44 >
  • eline saglık hocam

• Tüm seri şu an Steam'de indirimde. 6,20₺.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Microphone Not Found M kullanıcısına yanıt

Hemen aldım, Teşekkürler.

• Microphone Not Found M kullanıcısına yanıt

Alıyorum teşekkür ederim hocam.

• Steam hesabımda sadece 4,32₺ olmasa ben de alacaktım, iyi oyunlar şimdiden.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Hocam nasıl gidiyor sence zaman yayınlanır?

• Arkadaşlar yama Beta aşamasında geçti. İndirme linklerini ilk sayfada bulabilirsiniz.

İlginiz için teşekkürler.

Edit: Intro videosunun altyazılı halini Youtube'a ekledim. İlk sayfadan linki alabilirsiniz. İlerleyen dönemde oyun içine de ekleyeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wollnir -- 11 Mart 2023; 2:41:34 >
  • Eline emeğine sağlık hemen başlıyorum.

• Ellerinize sağlık wollnir mükemmel çalışıyor, steamle de uyumlu 20 yıl sonra bir ilki gerçekleştirdiniz. Gel gelim asıl mesele Gothic 2 ye o şaheserde türkçe olursa mükemmel olur. Gothic 2 ilk oyununa göre daha iyi çünkü o yılların en iyi rpg si seçildi. Şimdiden ellerinize sağlık.

• 3dci 3 kullanıcısına yanıt

Teşekkürler. Bu oyunun çevirisini oyun dosyalarının kullanışlı bir sisteme taşınması sayesinde hızlıca tamamlayabildim. Gothic 2 henüz bu sisteme aktarılmadığı için çeviriye başlayamıyorum. Birkaç ay içinde aktarılması planlanıyor, işlem tamamlandığında ikinci oyunun çevirisine de başlayacağım.

Edit: Yamayı Steam Workshop'a da ekledim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wollnir -- 11 Mart 2023; 15:50:23 >
  • Selam Hocam, Gothic serisine başlamak istiyorum sıralama bu şekilde mi acaba?

Gothic 1

Gothic II: Gold Edition

Gothic II: Night of the Raven (Steamda yok ve Gold Edition paketi içinde var mı bilmiyorum.)

Gothic® 3

• TR_Vay kullanıcısına yanıt

Selam, Gothic II Gold'un içinde Night of the Raven genişleme paketi bulunuyor. Dolayısıyla;

Gothic 1

Gothic II: Gold Edition

Gothic 3

Şeklinde oynayabilirsiniz.

Edit: Elinizde bir eşyadan kaç tane olduğu net olarak gözükmüyor. Muhtemelen yamadan kaynaklı bir sorun, ilk güncellemede halledeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wollnir -- 11 Mart 2023; 18:15:34 >

Çok teşekkür ederim hocam.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.