Şimdi Ara

Gossip Girl (2007- ) | 5.Sezon (69. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.372
Cevap
2
Favori
101.870
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
Giriş

• BoJack Horseman kullanıcısına yanıt

Baya ölü doğan bir diziydi.

• Netflix'e tekrardan eklenmiş, başlayamadığım için üzülmüştüm, Netflix sağolsun tekrardan kütüphaneye eklemiş güzel dizi yeni başladım tanıdık oyuncularda var The Boys dizisinden ve You dizisinin başrolü de burada, yaz aylarında iyi gidiyor tavsiye edilir.  

Serana çok güzel hatunmuş erkeklerden de favorim chuck oldu.

Serana (Blake Lively) yaklaşık 11 yıldır Ryan Reynolds abimiz ile evliymiş ağzının tadını iyi biliyor güzel hatunu kapmış.  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asahi Breweries -- 9 Temmuz 2023; 21:8:58 >
  • Asahi Breweries kullanıcısına yanıt

Ondan önce de uzun süre Penn Badgley ile nişanlıydı, Dan Humphrey yani.

• Penn’i ben You dizisiyle tanıdım iyi oyuncu ve tipi hiç değişmemiş fizik hep aynı zaten. You dizisinde de ki sinerjisi ile aynı keyifle izlettiriyor oyuncular iyi geneli. Nişanlı olduklarını bilmiyordum senden öğrendim şimdi. Kısmet işi bazen olmuyor Ryan ile 3 çoçuğu varmış sanırım iyi çoçuk yapmışlar.  

Bu arada 9 bölümü bitirmişim bölümler çok uzun değil akıp gidiyor. Zamanından beri başlayacağım diyip başlayamamıştım iyi ki başlamışım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Asahi Breweries kullanıcısına yanıt

Chuck'a hiç dayanamazdım ben oyunculuğu fazla kasıntı. Sen sevdiysen problem yok.  

• Ed Wood kullanıcısına yanıt

Uyuz, ortamda p* dediğimiz türden bir karakter kesinlikle bu tarz karakterleri seviyorum ama hep pısırık arka planda olan karakterler de keyifle izlenmiyor hiç.  

Hatunlardan Blair'ı sevemedim aşırı itici, çözemedim tam olarak iyi oluyor bazen şeytana dönüyor, ama işte güzel. Dan'ın kardeşi güzel sevimli o da Blair'ın yolundan gidiyor gibi gözüküyor. :) izledikçe fikirlerim değişecektir kesinlikle.

Spoiler,

mesajı görmek için tıklayın.
    Nate paraları kumarhane de kaybetti, Chuck'ın yardım etmesi beni bir tık daha sevdirdi kendini, tabii ileride ne olur göreceğiz. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asahi Breweries -- 10 Temmuz 2023; 16:19:17 >

• Chuck reis bodruma gelmiş.

• Chuck ile Blair ikilisi çok yakışıyor. Blair’ı ilk sezon sevmemiştim ama şimdi daha çok seviyorum hatta Serena’dan daha iyi.

• Spoiler,

mesajı görmek için tıklayın.
    4.sezonun ortalarına geldim. Dan ile Blair'ın arasında elektriklenme başladı, dizi o kadar sardı ki, gelecek bölümü merak ettirip peş peşe izlettiriyor. Çok başarılı gençlik dizisi gerçekten.
  • bu diziyi 5-10 sene önce izlemiştim sanırım.

son dönemde tekrar bi populer oldu sebebi nedir? her yerde karşıma çıkıyor.

• FlyingHigh F kullanıcısına yanıt

netflix e geldi ay başında

• 
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.