Şimdi Ara

Gossip Girl (2007- ) | 5.Sezon (66. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.373
Cevap
2
Favori
101.855
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Entrikası bol bir bölüm daha izledik. Finale doğru yaklaşırken Chuck-Bart savaşını izlemek ve Dan'in yazacağı "Final Bölümü" her şeyi çözeceğe benziyor. Bekliyoruz.
  • Dan'e ilk başta çok kızdım ama, biraz da hak vermedim değil.

Dan bu sefer gerçekten de Yalnız Çocuk oldu. Bu saatten sonra biraz zor affetirir kendini.
  • son final bölümünde gossip girl ü seslendiren Kristen Bell konuk olabilirmiş
  • 6x09

Bart Bass öldü, finalde işleri yoluna sokarlar, bir belki iki tane de evlilik görebiliriz bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Azor Ahai -- 12 Aralık 2012; 13:30:01 >
  • 6x10 Finalmiş, 12 bölüm değil miydi bu final sezonu?
    6x9 çok ilginçti, tüm bölüm Bart'ın başrol olmasına ne kadar sıkılsam da sonunda yaşattığı şok tuhaftı. Fragmanda da GG'nin ortaya çıkışından bahsediliyor sanırım.
  • Çok deli bölümdü yine, sürekli "Yok artık" diyorum resmen.

Bu arada Georgina bu bölüm çok güzel göründü gözüme.
  • Bence diziyi biraz ileri alabilirler özellikle ortalıkta dolaşan final bölümü fotoğrafları muhtemelen gerçek olacak

chuck ve blair'in çocukları vardı o belki yalan olabilir diziyi ileriye almazlarsa fakat chuck'ı polisler götürüyordu. Herhalde babasının ölümünden dolayı götürecekler
    Dan ve Serena evleniyor muhtemelen serena Dan'in çantaya koyduğu asıl yazdığı yazıyı okudu etkilendi döndü
    Eric ve Jenny muhtemelen son bölüm uğruna dönerler
  • 6*09

Bölümün sonunda şok oldum resmen. Bölüm güzeldi. Önümüzdeki bölüm final bölümü olacak.Final bölümünde aydınlanacak çok konu var. Sabırsızlıkla bekliyorum.
  • son 2-3 sezonun en iyi bölümüydü heralde.
  • 6x09

Gossip Girl bu sezonuyla cıvıklığından çıkıp, ciddiyete girişti.

Chuck & Blair, Serena & Dan evlenecekler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: designr

son 2-3 sezonun en iyi bölümüydü heralde.

Aynen katılıyorum.
  • dizinin bitmesine son 3 gün
  • Ve dizi bitti. efsane bir bölümdü. Gossip Girl açıklandı
    Dan olacağını hiç tahmin etmiyordum. Evlilikler de güzel oldu, Jenny de daha da güzelleşmiş
  • diziyi ilk 3 sezon izleyip bıraktım, sürekli aynı konular ve aşk üçgeni etrafında dönüyordu ensest ilişki vardı ya.

gossip girlin kim olduğu açıklandımı bari ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Exhell

diziyi ilk 3 sezon izleyip bıraktım, sürekli aynı konular ve aşk üçgeni etrafında dönüyordu ensest ilişki vardı ya.

Ensest?? Kimmiş onlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

diziyi ilk 3 sezon izleyip bıraktım, sürekli aynı konular ve aşk üçgeni etrafında dönüyordu ensest ilişki vardı ya.

Ne ensesti? Serena ile Dan'i mi kastediyorsun?

Bu arada final hani 2 saat olacaktı? 40 dakikalık final yapmışlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Azor Ahai -- 18 Aralık 2012; 13:20:05 >
  • İşte Gossip Girl...

• quote:

Orijinalden alıntı: Ed Wood

İşte Gossip Girl...

/>

cidden bumu ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ed Wood

İşte Gossip Girl...

/>

cidden bumu ?

açmışsın artık evet o

• Dan Gossip Girl çıktı iyi mi.
    Geçen hafta iki evlilik görebiliriz dedim ve 5 yıl arayla da olsa dizi iki evlilikle son buldu.
    Oha lan bu kadar da olmaz, Rufus ile Lily bile bir araya gelmiş derken meğerse farklı yollar çizmişler kendilerine.

Neyse, güzel diziydi. Biraz uzasa da izlettiriyordu kendini. Chuck gibi bir son yapıp bizi üzeceklerine, her şeyi tatlıya bağladılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Azor Ahai -- 18 Aralık 2012; 14:14:06 >
  • 
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.