Şimdi Ara

Gossip Girl (2007- ) | 5.Sezon (67. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.372
Cevap
2
Favori
101.870
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ancak bu kadar güzel olabilirdi.
    Herkes en başa döndü, ilk aşkına, eşine vesaire. GG'nin Dan olduğunu izlemeden okumuştum ama o anlatış sahneleri, flashbackler falan çok iyi olmuş. Jenny'yi de görmek çok güzel geldi. Henry'yi de çok güzel bulmuşlar fakat Blair hiç ilgilenmedi bile.
    Çok duygulu ve güzel bitti. Son sahnesinden de anlaşılacağı üzere GG asla bitmez, mutlaka bir yerlerden devam eder. XOXO.
  • Güzel bir final olmuş

Açıkçası Dan GG olayını da çok iyi bağlamışlar
  • Sıkıcı başlayan ve öyle devam eden sezon, müthiş bi finalle ekranlara veda etti. Kırk dakika nasıl geçti hiç anlamadım.

Jenny'nin Gossip Girl olduğunu düşündüm aslında. Ama Dan olunca böyle oldum
    Finalin en güzel yanı, Vanessa'yı ve Jenny'yi yeniden görebilmemiz oldu. İkisi de dizide en sevdiğim karakterlerdi ve aynı anda terk etmişlerdi diziyi.

Kapanış da on numaraydı. Kısır döngü olmuş iyice.

Çok enteresan be Çok sağlam bitti.

• bir diziyi daha bitirdik çok güzel bir final olmuş ama biraz daha uzatılabilirmiş 40 dk sanki 5 dk gibi geldi bana
  • Harika bir dizi daha böylece son buldu. The O.C ve One Tree Hill ile kıyaslamak gerekirse, OTH'nin inişli çıkışlı bir grafiği oldu ve dizi başladığı noktanın altında bitirdi. O.C'de de zenginlerin hayatını anlatıyordu; ama mütevazi bir şekilde. Normal, sıradan arkadaşlıkları vardı.

Gossip Girl ise içinde absürd öğeler barındıran bir diziydi ve bu kadar entrika başka dizide gitmezdi. Harika bir kurgu ile bitti. Açıkçası kitap duyduğum ve kısa incelememe göre orta seviyede, dizi ise harika.

Gossip Girl'ün kimliğiyle ilgili olarak,

Ben hep Dan ile Jenny arasında gidip geliyordum. Bir aralar acaba Serena veya Blair'in annesi olabilir mi diye düşünsem de sonra vazgeçtim. Jenny'nin ağır bastığı zamanlar oldu. Çünkü dizide de söylendiği gibi şehirden ayrılması gerekiyordu, dışlanmıştı; ama bunu yapacak gücü yoktu. Gossip Girl bunu sağladı. Bunu görünce o olabilir diye düşündüm; ama Dan'in yazarlık olayı ön plana çıktığında ona odaklanmıştım.

Şimdi yine gençlik dizisi üstadımız Josh Schwartz'ın Carrie Diaries isimli dizisi sırada; ama o dizinin geçmişte geçiyor oluşu nedeniyle bu kadar büyük sükse yapamaz diye düşünüyorum. Yine de şans vereceğiz tabi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mjollnir

quote:

Orijinalden alıntı: Exhell

diziyi ilk 3 sezon izleyip bıraktım, sürekli aynı konular ve aşk üçgeni etrafında dönüyordu ensest ilişki vardı ya.

gossip girlin kim olduğu açıklandımı bari ?

Ne ensesti? Serena ile Dan'i mi kastediyorsun?

Bu arada final hani 2 saat olacaktı? 40 dakikalık final yapmışlar.

Şöyle ki,

Dizi ABD'de 2 bölüm yayınlandı. Biri diziyi genel olarak anlatan bir değerlendirme bölümüydü ve bildiğim kadarıyla bağımsız bir ekip tarafından yapıldı. İlgili bölüm torrentte var zaten.

• Finalde bu kimdi? Çıkartamadım ben. Yüzü tanıdık geldi gerçi ama...

Gossip Girl (2007-    ) | 5.Sezon
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Lonely

Finalde bu kimdi? Çıkartamadım ben. Yüzü tanıdık geldi gerçi ama...

Lola Rhodes

• quote:

Orijinalden alıntı: furkanaksin

quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Lonely

Finalde bu kimdi? Çıkartamadım ben. Yüzü tanıdık geldi gerçi ama...

Lola Rhodes

Çok farklı çıkmış

• yav niye bitti ne güzel izliyorduk valla şöyle yıllardır takip ettiğim diziler bitince bi kötü oluyorum insan alışıyor yıllarca aynı gün bir rutine bağlıyorsun.

bölümü izlerken zamanın nasıl geçtiğini anlamadım sanki 5dk da anlattılar bitti gibi geldi o kadar güzel yapmışlar finali. eski yüzleri görünce mutlu oldum, yüzümde bir gülümseme oluştu hep

hele kristen bell ile rachel bilsonı görmek değişik oldu kristen belli hadi anladıkta rachel bilsonın olayını anlayamadım var mı bilen ?

gg nin dan olacağını kimse tahmin etmiyordu heralde, flashbacklerle anlatması çok güzeldi. yanlız şunu düşündüm bu flashbackleri ilk sezon çektiler mi acaba ya da danin saçları kesip tekrar mı çektiler hepsi biraz şimdi hallerine benziyordu çünkü eğer dan in saçlar gittiyse tek bölüm için yazık olmuş. güzeldi saçlarının son hali

dan son bölümlerdeki planım işliyor lafını herkes bu sezonki yazılarıyla ilgili sanıyordu ama adam en başından kurmuş planı helal olsun

jackin bu kadar iyi olmasını da yadırgadım yanlız tuhaf geldi, ha birde georgina tabiki, insanı şoke edecek değişimler bunlar

keşke bitmeseydi diyorum ama geçen sezon diananın entrikları beni çok boğuyordu zor izliyordum bölümleri. ama final sezonuyla çok güzel bir çizgi yakalamışlardı bölüm sayısını arttırmak değilde şöyle 2 saatlik bir final yazsalardı daha doyurucu olurdu sanki.

• 1. Heilsarmee – You and me (37.54%)
    2. Carrousel – J’avais rendez-vous (17.26%)
    3. Jesse Ritch -Forever & A Day (11.75%)
    4. Melissa – The Point Of No Return (9.72%)
    5. Chiara Dubey – Bella sera (9.04%)
    6. Nicolas Fraissinet – Lève-toi (6.55%)
    7. Anthony Bighead – Do The Monkey (5.66%)
    8. Nill Klemm – On My Way (1.69%)
    9. Ally – Catch Me (0.79%)

Yarışmanın final sonuçları böyle.
    Ben kazanan şarkı haricindeki tüm şarkıları dinledim.
    Sadece ikinci olan Carrousel ve sonuncu olan Ally'nin Catch Me şarkısını sevdim.

Düzenleme: Afedersiniz, yanlış sekmeden yazmışım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Lonely -- 19 Aralık 2012; 14:40:37 >
  • Güzel bir sonla bitti. Yemek masasından doyarak kalktığımı söyleyebilirim. Final bölümünün 2 saat olması gerekiyordu. Böyle çok acele, sıkıştırılmış görünüm verdi. Ben tam olarak evlendiklerini görmek isterdim mesela. Flashbackler aşırı derece hoşuma gitti. Eski karakterleri görmek filan çok iyi geldi be.

Ben Gossip Girl'ün baştan beri Jenny olduğunu düşünüyordum. Ancak abiciği çıktı.. Kendisi sosyetenin ağzına mıçtı şaka maka. Dizi başladığından beri zaten en sevdiğim karakter Dan Humphrey oldu. Nedeni ise kendisinin bahsettiği sosyetenin içinde 'Yalnız Çocuk' olmasından kaynaklıydı. Kendimi ona yakın hissederdim her zaman. Bu diziyi sırf Chuck & Blair ilişkisi için izleyen idiotlarda vardır eminim. Dan karakterine gıcıktılar çoğu zaman. Ama Dan, onların da payını verdi ve içimin yağları eridi.

Blair ise hala sen bizden değilsin havalarında. Ulan Chuck zamanında seni satmıştı be kızım. Ali Ağaoğlu bunu yapmaz lan. Bunu Serena'da söyledi. Neymiş Chuck'ın kökleri ordaymış. Ahaha ne kız yahu. Ayrıca Henry Bass ne tipsiz bir çocuktur yahu? Başka birini mi bulamadılar anlamadım ki.

Gelelim Nate'e. Ana karakterlerin en cılız ismi. Finalde de açıkça görüldü. Ne Sage vardı yanında ne de başkası. Senaryo içinde de çoğu zaman silik biri olduğunu fark etmişsinizdir. Bir mature, bir teen ilerledi adam koskoca dizide.

Serena ise her zaman Blair'den üstün bir konumdaydı dizide. Tabii bana göre. O da erdi muradına son olarak. Dan ile evlendiler artık. Bu arada Dan'in sesi çok karizma, olayları anlatırken dinletiyor insanı.

XOXO, Gossip Bastard.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ed Wood

Güzel bir sonla bitti. Yemek masasından doyarak kalktığımı söyleyebilirim. Final bölümünün 2 saat olması gerekiyordu. Böyle çok acele, sıkıştırılmış görünüm verdi. Ben tam olarak evlendiklerini görmek isterdim mesela. Flashbackler aşırı derece hoşuma gitti. Eski karakterleri görmek filan çok iyi geldi be.

Ben Gossip Girl'ün baştan beri Jenny olduğunu düşünüyordum. Ancak abiciği çıktı.. Kendisi sosyetenin ağzına mıçtı şaka maka. Dizi başladığından beri zaten en sevdiğim karakter Dan Humphrey oldu. Nedeni ise kendisinin bahsettiği sosyetenin içinde 'Yalnız Çocuk' olmasından kaynaklıydı. Kendimi ona yakın hissederdim her zaman. Bu diziyi sırf Chuck & Blair ilişkisi için izleyen idiotlarda vardır eminim. Dan karakterine gıcıktılar çoğu zaman. Ama Dan, onların da payını verdi ve içimin yağları eridi.

Blair ise hala sen bizden değilsin havalarında. Ulan Chuck zamanında seni satmıştı be kızım. Ali Ağaoğlu bunu yapmaz lan. Bunu Serena'da söyledi. Neymiş Chuck'ın kökleri ordaymış. Ahaha ne kız yahu. Ayrıca Henry Bass ne tipsiz bir çocuktur yahu? Başka birini mi bulamadılar anlamadım ki.

Gelelim Nate'e. Ana karakterlerin en cılız ismi. Finalde de açıkça görüldü. Ne Sage vardı yanında ne de başkası. Senaryo içinde de çoğu zaman silik biri olduğunu fark etmişsinizdir. Bir mature, bir teen ilerledi adam koskoca dizide.

Serena ise her zaman Blair'den üstün bir konumdaydı dizide. Tabii bana göre. O da erdi muradına son olarak. Dan ile evlendiler artık. Bu arada Dan'in sesi çok karizma, olayları anlatırken dinletiyor insanı.

XOXO, Gossip Bastard.

Dan benim de adamımdı, final sezonu onun sezonu oldu.

• Bugün ilk bölümü indirip yeniden izledim de,

Gerçekten her şey ilk sezondan planlanmış. Serena'nın geri döndüğü haberi çıktığında Dan Humphrey, bilgisayar başında habere bakıyordu. Tabi ki herkes ondan hoşlandığı için haberi okuduğunu düşünüyordu. Bir de Serena'nın ilk görüldüğü istasyonda yine Serena'nın haberini okurken Gossip Girl, Dan tekrar göz çıtlatmış.
  • S06E10

Evet geldik iyi kötü Gossip Girl'ün de sonuna.

Ben her zaman Goossip Girl'in Jenny olduğunu düşünmüştüm. Ancak GG Dan çıkınca herkes gibi ben de şok oldum. Ama GG'lik de yakışmıştı Dan'e. Sesi de karizmatikmiş bu arada.

Diznin süresi bana da kısa geldi. En az 1 saat olmalıydı. Süre yetmediği için dizinin ana karakterlerinden Nate'in durumu havada kaldı. Aşk hikayelerine bir şey diyecek yok çünkü ben her zaman finalin böyle olacağını tahmin etmiştim. Yani herkesin ilk aşkına döneceğini biliyordum. Ancak Serena ve Dan'in evlenmesi çok uzun sürmüş. Blair ve Chuck'ın evlenmesinin ardından 5 yıl bana uzun geldi. Ben son final sahnesinde Serena ve Dan'in de çocuklarını göreceğimizi düşündüm.

Neyse iyi kötü bir diziyi daha bitirdik ancak dizinin en çok 1, 2 ve 6. sezonlarını genel olarak diğer sezonların üstündeydi bence. Her zaman olduğu gibi diziler bitince insanda da bir boşluk oluyor. 6.sezon çizgisi iyiydi dizinin keşke bitmeseydi diyeceğim ama her güzel şeyin bir sonu vardır.

• final kesinlikle çok az sürdü nerdeyse 30 dk normal bölüm tadında sürdü sonra kalan son 2 dk son anları toparlamaya çalıştırdılar hiç olmadı sırf bir 20 - 30 dk 5 yıl sonrasını anlatmalıydı

bu arada ekşide biri final özel bölümü yayınlanmış yazmış ona nerden bakabiliriz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MonsterKill88 -- 20 Aralık 2012; 17:38:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MonsterKill88

final kesinlikle çok az sürdü nerdeyse 30 dk normal bölüm tadında sürdü sonra kalan son 2 dk son anları toparlamaya çalıştırdılar hiç olmadı sırf bir 20 - 30 dk 5 yıl sonrasını anlatmalıydı

bu arada ekşide biri final özel bölümü yayınlanmış yazmış ona nerden bakabiliriz

http://www.dizi-mag.com/gossip-girl-6-sezon-11-bolum-izle-dizi.html

Buradan bakabilirsiniz.

Dizinin başlangıcı tam lise zamanlarımdı ve bayağı bir etkisi vardır bende.

3. sezondan sonra doğru düzgün izlememiştim ara sıra can sıkıntısından bakıyordum çünkü direk romantikliğe bağlamıştı fakat yine de sonunu izledim ve niyeyse büyük bir moral bozukluğuna sebep oldu bende.

Final bölümü için çok kısa bir bölümdü final bölümü 2 saat civarı olmalıydı bence.

Edit: Buarada Carrie Diaries için Gossip Girl'den vazgeçildiyse şimdi fragmanını izledim 3. sezonu zor görür gibi geldi hele hele CW gibi bir kanalda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi De7 -- 20 Aralık 2012; 18:43:27 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ArroW7

quote:

final kesinlikle çok az sürdü nerdeyse 30 dk normal bölüm tadında sürdü sonra kalan son 2 dk son anları toparlamaya çalıştırdılar hiç olmadı sırf bir 20 - 30 dk 5 yıl sonrasını anlatmalıydı

Buradan bakabilirsiniz.

Dizinin başlangıcı tam lise zamanlarımdı ve bayağı bir etkisi vardır bende.

3. sezondan sonra doğru düzgün izlememiştim ara sıra can sıkıntısından bakıyordum çünkü direk romantikliğe bağlamıştı fakat yine de sonunu izledim ve niyeyse büyük bir moral bozukluğuna sebep oldu bende.

Final bölümü için çok kısa bir bölümdü final bölümü 2 saat civarı olmalıydı bence.

Edit: Buarada Carrie Diaries için Gossip Girl'den vazgeçildiyse şimdi fragmanını izledim 3. sezonu zor görür gibi geldi hele hele CW gibi bir kanalda.

GG'in bitmesinin en büyük nedeni reytinglerin düşüklüğünde kaynaklandı. Zaten yazın açıklanmıştı GG'nin bu sezon biteceği. Yani ben yeni bir proje için GG'nin bitirildiğini düşünmüyorum. Tam tersi GG biteceği için yeni proje hazırlamışlardır.

• quote:

Orijinalden alıntı: ArroW7

quote:

Buradan bakabilirsiniz.

teşekkür ederim dostum

• 
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.