Şimdi Ara

Gossip Girl (2007- ) | 5.Sezon (65. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.372
Cevap
2
Favori
101.870
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: dorukhanilhan

5.bölüm neden hala yayınlanmadı ?

Gossip Girl Türkiye saati ile pazartesiyi saliya baglayan gece 3'te yayinlaniyor. Yani Gossip Girl'un 5.bolumunu 2 gun sonra yani sali gunu izleyebilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bütün tahmminlerimn yanlış çıktığı bi bölümdü
  • Dizi yavas yavas benim istedigim sekle geliyor. Umarim yine senaristler ters kose yapmazlar.
    Steven ve Sage'in diziden cikmasi iyi oldu bosuna kaabalik yapiyorlardi :) Sanirim bundan sonra buyuk finale dogru giderken Dan - Serena yakinlasmasini gorecegiz. Chuck ile babasinin cekismesinden Chuck galip gelip Blair ile olacaktir benim tahminlerime gore.

• 6*06
    Buyuk finale dogru giderken bur bolum daha geride kaldi.

Dan ve Serena'yi diziyi izlemeye basladigimdan beri birlikte gormek istemisimdir. Nihayet bu da gerceklesmeye basladi. İvy'nin telefonda kiminle konustugunu gercekten merak ediyorum bunu da onumuzdeki bolumlerde ogrenecegiz. Ayrica Chuck - Bart cekismesine Ivy'de ortak oldu. Gelecek bolumlerde birbirinden zevkli olacaktir gibime geliyor.

• sezon6 e2 nin tr altyazısını bildiğim bütün sitelere bakmama ragmen bulamadım . yardımcı olabilecek varmıdır acaba? teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FlyingHigh

sezon6 e2 nin tr altyazısını bildiğim bütün sitelere bakmama ragmen bulamadım . yardımcı olabilecek varmıdır acaba? teşekkürler.

Turkcealtyazi'da bulabilirsin. Ben oradan indirmistim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sercann35

6*06

Dan ve Serena'yi diziyi izlemeye basladigimdan beri birlikte gormek istemisimdir. Nihayet bu da gerceklesmeye basladi. İvy'nin telefonda kiminle konustugunu gercekten merak ediyorum bunu da onumuzdeki bolumlerde ogrenecegiz. Ayrica Chuck - Bart cekismesine Ivy'de ortak oldu. Gelecek bolumlerde birbirinden zevkli olacaktir gibime geliyor.

Aslında onu ilk bölümlerde gördük. Dikkatinden kaçmış olmalı
    Lola'yla konuşuyor.

• Açıkçası on bölümlük son sezonda, üç dört bölümden sonra heyecan dolu, atraksiyonlu bir sezon izleriz diye düşünmüştüm. Ancak ilk bölümler, son bir iki bölümden daha heyecanlıydı... Büyük bir hayal kırıklığı oldu benim için.
  • quote:

quote:

sezon6 e2 nin tr altyazısını bildiğim bütün sitelere bakmama ragmen bulamadım . yardımcı olabilecek varmıdır acaba? teşekkürler.

hocam ordaki txt dosyası olarak geliyor o yuzden açamadım onu ne yapmam gerekiyor?
  • quote:

quote:

quote:

hocam ordaki txt dosyası olarak geliyor o yuzden açamadım onu ne yapmam gerekiyor?

İnen dosyayi buraya cikar dersen altyazida gelmis olur :)

Edit :http://www.dosyauzantisi.com/txt-dosyasi-nasil-acilir

İnternet sitesinden buldum senin sorununu umarim hallolur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sercann35 -- 25 Kasım 2012; 12:00:32 >

• quote:

6*06

bende nate le nedense:)

• koskoca sezon 3 için size tek kelime birsey söylicem
    artik jenny'nin postalanmasina cok sevindim bu kadar haysiyet yoksunu bir insan görmemiştim hayatimda
  • 6*07yi izledim.
    1- dan ne kadar şerefsiz bir adammış
    2- bu kadar konuyu üç bölümde nasıl bağlayacaklar
  • quote:

Orijinalden alıntı: doktorhakan

6*07yi izledim.
    1- dan ne kadar şerefsiz bir adammış
    2- bu kadar konuyu üç bölümde nasıl bağlayacaklar

Olaylar olaylar olaylar daha yeni 3.sezonu bitirdim bugun 4 e basliyacagim ve cok merak ettim simdi noldugunu

• 6*07

GG senaristleri yine izleyicilerle kafa mı buluyor acaba. Serena-Dan yakınlaşması vardı şimdi Dan, "Serena bölümünü yazmak için mi Serena ile takılıyor" sorularını izleyicilerin kafalarına sokuyorlar. Dizi de sanki 2 sene daha sürecekmiş gibi entrikalar yine hat safhada. Alt tarafı 3 bölüm kaldı dizinin bitmesine @doktorhakan'ın da dediği gibi bu kadar konuyu nasıl bağlayacakla ben de merak ediyorum.
  • Gercek chuck bass dönüyor
    blair'a savas acti sezon 4 bölüm 4 bitiminde ortalik fena karişcak
  • son final bolumu 2 saat olucakmis

• Bu dizi gercekten kafayi siyirttircak en son bana cok fena bi dizi ya boyle entrika dolu gormedim cildiricam her bolum bana yok artik daha neler dedirtiyor cok tehlikeli bi dizi

• ilk sezonu izlemiştim güzeldi.şimdi 5. sezona olmuş amma hızlı geçiyor zaman.şimdide üşeniyorum 5 sezonu oturup izlemeye
  • 
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.