Şimdi Ara

Görünmez dosya yapma(Çözümlendi) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
17.715
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • yani silmesi başarılamıyor mu şu lanet şeyden kurtulamayacakmıyız.
  • quote:

Orjinalden alıntı: hione

Görünmez dosya yapma(Çözümlendi)

alt+255 yapın derken neyi kasdediyorsunuz yapamadım da

• yeni klasör oluştur sağ tıkla yeni adlandır yap sonra yazı değişim işlemi başlayınca alt tuşuna bas ve basılı tutarak 255 yaz sonra yazını kaybolduğunu göreceksin amma yapmanı tavsiye etmem çünki silinmiyo lanet şey
  • arkadaşlar bende vistada denedim silemedim bi daha ancak xp de oluyor bide eğer laptorta yapacaksanız numluk açık olması gerekiyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: pusat.kangal

yeni klasör oluştur sağ tıkla yeni adlandır yap sonra yazı değişim işlemi başlayınca alt tuşuna bas ve basılı tutarak 255 yaz sonra yazını kaybolduğunu göreceksin amma yapmanı tavsiye etmem çünki silinmiyo lanet şey

teşekkürler oldu ama bende siliniyo klasör
  • ben bunu windows 98de dosya sifrelemek icin kullaniyordum ms-dos ortaminda ascii kodlarla yeniden isimlendirdigim dosyayi windows okuyamiyordu
  • slmlar arkadaşlar böyle bir klasör bende açtım ama bir türlü silemiyorum ismi olmadığı için galiba yeniden isimde yazamıyorum şu anda çare arıyorum bulursam sizede söylerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HTrmn -- 5 Nisan 2008; 19:15:18 >
  • ben de vistada denedim klasörü oluşturdum ama silinmedi
    taktım pardus live cd'yi öyle sildim klasörü, silindi
  • Konuyu ben açtım ben çözümünü veriyorum.

sevgili arkadaşlar; vista da dahil olmak üzere isimsiz dosyayı silmenin bir tek yolu var. isimsiz dosya üzerinde sağ tıklayıp, arşive ekle diyoruz. çıkan winrar sihibazında dosya adına herhangi bir isim -örnek olarak ben aaa dosya ismini kullandım- aaa.rar yazıyoruz. aynı pencerenin sağ alt tarafında "arşivlenen dosyayı sil ve arşivlenen dosyayı test et seçeneklerini işaretliyoruz. karşımıza isimsiz dosya artık yeni adıyla birlikte rar dosyası olarak geliyor. bu rar dosyasını sildiğimizde dosya artık başbelası olmaktan çıkıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: hione

Konuyu ben açtım ben çözümünü veriyorum.

sevgili arkadaşlar; vista da dahil olmak üzere isimsiz dosyayı silmenin bir tek yolu var. isimsiz dosya üzerinde sağ tıklayıp, arşive ekle diyoruz. çıkan winrar sihibazında dosya adına herhangi bir isim -örnek olarak ben aaa dosya ismini kullandım- aaa.rar yazıyoruz. aynı pencerenin sağ alt tarafında "arşivlenen dosyayı sil ve arşivlenen dosyayı test et seçeneklerini işaretliyoruz. karşımıza isimsiz dosya artık yeni adıyla birlikte rar dosyası olarak geliyor. bu rar dosyasını sildiğimizde dosya artık başbelası olmaktan çıkıyor

Eywallah ya ..

Konu açıldığı zaman bende klasörü oluşturmuş ve silememiştim.

Sinirden format attıp öyle kurtulmuştum.Ama arkadaşlara oyun yapmak için klasörü rapidshare atmıştım . Adını _ koymuştum.

Gelzaman gitzaman aradan yıl ay geçmiş r..apidshare den dosyalarımı karıştırırken allah allah bu ne ki diyip indirdim

Yine silemedim ve google da arattırınca beni buraya gönderdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MPS -- 3 Ocak 2010; 0:52:14 >

• HOOOORT!

Fazladan konu açmak istemedim. Aynı klasör içinde birden fazla dosyayı boş olarak isimlendirmek istiyorum. Ona özel iconlar altında oyunun isimleri yazıyor.

Birden fazla yapmaya çalıştığımda böyle isimlendirilen bir dosya var diye hata alıyorum. Bir yardımcı olabilirseniz sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Saldour -- 25 Şubat 2012; 22:40:08 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.