Teğmen
01 Haziran 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 18 (Bu ay: 0)
Gönderileri
İyi forumlar.
Forumda yaptığım tüm araştırmalara rağmen bir sonuç alamadığım sorun.
Usb den kaynaklı kısa devre olarak geçiyor. Eğer kısa devre var ise taktığım cihazları görmemesi gerekmez mi ? Ön usb girişleri sökülü halde arka usb girişleri sökülü halde ama yinede aynı hata. Yalnızca asus ez flash 2 ile bios güncelleyebildim. Biosa girmek imkansız. Mercek ile usb içlerini inceledim bir kısa devreye yol açacak parça veya yamukluk yok. Jumper ayarı ve cmos clear yaptım nafile. Anakartım Asus M5A 78l-m LX3.
Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
İyi forumlar.
Üzerinde hiçbir etiket olmayan bir kart elime geçti. Üzerinde crossfire var.
Hakkında nasıl bilgi edinebilirim ? Tanıyanınız var mı acaba ?
Merhaba.
Az önce dvd sürücüsü açarken kasanın dışından elektrik çarptı. Kolum uyuştu resmen. Powersuply 10 gün önce aldım ondan kaynaklanan bir sıkıntı olabilir mi ? Çünkü eskiden aynı kablo ile böyle birşey yoktu.
Teşekkürler.
Merhaba.
Modemin arayüzüne 192.168.2.1 ile erişim yapmaya çalışıyorum fakat hiçbir şekilde açılmıyor. Modeme ait program kurulu. Fakat onda da airties ürünleri bulunamadı diyor. İnternete sorunsuz giriyorum. Şuan kablosuzda bağlanacak cihaz olmadığı için kablosuz ağı kapatmak istiyorum ama nafile. Kablosuz koruma olduğu için umursamıyorum. modemi resetler isem kullanıcı adını ve şifre için tekrar modeme giriş yapamazsam diye korkuyorum. Ne yapabilirim ? Modem kablosuz açık kalması sıkıntı olur mu ?
Teşekkürler.
İyi forumlar.
Daha önce böyle birşey yapmamıştım ilk denemede sorunla karşılaştım. Yaptığım şey amd overdrive otomatik ayarlamaydı. Hız testlerini kendi yapıp sisteme uygun olanı bulup ayarlayacaktı.
Ama bilgisayar restart attıktan sonra ekrana görüntü vermemeye başladı. Tüm fanlar çalışıyor ama ne ekran kartı ne de onboardtan görüntü geliyor. Bios dahil açılmıyor. Kasa üzerinde power ışığı yanmıyor.
Başka bilgisayarda yalnızca ekran kartını deneyebildim sorun yok. Hangi parça sorun yaratmış olabilir veya ekran kartının yaptığı ayardan dolayı açılmama var ise bunu nasıl geriye alabilirim ? Tabi ki önce görüntü alabilirsem.
Sistemim;
Anakart Biostar N68S3+
İşlemci Am3 Phenom II x3 720
Ram 4 gb ddr3 1333mhz tek modül
Ekrankartı Powercolor HD5670
Power Asus 500watt
İyi forumlar.
Biostar N68S3+ anakartın işlemci pin sayısının ne olduğunu bulamadım. Yardımcı olabilirmisiniz ?
Bilgisayarı her açtığımda realtek ve ethernet sürücüsü yüklüyor bazen yükleyemiyor ve reset atıyor. Tüm sürücüleri driver genius ile güncelledim ama aynı sorun var. Neden olabilir ? Teşekkürler.
İyi forumlar.
Dün elime geçen bir çift 10 inç jbl hoparlör var. Birinin bobini yanık diğerinde tozlanmadan kaynaklı sürütünme var. Bakım yaptırmaya değer mi yoksa çöpe mi atıyım ? Bobin haricinde hiçberi sorunları yok.
İyi forumlar.
Boss vintage ev amfisi elime geçti. Stereo ekolayzır ve amfisi ile 8 ohmda 2x150, 4 ohmda 2x300 ve 2 ohmda 2x600 watt çıkışı olan bir set. Set 1983 yılı üretimi olduğu yazıyor. Onun dışında model bilgisi yok yırtılmış. Şöyle bir uyarı var arka kısmında yazıyor "Bu amfi yalnızca topraksız hoparlör ile kullanılabilir" bu ne anlama geliyor ? Hoparlör nasıl topraklı veya topraksız olur ?
İyi forumlar.
Başıma garip bi olay geldi. Sony apm serisi kabinerlim vardı kullanmadığım için kilere kaldırdım. Kilimleri üzerine atmışlar zarar görmesin diye çıkarttım piyasaya. Dikkatimi çekti körükler yok olmuş. Dökülme falan yok buharlaşmış yok olmuş. Kullanılmadığı halde böyle olmuş. Buna neden ne olabilir ? Kilimlerde güve vardı körükleride onlar mı yedi acaba olabilir mi ?
Hakkında
Hakkımda:
a766c6e2425b9c4b487d7f25fbc133194.png
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 7 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 398
İkinci El Bölümü Mesajları: 8
Konularının görüntülenme sayısı: 48.183 (Bu ay: 15)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 14 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.