Şimdi Ara

GÖRDÜĞÜN RÜYANIN AYNISINI AYNI GÜN BİREBİR YAŞAMANIN ADI NE BEYLER (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
34
Cevap
1
Favori
41.999
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: TARHAN1982

Küçük yaşlardayken ara ara rüya görürdüm hayal mayal hatırlanacak şekilde, ancak belli bir yaştan sonra lise döneminden sonra çok nadir rüya görmeye başladım, uyandığımda aklımda kalan rüya bir tek son bahsettiğim rüya ben yıllar önce yine bir rüya daha görmüştüm, onda da gördüklerim olmuştu ama bu kadar bire bir değildi, bir kaç yıldır rüya görmüyorum. Sizlerde nadir mi rüya görüyorsunuz ?

bende nadir görürüm.Rüyada yaşadığım olaylar gerçek olmuştu benimde sizin ki daha detaylıymış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Casablancas

bu gün sana çarpan bir tır görürsen nasıl dışarı çıkacaksın ?

Tam olarak ne demek istedin, anlamadım açıkçası, rüyaların bizi kötü bir durumdan kurtarmak için mi görüldüğünü düşünüyorsun ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TARHAN1982 -- 29 Temmuz 2015; 4:05:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TARHAN1982

quote:

Orijinalden alıntı: Casablancas

bu gün sana çarpan bir tır görürsen nasıl dışarı çıkacaksın ?

Tam olarak ne demek istedin, anlamadım açıkçası, rüyaların bizikötü bir durumdan kurtarmak için mi görüldüğünü düşünüyorsun ?

arkadaş gördüğü rüyayı birebir yaşadığını söylüyor
    diyorum ki ya bir tırın sana çarptığını görürsen dışarı nasıl çıkacaksın ?
    kısaca Rüya ile amel edilmez takmayın böyle şeyleri ayrıca CSB
  • Arkadaşım, ben takmış olsaydım bir kaç yıl önce gördüğüm olaydan şimdi bahsetmezdim, tesadüfen gördüğüm bir yazıya bende kendimden bir ekleme yaptım. Sorduğun soru bence konuyla alakalı değil. Sen başka bir kanattan bakıp bu soruyu sordun gibi geldi bana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TARHAN1982 -- 29 Temmuz 2015; 4:17:50 >
  • Devaju
  • Hamilelik belirtisi

• quote:

Orijinalden alıntı: Piccadilly Circus

beyler dün sabah bir rüya gördüm ne olduğunun önemi yok ama inanılması güç bişey ve 2 saat sonra gördüğüm rüyayı en ince ayrıntısına kadar yaşadım ve bu beni çok etkiledi ( dine fazla inanmayan biriyim bilimsel yaklaşan biri yani ama rüya yorumunu dine bağlıyolar bilirsiniz ilahi güç falan ama ben yinede dine değilde dün yaşadığım olaydan sonra tamamen farklı düşünmeye başladım ) bu olayın aslı astarı nedir vakit bulduğum zaman medyum , falcı , imam vs bu kişiliklere gidip olayı anlatıp danışıcam gördüğün rüyanın aynısının çıkması ne demek bi ismi varmıdır aradım bulamadım yardımcı olursanız sevinirim , sinirlerim bozulmaya başladı evde düşünmekten. işin komik yanı sabah rüyadan etkilenip anneme anlattım makara yaptım annemde rüyalar zamanı gelince çıkar gibi gizemli sözler söyledi üstüne ben yine makara yaptım fakat çok kısa süre sonra yaşadım olayı . anneme anlatamıyorum çünkü izmirin en berbat yerine (kuruçay) gitmiştim bişiler halletmek için . .

not : yaş 18

ayda bir ruya goruyorum gorduklerimin hepsi oluyor

• Bana ulaş

• GÖRDÜĞÜN RÜYANIN AYNISINI AYNI GÜN BİREBİR YAŞAMAK

adı bu

• Hazır hortlanmışken söyliyeyim lisede benimde başıma geldi.Pek kızlarla konuşmam ama rüyamda konuştugum kızla sınıfta ( rüyada bahçeydi) aynı konusma geçti.Bir an kalbim patlayacak gibi atmaya basladı çok heyecanlandım nasil gercek olabilir diye.Kız daha kelimelerini bitirmeden söyleyeceklerini ve soracağı sorunun cevabı daha sormadan söyleyince noluyo lan demisti.Rüyada çözmüştüm cevap okul numaram çıkıyordu.Bana salladın tuttu demisti.Sonrası farklı devam etti.Ama ilk konusmadan itibaren cevabı erken soyleyene kadar aynıydı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • japone kollar acilir gogusler yana sacilir herkesin gozu acilir Adina da derler

• Hocam şimdi işin 2 türlüsü var.
    1. durum: Olay biter bitmez çüş ben bunu rüyamda görmüştüm mü dedin?
    2. durum: Olay sırasında rüyanda gördüğün şey olduğunu anlayıp rüyada devam ettiğin gibi mi devam ettin?
  • Rüyamı zaten o sabah uyandığımda Anneme anlatmıştım, o anda annemde rüyanın sonunu bildiğinden koluma dokunup işaret etti bende biliyorum anne merak etme demiştim, zaten o ana kadar her şey bire bir aynıydı masaya gelen son kişi beni haklı bulduğunu annemde gözleriyle görmüştü, canlı olayın üzerinde çok durmadık açıkçası çünkü benim anneminde gördüğü rüyalar bir şekilde oluyor ama bire bir görmez annem kalabalık bir rüya gördüm der bir cenaze çıkar bir hasta olur gibi... Ama benim gördüğüm rüya bire bir olması çok ilginçti.Dejavu denilen şeyi bir çok kez yaşadım çoğumuz gibi kesinlikle Dejavu değildi.Hadi ben rüyayı kurdum diyelim Anneme anlatmıştım, o da aynı anda olanları kurdu mu, kesinlikle Dejavu değildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TARHAN1982 -- 29 Temmuz 2015; 19:05:58 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.