Şimdi Ara

Google Play Uygulama Önerileri (Telefonumuzdaki Uygulamaları Yazıyoruz) (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
284
Cevap
31
Favori
22.072
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eline sağlık kardeş güzel sıralamışsın işime yaradı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Google anketlerden 26 lira birikti alacak bişey bulamıyorum ama zamanında indirimle aldıklarım:
    runtastick, nova launcher, quick pdf scanner, swift key.
    son zamanlarda grenify dışında paralı işime yarayacak uygulama bulamadım bi türlü, oyun bakmıyorum zaten G2 ile pek bişey oynayamam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marty.McFLY

Google anketlerden 26 lira birikti alacak bişey bulamıyorum ama zamanında indirimle aldıklarım:
    son zamanlarda grenify dışında paralı işime yarayacak uygulama bulamadım bi türlü, oyun bakmıyorum zaten G2 ile pek bişey oynayamam.

benim de 12 lria oldu alınacak bişey yok gerçekten. oyunla benim de aram yok, bende g2 kullanıyorum. sık sık üst sıralardaki ücretli uygulamalara bakıyorum ama alınacak hiçbirşey yok bana göre.. acaba cey-da alsam mı diye düşünüyorum. iyi diyen de var kötü diyen de..

nova launcher kullanıyorum, ayarlarını isteğinize göre yaparsanız gerçekten iyi bir arayüz.. greenify aldım bende :)
  • Paranız yeterse FlightRadar24 alın..

• mikailc78 kullanıcısına yanıt
    Ceyd-a yı hiç duymamıştım ama ücretsiz olanında da baya fonksiyon varmış bi deneyip para verilebilir ben de merak ettim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: das Beste vom Besten

myMail uygulamasi. Asla vazgecmem. Bütün emaillerim acik ve senkronizasyonu cok iyi.

bluemail de tavsiye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: qzerty

Uzun süredir aradığım kayıt yapabilen radyo uygulaması kayıtlarını taşıyabilmek de çok güzel. Haber verdiği için @ilkerakdag a teşekkürler.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.shenturk.rdkmobile

bunda da radyo kategorileri yok, bütün radyolar tek liste halinde

neyse, radyoda kaydetmek istediğim bir şarkı çıkarsa bunu açıp kaydetcem artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

quote:

Orijinalden alıntı: qzerty

Uzun süredir aradığım kayıt yapabilen radyo uygulaması kayıtlarını taşıyabilmek de çok güzel. Haber verdiği için @ilkerakdag a teşekkürler.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.shenturk.rdkmobile

bunda da radyo kategorileri yok, bütün radyolar tek liste halinde

neyse, radyoda kaydetmek istediğim bir şarkı çıkarsa bunu açıp kaydetcem artık

Evet. Benim takip ettiğim belli bi kaç kanal var onları favoriye ekleyip ordan devam ediyorum. Sorun etmedim kategori işini.

Zart zurt reklam çıkmıyor. Kayıt yapıp onları dosyalayip tasiyabiliyorum benim için çok iyi.

• bir uygulamada ben vereyim arkadaşlar

perfect viewer : çizgi roman sevenler için en iyi uygulama. cbr vb uzantılı tüm manga, anime, vb görüntüler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Marty.McFLY

Google anketlerden 26 lira birikti alacak bişey bulamıyorum ama zamanında indirimle aldıklarım:

hangi anket programı hocam bu
  • Marty.McFLY kullanıcısına yanıt
    teşekkürler
  • sirreddot kullanıcısına yanıt
    öncelikle teşekkürler paylaşımınız için. şu son öneriniz budget tam olarak hangisi markette.

bir de aracımızın servis bakımını, giderini kaydedebileceğimiz takip edebileceğimiz bir uygulama önerin var mı hocam, mümkünse türkçe

• quote:

Orijinalden alıntı: Qonrul

öncelikle teşekkürler paylaşımınız için. şu son öneriniz budget tam olarak hangisi markette.

bir de aracımızın servis bakımını, giderini kaydedebileceğimiz takip edebileceğimiz bir uygulama önerin var mı hocam, mümkünse türkçe

Rica ederim hocam, beğenmenize çok sevindim.

Budget:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.notriddle.budget

Aracım yok fakat sizin içi bir kaç uygulama indirdim, bence en iyisi bu.

https://play.google.com/store/apps/details?id=br.com.ctncardoso.ctncar

• sirreddot kullanıcısına yanıt
    evet şimdi baktım İngilizceymiş hocam.

bu önerdiğin uygulamayı da denemiştim bi ara. çok sağ ol hocam önerilerin için teşekkür ederim

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-86G53N200 -- 30 Ekim 2020; 0:29:24 >
  • Direkt satın aldım çok güzel uygulama 2 lira birşey.
  • akkolmurat kullanıcısına yanıt
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-86G53N200 -- 30 Ekim 2020; 0:29:28 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-86G53N200 -- 30 Ekim 2020; 0:29:31 >
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.