Şimdi Ara

★★★GOOGLE NEXUS 4 KULLANICILAR KULUBU (İLK SAYFAYI OKU-SOR)★★★ (492. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
33.911
Cevap
149
Favori
1.066.341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 490491492493494
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba arkadaşlar stok mail programını kullanıyorum nexusta ama şöyle bir sorunum var. bu sorunu yaşayıp çözen oldu mu acaba ? aynı mailler galaxy note telefonada geliyor onda normal görünüyor TR karakterlerde sorun var.

TR karakterler bu şekilde çıkıyor.
    i����i����
    i����i����i����i����i����i����i����i����i����i����i����i����
    i

• quote:

Orijinalden alıntı: BuDunyadaTek

merhaba arkadaşlar stok mail programını kullanıyorum nexusta ama şöyle bir sorunum var. bu sorunu yaşayıp çözen oldu mu acaba ? aynı mailler galaxy note telefonada geliyor onda normal görünüyor TR karakterlerde sorun var.

i����i����
    i

Outlook kullanın

• quote:

Orijinalden alıntı: thebaboli

Apk yi telde hangi klasöre atıyorum?

Çalıştırırken telde bulup tıklamam yeterli mi oluyor?

Başka birşey yapmama gerek var mı?

İnşallah şu flaş işinide çözeriz.

Çok teşekkür ederim

Puffin Browser flash destekliyor
  • Arkadaşlar aşağıdaki linkten facebook grubumuza katılabilirsiniz. Teşekkürler

https://www.facebook.com/groups/466750910061507/
  • Arkadaşlar deli oldum wi-fi hiç adam gibi değil bazen play store dan saniyede 1 mb ile dosya indiriyorum bazen ise bu çok yavaşlıyor sürekli değişiyor sizde de bu tarz sorunlar var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: EnderGelişenOsasunaAtağı

quote:

Orijinalden alıntı: BuDunyadaTek

merhaba arkadaşlar stok mail programını kullanıyorum nexusta ama şöyle bir sorunum var. bu sorunu yaşayıp çözen oldu mu acaba ? aynı mailler galaxy note telefonada geliyor onda normal görünüyor TR karakterlerde sorun var.

i����i����
    i

Outlook kullanın

bende de benzer sorunlar var. mesela orjinal yazılımla gelen mail programının arayüzü güzel ama şirket maillerinde yazı karakteri sorunlar var.
    =?iso-8859-9?Q?.... mail içeriğindeki yazılarda türkçe karakterler dikdörtgen içerisinde soru işareti olara görünüyor..

• EnderGelişenOsasunaAtağı kullanıcısına yanıt
    Evet dostum o destekliyor. Ama bence hem hızlı hem az pil tüketen hemde kullanımı çok hoş olduğu için dolphin browserların en iyisi. O nedenle sorunu orada çözmem lazım
  • Arkadaşlar deli oldum wi-fi hiç adam gibi değil bazen play store dan saniyede 1 mb ile dosya indiriyorum bazen ise bu çok yavaşlıyor sürekli değişiyor sizde de bu tarz sorunlar var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: GulfStream

quote:

Orijinalden alıntı: pretty34

quote:

Orijinalden alıntı: thebaboli

Hocam bu işi çözerseniz haber verin. Dolphin bence 4*3 lük tek eksik yanı bu

http://forum.andronova.net/showthread.php?53735-FLASH-PLAYER-4-2-2-ROOT-Dolphin-Browser-dan-Flash-Player-Kullanma

http://www.indirapk.com/dolphin-browser-ve-dolphin-jetpack-android-icin-en-hizli-internet-tarayici/#.Ubo8Wef0GvE

Böyle anlatımlar var ama ben androidde çok toyum :)

Birde bu APK nedir? Ne işe yarar? Nasıl kullanılır? Bu gibi bilgileri kısa ve öz olarak yazabilirmisiniz?

Dolphinde flash içerikli siteler açılıyor arkadaşlar.ayarlardan özel aracıyı iphone seçin.stock olarak android(varsayılan) seçili oldugu için bazı sitelerde flash piayer güncelleme uyarısı falan çıkıyor.ama iphone u secerseniz flash içeriklerini görebilir yada video izleyebilirsiniz.ben bu şekilde kullanıyorum.bilginize...

Ayarı iphone olarak yapınca, başka bir sorun çıkıyor mu? Denedim flaş içerikler oynatılıyor

hayır bir sorun olmuyor.verilen linklerdeki flash içerikler bende de görünmüyor.sanırım html5 i kullandığı için bazı flash içerikli siteler yine görünmüyor.ama sonuç olarak hiç açmamasından iyidir.

• quote:

Orijinalden alıntı: aLTuu

Bence en iyi tarayıcı;
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.jiubang.browser

sekme sistemi cok guzel olmus. flash da var yok artik :)

tel i cok mu isindiriyor yoksa bana mi oyle geldi? dolphinden asla vazgecmem diyoken bunu gorur gormez dolphini sildim ama ins bi sikinti cikmaz.

ve de uygulama arka planda acikken telefonda biraz kasilmaya sebep oldu sanki

silmek zorunda kaldim malesef. telefonu elimde tutamiyorum cok isiniyor ve cok kasiyor. guncellemeyle duzeltirler ins

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vyl -- 14 Haziran 2013; 15:20:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bence sadece eski model Nexuslara verilen bir güncelleme. Çünkü orda yazan yeniliklerin hepsi bizim telefonumuzda zaten var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Baxı

Merhaba bende oncekı gun aldım bugun gelmesı gerekırdı gelmedı yarın gelır heralde benım sadece İKİ sorum var dıgerlerını ılk sayfada buldum rom işine bır sure gırmıyecegım galaxy ace de 10 larca rom denedım ama nexus u bır kac hafta saf halıyle kullanacagım

Sorum su root yaptıkdan sonra sadece bu navıgasyon tuslarını kaybetme modunu ıstıyorum hanı su aosp rom da felan var guc tusuna basıyorsun

1 : ) Pie control aktıf soft key pasıf oluyor ya onun bır modu apk sı varsa lınkını rica edecegım

Bir de hızdan ziyade cunkı cok zorluyacak seyler yuklemeyecegım ıcın bana hız cok lazım degıl sımdılık

2 : ) Stabıl uzun pıl omru vadeden bır stock kernel lazım bu ıkısıne ıster burdan ıster ozelden lınk rıca edecem

Sorularıma cevap verebilecek yokmu ?

Cihaz yarım saat once geldi 304 seri n 11 den kliksa magazasından aldım yaklasık 950 tl ye Lg turkıye garantılı

• Baxı kullanıcısına yanıt
    1. soru hakkında fikrim yok ama stock kernel zaten cihazın üstündeki kernel. ama stock kernel lazımsahttp://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2024982 burdan indirebilirsiniz.
  • Arkadaslra dolphin browserin 10.0 betasi cikmis harika ayarlardan da flas icerigi aciliyor bende flas player yok su an test edemedim indiriyorum sonuclari yazicam ama program guzel olmus yeni haliyle
     ★★★GOOGLE NEXUS 4 KULLANICILAR KULUBU (İLK SAYFAYI OKU-SOR)★★★

• Onceden uyari cikardi ki flas ayarinda 4.1 ve uzeri surumlerde flas yok diye simdi acik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ardaalisahin -- 14 Haziran 2013; 23:23:30 >
  • Test tamam dolphin artik flas destekli artik

• quote:

Orijinalden alıntı: serkan1216

quote:

Orijinalden alıntı: Kratos956

Wifi sorununu xda da sununla çözmüşlerhttp://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2300873
    Bunu nasıl flashlayacağımı anlatır mısınız?
    Edit:Nexus 4 Toolkit ile

Wi-Fi dalgalanma sorununu duzeltiyormu bu yama acaba?

Ee
  • Selam millet an itibari ile bende bir nexus4 sahibiyim.Hala aklımda iade geçiyor iyimi yaptım diye düşünüyorum lütfen birileri beni ikna etsin
  • İade edersen ne almayi planliyorsun?

• 
Sayfa: önceki 490491492493494
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.