Şimdi Ara

★★★GOOGLE NEXUS 4 KULLANICILAR KULUBU (İLK SAYFAYI OKU-SOR)★★★ (490. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33.911
Cevap
149
Favori
1.066.274
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 488489490491492
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • miui romu sorunsuz kullanabilen arkadasımız varmı gaps yukleyıp sorun alan oldumu
  • @thebaboli
    Tam istedigm gibi bir kilif ama tek sorun 25 gunluk kargo suresi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: teeKin

miui romu sorunsuz kullanabilen arkadasımız varmı gaps yukleyıp sorun alan oldumu

Selamlar,

Miui de kurulmda gapps içinde olan programlardan bir kaçtanesi durduruldu hatası alınıyor. Telefon ilk aılırken veya günde 1-2 defa belki bazı işlemlerden sonra fc hatası veriyor. Onun dışında bir sıkıntı yok.

Ben hala stock roma dönemedim. nexus toolkit ile hala writting system de takılıp kalıyor :(
  • Şu kılıftan satan yok mu ya

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • @ re-storm

miui rom 3.6.10 kurdum dil yamasını yapıp turkçeleştırdım bu noktaya kadar sorunsuz ama gaps yukleyınce mesajlasma kutusu gelip orda kalıyor bu sorunu aşamadım ayrıca pc ye baglayınca hafızayı goremıyorum stock rom gıbı bunları asarsam miui kullanmayı düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: şazenuş

quote:

Orijinalden alıntı: Feyizli Abi

arkadaşlar bir sorum var 3 gün önce nexus 4 aldım ama telefon bluetooth dosya almıyor(şarkı hariç)yardımcı olur musunuz ?

birde nexus 4 kullanıcılar kulübü imzasını almak istiyorumda nasıl alabilirim

Bluetooth file transfer apk sını kurun hocam.

hocam çok saolda telde internet yok bilgisayara indirdim dosyayı telefona usb bağlantısı ile nereye atabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: akgolo

@thebaboli
    Tam istedigm gibi bir kilif ama tek sorun 25 gunluk kargo suresi

quote:

Orijinalden alıntı: H. Upmann

Şu kılıftan satan yok mu ya

Ne yazık ki ülkemizde satılmıyor bu ürün. Bence nexus 4 için biçilmiş kaftan

Burdan bir arkadaşımız almıştı bende ondan aldım çok memnunum.

LG NEXUS 4 KILIF VE AKSESUAR başlığındahttp://forum.donanimhaber.com/m_72761704/mpage_9/tm.htm

@civcivx sipariş verip 1 hafta 10 güne ürünü almış.

http://www.mobilefun.co.uk/rearth-ringke-fusion-case-for-the-google-nexus-4-p38000.htm

Bu siteden sipariş vermiş. O konudan sorun yardımcı olur sizlere.

• quote:

@ re-storm

miui rom 3.6.10 kurdum dil yamasını yapıp turkçeleştırdım bu noktaya kadar sorunsuz ama gaps yukleyınce mesajlasma kutusu gelip orda kalıyor bu sorunu aşamadım ayrıca pc ye baglayınca hafızayı goremıyorum stock rom gıbı bunları asarsam miui kullanmayı düşünüyorum

Ben russian romu kullanıyorum. 3.6.10 u orjinal haliyle denemedim hiç bilmyorum o yüzden. Gapps 4.2.1 ile uyumlu mu onu kontrol et bence. 4.2.2 için olmasın.

Telefonu bilgisayara bağlayınca ben hiç göremiyorum. Ne sd kartı nede başka bişey :)
  • Arkadaşlar merhaba.
    Uzun süren araştırmalarım ve sizlerin de olumlu yorumlarınız sonucu 3 gün önce Nexus 4 kullanıcıları arasına katılmış bulunmaktayım.
    3 günlük kullanımım sonucu gerçekten memnun kaldım diyebilirim.
    ancak canımı sıkan ufak bir sorun oluştu dün. Ön kamera ekteki fotoğrafta görüldüğü gibi bir ekran gösteriyor sürekli, var mı benzer sorunu yaşayan, veya çözümü konusunda bir fikir sahibi olan. Yardımcı olursanız sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: kemalaygul

Arkadaşlar merhaba.
    Uzun süren araştırmalarım ve sizlerin de olumlu yorumlarınız sonucu 3 gün önce Nexus 4 kullanıcıları arasına katılmış bulunmaktayım.
    3 günlük kullanımım sonucu gerçekten memnun kaldım diyebilirim.
    ancak canımı sıkan ufak bir sorun oluştu dün. Ön kamera ekteki fotoğrafta görüldüğü gibi bir ekran gösteriyor sürekli, var mı benzer sorunu yaşayan, veya çözümü konusunda bir fikir sahibi olan. Yardımcı olursanız sevinirim

Kamera arızalı olabilir, telefonu fabrika ayarlarına döndür öyle tekrar dene yine çalışmazsa donanımsaldır geri iade et

• nasıl yapıyoruz fabrika ayarlarına döndürme işini
  • quote:

Orijinalden alıntı: kemalaygul

nasıl yapıyoruz fabrika ayarlarına döndürme işini

Ayarlar-yedekle ve sıfırla-fabrika verilerine sıfırla

Tüm telefon silinir ilk aldığın hale gelir dikkat et
  • quote:

Orijinalden alıntı: re-storm

quote:

@ re-storm

Ben russian romu kullanıyorum. 3.6.10 u orjinal haliyle denemedim hiç bilmyorum o yüzden. Gapps 4.2.1 ile uyumlu mu onu kontrol et bence. 4.2.2 için olmasın.

Telefonu bilgisayara bağlayınca ben hiç göremiyorum. Ne sd kartı nede başka bişey :)

gaps 4.2.2 kuruyorum sorun ordamı acaba ama romlarda 4.2.2 uyumlu degıl mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-93911FC7B -- 13 Haziran 2013; 19:34:42 >

• Wifi sorununu xda da sununla çözmüşlerhttp://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2300873
    Bunu nasıl flashlayacağımı anlatır mısınız?
    Edit:Nexus 4 Toolkit ile

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kratos956 -- 13 Haziran 2013; 20:25:54 >
  • quote:

@ re-storm

Aynı sorunları ben de yaşadım. Bence şu anda MIUI beta sürecinde olduğu için kullanılmaz.

Hafıza görünmüyor ama içine dosya atabiliyorsunuz tabi rastgele bir yere gidiyor.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: re-storm

quote:

@ re-storm

gaps 4.2.2 kuruyorum sorun ordamı acaba ama romlarda 4.2.2 uyumlu degıl mı

4.2.2 sadece Galaxy Nexus uyumlu yazıyor. Bizim telefon için 4.1.2 gapps yüklenmeli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Ege -- 13 Haziran 2013; 20:49:46 >

• quote:

Orijinalden alıntı: SpyPC

quote:

@ re-storm

Aynı sorunları ben de yaşadım. Bence şu anda MIUI beta sürecinde olduğu için kullanılmaz.

Hafıza görünmüyor ama içine dosya atabiliyorsunuz tabi rastgele bir yere gidiyor.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tristarapps.tools.galleryrefresh&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS50cmlzdGFyYXBwcy50b29scy5nYWxsZXJ5cmVmcmVzaCJd

Hafızayı görebilmek için bu programı kurup çalıştır

• Yaptınız mı rootu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SpyPC

Yaptınız mı rootu?

Hocam akşam üzeri yaptım, yardımınız için teşekkür ederim. yaklaşık 2 ay root, rom işlerinden uzaklaşınca verilerin sıfırlandığını unutmuşum, unutunca da gitti tüm veriler. ama napalım sağlık olsun.
  • Arkadaşlar telefonu alalı yaklaşık bir ay oldu olmadı. Ama sık sık uygulama hataları alıyorum. Bugün de buna kamrea hatası eklendi. kapat aç yaptığımda diğer uygulamalar düzeliyor.Simdi kapatıp açtım kamrea açıldı ama durduk yere niye böyle hatalar alıyorum bilmiyorum. Sistemim rootsuz o yüzden mi acaba :(

resimi de ekledim...
  • 
Sayfa: önceki 488489490491492
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.