Şimdi Ara

★★★GOOGLE NEXUS 4 KULLANICILAR KULUBU (İLK SAYFAYI OKU-SOR)★★★ (489. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
33.911
Cevap
149
Favori
1.066.274
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 487488489490491
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: akgolo

@EnderGelişenOsasunaAtağı

Hocam bilgilendirme icin tesekkur ederim kurdum sanirim 4 gun sonra baslayacakMİŞ. gps i acmami istiyr buda ek pil sarfiyati olmazmi?

Ayarlardaki konum erişimi kısmında GPS Uyduları kapalı olsun, onun altındaki Kablosuz ve mobil ağ konumu açık olsun. Program kendi ayarladığından sanıyorum etki etmeyecektir.
  • Linteki arkadaş 10 haziranda güncelleme aldığını belirtmiş ama başka bir yerde veya konuda güncelleme alan birine rastlamadım. Gerçi 4.3 fazla birşey vaad etmesede umarım tez zamanda bizde kavuşuruz güncellememize.

http://www.trandroidev.com/guncel-android-haberleri/2628-android-43-ota-guncellemesi.html
  • Sarjım çabuk bitiyor tavsiyesi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkeagle66

Linteki arkadaş 10 haziranda güncelleme aldığını belirtmiş ama başka bir yerde veya konuda güncelleme alan birine rastlamadım. Gerçi 4.3 fazla birşey vaad etmesede umarım tez zamanda bizde kavuşuruz güncellememize.

http://www.trandroidev.com/guncel-android-haberleri/2628-android-43-ota-guncellemesi.html

Linkte denilenleri uyguladım fakat güncelleme yok

• Android 4.3 ve 5.0 ile ilgili yeni bir haber;http://www.techno-labs.com/android-key-lime-pie-icin-yeni-bilgiler/
  • dolphin browserla flash acmamin yolu var midir? flash apk si kurdum ama hicbir sey degismedi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: arda_xl

quote:

Orijinalden alıntı: Feyizli Abi

quote:

Orijinalden alıntı: şazenuş

quote:

Orijinalden alıntı: Feyizli Abi

arkadaşlar bir sorum var 3 gün önce nexus 4 aldım ama telefon bluetooth dosya almıyor(şarkı hariç)yardımcı olur musunuz ?

birde nexus 4 kullanıcılar kulübü imzasını almak istiyorumda nasıl alabilirim

Bluetooth file transfer apk sını kurun hocam.

çok saolasın hocam bu arada nexus 4 kullanıcı kulübü imzasını nasıl alabilirim

İlk sayfada var imza kodları

teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: Vyl

dolphin browserla flash acmamin yolu var midir? flash apk si kurdum ama hicbir sey degismedi.

Dolphin 4.1 ve ustu surumlerde flash destegini kaldirdi baska tarayici kurman lazim puffin browser,uc browser,maxthon browser vb. tarayicalr destekliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: The Executioner

Beyler benimki 301k bunun artilari eksileri varmidir

bendekide 301 aynı soruyu bende soruyorum ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkan1216

quote:

Cok fark yok ya herkes sorun eder oldu bu seri farklarini mesela bende 304k var nisan ayi uretimli altta kucuk iki cikinti var sallayinca ses geliyor flas cok az yamuk cizirti sesi hala var

• quote:

Orijinalden alıntı: ardaalisahin

quote:

Orijinalden alıntı: serkan1216

quote:

Cok fark yok ya herkes sorun eder oldu bu seri farklarini mesela bende 304k var nisan ayi uretimli altta kucuk iki cikinti var sallayinca ses geliyor flas cok az yamuk cizirti sesi hala var

Peki 302k daki wifi sorununu nasıl düzeltebilirim.Bir fikriniz var mı?
  • Hocam wifi sorunu hakkinda hicbir fikrim yok wifi kullanmiyorum maalesef

• Kratos956 kullanıcısına yanıt
    Hocam wifi göstergesi bozuk. Bu tüm nexus 4 lerde buna benzer şekilde. Wifi tek diş çekmesi gerekirken full gösteriyor ama nete girince tek dişe iniyor hemen. Modemin başındayken 2 diş gösteriyor. Halbuki internet hızım mükemmel. O nedenle wifi dalgalanması sorunu yok gibi. Sorun göstergenin diş değerlerini bazen düzgün göstermemesi ile alakalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wewantsome

Sarjım çabuk bitiyor tavsiyesi olan var mı?

3G yi kapatabilirsin çok fark ediyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: thebaboli

Hocam wifi göstergesi bozuk. Bu tüm nexus 4 lerde buna benzer şekilde. Wifi tek diş çekmesi gerekirken full gösteriyor ama nete girince tek dişe iniyor hemen. Modemin başındayken 2 diş gösteriyor. Halbuki internet hızım mükemmel. O nedenle wifi dalgalanması sorunu yok gibi. Sorun göstergenin diş değerlerini bazen düzgün göstermemesi ile alakalı.

Bendeki sorun modemin başında olmama rağmen inanılmaz yavaş olması hatta bunun yüzünden 4.2.2 güncellemesi bile inmiyor.
  • Gecenlerde 2 aylik garantili faturali nexus 4 u 850 e aldim maymun istahliligimin son urunuydu bu ama cidden son oldu yeni teller s4,one haric sanirim tum ust duzey sayilabilecek telefonlari kullandm yalan olmasin note2 de kullanmadm ama ios stabilitesine yaklasan 1 kez bile donmadim ilk defa tam anlamiyla kullanabildigm bir tel var elimde belkide 2 gb ram in etkisindendir ama ucuyor tel ve insallah garanti bitimine kadar kullanacam sorun yasayacagimi sanmiyirum beyaz i ciktigi zaman beyaz kapagida aldimmi tamamdir:) bu telefonda bana gore tek eksik kaliteli kameranin islevselligi sifir ve sanirim 4.3 ile bu sorunda halloluyormus telefonu satmaya niyetlenmistm ama bu nexus 4 gelecek ozellikleriyle dusundugmuz zaman satilmazmis gecte olsa anladim:)

• Kratos956 kullanıcısına yanıt
    Hocam o sorunu yaşamadığım için çözümü nedir bilmiyorum. Ama son 2 sayfaya bakarsanız hard reset mi format mı ney var. Onu bir deneyin olmazsa telefonu servise vermenizi öneririm.
  • Arkadaşlar telefon bugün elime geçeçek , önerdiğiniz kılıf ve ekran koruyucular hangisi ? Şimdiden teşekkürler
  • Arkadaşlar merhaba bugün nexus 4 ile aranıza katıldım. Yalnız bi sorunum var telefonu bilgisayara bağlantı yapamıyorum usb hata ayıklama seçili ve ve şöyle bir mesaj alıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -metod- -- 13 Haziran 2013; 17:14:08 >
  • ersin07 E kullanıcısına yanıt
    Kılıf kişiye göre değişken bir konu. Kimi komple kapatır teli kimi tasarımını bozmak istemez.

http://www.ebay.com/itm/Black-Google-Nexus-4-Ringke-Fusion-Premium-Hybrid-Hard-Case-Cover-Eco-Package-/271163370688?pt=US_Cell_Phone_PDA_Cases&hash=item3f2298acc0

Ben bunu kullanıyorum ve gayet memnunum.
  • 
Sayfa: önceki 487488489490491
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.