Şimdi Ara

★★★GOOGLE NEXUS 4 KULLANICILAR KULUBU (İLK SAYFAYI OKU-SOR)★★★ (422. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
33.912
Cevap
149
Favori
1.066.231
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 420421422423424
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ayhankaldırım

quote:

Orijinalden alıntı: S.Soylu

quote:

Orijinalden alıntı: tugtim

Bu whatsapp olayı canımı sıktı. Ayrıca telefonu Turkcellden aldım. Şu seri numarası olayına bakmadım ama sallayınca ses gelmesi ve konuşma esnasında oluşan dipten gelen ufak bir cızırtı sorunu bende de var. Bazı arkadaşlar söylemiş telefonu yatağa attığımda o ses daha belirgin duyuluyor. Ben çok takmam böyle şeyleri ama haklılar demek ki.

Bazı olayları fazla büyütüyoruz o sallayınca duyma sesini özellikle duymak istediğimiz için duyuyoruz 10 kişiye verin kimse telefonu öyle sallayıp ses geliyor mu diye denemez denesede duymaz zaten çok dikkatli sessiz ortamda dinlemesi lazım. O yere koyunca gelen ses sanırım herkeste var telefonu arkası avuç içine gelecek şekilde hafif vurunca ses geliyor ama ekran avuç içine gelecek şekilde vurunca gelmiyor. Konuşma esnasında gelen ses bende net geliyor hatta fazlasıyla yüksek geliyor ses

hay çok yasa hocam su sesi bu kadar abartma ya gerek yok arkadaşlar kafaya takilmayacak bi mesele ses olayina gelince harbiden bende de çok yuksek cikiyor bende kisiyorum yoksa millet duyuyor :) ama en yüksekte. biraz cizirti yaptigi doğru yalniz karsi tarafin telde iyiyse ses hd kalitede geliyor sanki ben öyle hissettim yada :)

Karşı tarafa ses net gidiyor ben gelenden de memnunum. Amcamı aradığımda (iphone 5 var) sesin çok net geliyor diğerlerinde böyle gelmiyor demişti.

• quote:

Orijinalden alıntı: alpvahit

quote:

Orijinalden alıntı: tugtim

Micro Sim çıkarttım ve telefonu kullanıyorum 1 haftadır. Yalnız şöyle bir sorun var. Whatsapp da yazışmalar çok geçikmeli geliyor ve gidiyor. İlk aldığım anda böyle bir sorun yoktu. Şimdi bu rahatsız edici sorunla karşılaştım. Nedir acaba sıkıntı tam olarak bilmiyorum.. Ne yapmam gerekir?

bu whatsapp ın kendi sıkıntısı whatsapp maalesef bozdu kendini geçen bana gönderilen mesaj 3g üzerinden 45 dakika sonra geldi

Whatsapp kaynaklı bir sorun değil bu.

Tamamen JB kaynaklı. Bizzat test ettim. Daha önce HTC One X ICS var iken hiç bir problemim yoktu, JB update işleminden sonra farketmiştim ve bu konuyu Whatsapp ve Google'a ticket ile bildirdim. Whatsapp konunun OS ile olduğunu belirtmesine karşın Google cephesinden 1 yıldır cevap yok :) Dediğim gibi ICS'de bu problem yokken JB sonrasında bu problem ortaya çıktı.

Saygılarımla.

• quote:

Aldığım pil süresine örnek:

Hocam telefonu nasıl kullandınız? Görüntülerde üste çıkan bir uygulama yok gerçi, ekranı açık mi bıraktınız? 3G, 2G, WiFi? Ve parlaklık?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi psychedelicamel -- 21 Mayıs 2013; 15:30:48 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: psychedelicamel

quote:

Hocam telefonu nasıl kullandınız? Görüntülerde üste çıkan bir uygulama yok gerçi, ekranı açık mi bıraktınız? Ve parlaklık?

telefonun parlaklık otomatikte ve sabah 8 den akşam 12 ye kadar sürekli mesajlaşıyordum arada wifi ve whatsappda takıldım ama whatsapp çok şarj götürmediği için üstte görünmüyor

• quote:

Orijinalden alıntı: psychedelicamel

quote:

Hocam telefonu nasıl kullandınız? Görüntülerde üste çıkan bir uygulama yok gerçi, ekranı açık mi bıraktınız? 3G, 2G, WiFi? Ve parlaklık?

Telefonu kullanmamis bile, resme bakilirsa mobil veri de tamamen kapali. Pek de sasiracak durum degil yani.

• cihazda radyo çipi var mı radyo uygulaması yüklesek radyo dinleyebilirmiyiz internet olmadan?
  • Arkadaşlar aşağıdaki linkten facebook grubumuza katılabilirsiniz. Teşekkürler

https://www.facebook.com/groups/466750910061507/
  • quote:

Orijinalden alıntı: enesx86

cihazda radyo çipi var mı radyo uygulaması yüklesek radyo dinleyebilirmiyiz internet olmadan?

Cihazda radyo çipi yok

• arkadaşlar güç tuşuna basarak arama kapatmak istiyorum. hangi programı kullanmalıyım
  • quote:

Orijinalden alıntı: epivep

arkadaşlar güç tuşuna basarak arama kapatmak istiyorum. hangi programı kullanmalıyım

ayarlar erişilebilirlik güç tuşu çağrı sonlandirir

• arkadaslar google asistan acildi

• quote:

Orijinalden alıntı: kfy-1907

arkadaslar google asistan acildi

Ben de hala Türkiye de desteklenmiyor yazıyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • cihazı yeni aldım, rootladım, ve çok merak ettiğim paranoid android romunu da kurdum. ancak aklıma takılan 1-2 nokta var

1)öncelikle stock roma göre renkler aşırı koyu. bunu değiştirmenin bir yolu var mıdır?

2)güç tuşuna dokunmadan ekranı kilitleyip açmak bu romun özelliklerinden biri sanıyordum. yoksa bunun için ayrı bir uygulama mı gerekiyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: genmex

cihazı yeni aldım, rootladım, ve çok merak ettiğim paranoid android romunu da kurdum. ancak aklıma takılan 1-2 nokta var

1)öncelikle stock roma göre renkler aşırı koyu. bunu değiştirmenin bir yolu var mıdır?

2)güç tuşuna dokunmadan ekranı kilitleyip açmak bu romun özelliklerinden biri sanıyordum. yoksa bunun için ayrı bir uygulama mı gerekiyor?

1.Trickster Mod yükleyip renkleri stock haline çevirebilirsin:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bigeyes0x0.trickstermod&hl=tr

2.Bildiğim kadarıyla PA'nın öyle bir özelliği yok, şunu indirip halledebilirsin(denemedim):https://play.google.com/store/apps/details?id=me.paranoid.touchcontrolfree (ücretli sürümü de var farkı nedir bilmiyorum) Ayrıca ayarlardan ayarlayıp ses açma/kısma tuşunu da ekranı açmak için kullanabilirsin.

Kolay gelsin.

• Widgetları sabitlemek için bir yol var mı? Elim ekrana dokunsa tutarken yada yanlara dokunsa Widget yan sayfaya geçiyor hemen

• trickster modda otomatik olarak stok renkler var mı yoksa tek tek ayarlamak falan mı gerekiyor?
  • quote:

trickster modda otomatik olarak stok renkler var mı yoksa tek tek ayarlamak falan mı gerekiyor?

Renk ayarlarında LG diye geçiyor sanırım, tek tek ayarlamaya gerek yok yani.
  • tamam buldum teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SS10

Widgetları sabitlemek için bir yol var mı? Elim ekrana dokunsa tutarken yada yanlara dokunsa Widget yan sayfaya geçiyor hemen

Hocam stock launcher'da yok sanırım. Nova Prime kullanıyorum onda var, tavsiye ederim. Apex'te falan da vardır sanırım.
  • quote:

tamam buldum teşekkürler.

Ne demek
  • 
Sayfa: önceki 420421422423424
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.