Şimdi Ara

★★★GOOGLE NEXUS 4 KULLANICILAR KULUBU (İLK SAYFAYI OKU-SOR)★★★ (424. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33.912
Cevap
149
Favori
1.066.258
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 422423424425426
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Gamlı Baykuş

quote:

Orijinalden alıntı: EnderGelişenOsasunaAtağı

quote:

quote:

GTA Vice City oyununu telefona yükleyip full ayarda açtığım zaman fps düşüşleri yaşıyorum. fakat Galaxy S2'ye Nexus'a yüklenen aynı oyun dosyasını kurduğumda yine full ayarda son derece akıcı şekilde oynuyorum. Hungry shark evolotion oyununda da çok nadir saliselik ekran donma sorununu yaşıyorum. Sebebi ne olabilir? (menüde, programlarda en ufak takılma donma yok)

Ben de en son ayarlarda son derece akici bir sekilde oybayabiliyorum. Rockstar optimizasyon konusunda iyi bir gecmisi olan bir sirket degil.

peki adreno 320 uyumluluğu gün geçtikçe artacak mı malum Xperia Z incelemesinde Mesut Çevik'te de kasıyordu adreno 320'li vice city.

@Gamlı Baykuş

akıcı oynayabilmek için yaptığınız ekstra bir şey var mı? full ayarda mı oynuyorsunuz?

Acikcasi ben de beklemiyordum. Paranoid android+matr1x kernel kullaniyorum fazladan bir sey yapmadim. İnanilmaz akici, en son ayarlarda oynuyorum. Apk surumu 1.0

hocam su vice city nin calisan bi sürümü varmi allah aşkina wifi ile indirebilecegim dosyalari

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ayhankaldırım

quote:

quote:

quote:

quote:

GTA Vice City oyununu telefona yükleyip full ayarda açtığım zaman fps düşüşleri yaşıyorum. fakat Galaxy S2'ye Nexus'a yüklenen aynı oyun dosyasını kurduğumda yine full ayarda son derece akıcı şekilde oynuyorum. Hungry shark evolotion oyununda da çok nadir saliselik ekran donma sorununu yaşıyorum. Sebebi ne olabilir? (menüde, programlarda en ufak takılma donma yok)

Ben de en son ayarlarda son derece akici bir sekilde oybayabiliyorum. Rockstar optimizasyon konusunda iyi bir gecmisi olan bir sirket degil.

peki adreno 320 uyumluluğu gün geçtikçe artacak mı malum Xperia Z incelemesinde Mesut Çevik'te de kasıyordu adreno 320'li vice city.

@Gamlı Baykuş

akıcı oynayabilmek için yaptığınız ekstra bir şey var mı? full ayarda mı oynuyorsunuz?

Acikcasi ben de beklemiyordum. Paranoid android+matr1x kernel kullaniyorum fazladan bir sey yapmadim. İnanilmaz akici, en son ayarlarda oynuyorum. Apk surumu 1.0

hocam su vice city nin calisan bi sürümü varmi allah aşkina wifi ile indirebilecegim dosyalari

Ben cok onceleri indirmistim o apk dosyalarini aylar oldu yani o yuzden link veremem. 2 tane dosya olacak, biri apk dosyasi apk dosyasini kuracaksiniz, sonra oyunu acmayacaksiniz, ikinci dosyayi (klasor) Android/obb klasorune atacaksiniz, ondan sonra uygulamayi calistiracaksiniz.

• stock rom dönemiyor abi ölüyorum yardım edin
  • Rootbox v4.0 çıkmış deneyeniniz var mı?
  • Dediğin gibi Dili İngilizce yapıp tekrar Türkçe'ye çevirince oluyor. Teşekkürler

★★★GOOGLE NEXUS 4 KULLANICILAR KULUBU (İLK SAYFAYI OKU-SOR)★★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi psychedelicamel -- 21 Mayıs 2013; 21:40:51 >
  • Hay Allah razı olsun :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: RaymonD7

stock rom dönemiyor abi ölüyorum yardım edin

1. Buradan Nexus 4 için olan imajı indir.
    2. Dosyayı X:\Google Nexus 4 ToolKit\put_google_factory_image_here klasörüne at.
    3. Nexus 4 toolkit'i aç 9'a bas, ardından 2'ye tıkla
    4. Yazanları takip et.
    5. Eğer garantiye göndereceksen Bootloader'ı kilitlemeyi unutma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thebaboli

quote:

Orijinalden alıntı: thebaboli

Kaç aydır konuyu inceliyorum hala alamadım telefonu. Ne yapsam bilmiyorum. 15-17 mayısı bekledik fos çıktı. Beyaz nexus diyorlar ama anladığım kadarıyla donanımsal bir fark olmayacak. 4.3 de gelmedi ki olası şarj ve wifi sorununu çözmüşler mi?

Telefonu bulduğum en uygun fiyathttp://www.kliksa.com/urun/lg-e960-nexus-4-akilli-telefon/901758927 burada. 1300 tl 100+50 tl chip para ile 1150 ye geliyor. Piyasada bu fiyata alınabilecek her türlü en iyi telefon bu olsa gerek. Kampanya 22 sinde bitiyor ya o güne kadar almalıyım yada yeni kampanya beklemeliyim.

Hayatımda tek akıllı telefon kullandım o da iphone 4 dü. Ondan buna geçmek korkutuyor beni. Ne root bilirim ne kernel ne rom. Standart hali yetmiyor mu ki bunlara gerek yok. Iphone alıyorsun ve kullanıyorsun. Bunda bunları duydukça ürküyorum cahilliğimden. Öğrenmeye açığım ama iş yoğunluğundan vakit bulamıyorum. Ne yapsam ne etsem bilemedim.

Bu kadar bekledim artık yeni modeller anca seneye gelir onları da beklemek ne kadar doğru olur bilemedim. Saçma zaten o kadar beklemek. Sizce ne yapmalıyım? Lütfen doğru bildiklerinizi önerin.

Birde yeni nexus beyaz çıkacak galiba. Başka bilgi var mı? Birebir aynısı ise beklemek saçma.

Almak isteyenler bölümünde sordum birde burada kullanıcılardan yorum alayım.

quote:

Orijinalden alıntı: Vyl

@thebaboli

ben de seninle ayni durumdayim. isinma ve wifi sorunu cok dusunduruyor ama tasarimini ve akiciligini cok seviyorum bu telefonun. napsam bilmiyorum ya

Gel ortak çök yanıma Bilenler söylesin biz dinleyelim.

quote:

Orijinalden alıntı: S.Soylu

Telefona yapılan rom kernel vs tamamen kişiselleştirmeye bağlı şeyler genelde yani telefonu alan bunları yapmadan kullanamaz diye bir şey yok yine sizi memnun edecektir bence korkmanızın bi anlamı yok i4 den geçmek için. Bence fiyat konusunda iyi diyorsanız alın telefonu bu fiyata tek alternatifi S3 var ikisi arasında tercih sizin

Bence s3 bu telefonla kıyaslanamaz bile. Hem ram farkı hem saf androidin akıcılığı hem güncelleme bazlı bakınca ezip geçer bence s3 ü.

quote:

Orijinalden alıntı: ferhatugur

1.150 TL ye hiç düşünmeden al bence sınıfındaki cihazlarla karşılaştırırsak bu fiyata bedava diyebiliriz

şimdilik standart haliyle akıcı,hızlı ve stabil biçimde saf android kullanırsın...hiçte eksiklik hissi vermez

zaman bulduğunda root,rom işlerine girersin.işte o zaman bu cihazın değerini anlarsın

en büyük artısı diğer firmalar gibi keyiflerini beklemiyorsun güncelleme için.güncelleme yayınlandığı anda cihaz uyarı veriyor...

beyazıda güzel olur bence ama bu kampanyayı kaçırma,al derim...

Beyazı donanımsal açıdan farklı olmayacaksa renk benim için hiç mühim değil. Yeter ki donanımsal farklılık olmasında üzülmeyeyim. Açıkcası tasarımı telefonda önemsemiyorum. Tek elle kontrol edebileyim yeter

@Vyl nin de dediği gibi wifi ve ısınma sorunu gözümü korkutuyor. Birde bu ses olayını o kadar büyüttüler ki o da sinek küçük mide bulunduruyor durumu oluşturdu.

Ama benim için wifi ve ısınma sorunu çok çok mühim. Evde işyerinde wifi kullanıyorum sorunlu olmamalı.

Meteorolojiye göre son 50 yılın en sıcak yaz mevsimi olacakmış. Elim kulağım 2.derece yanık statüsüne girmesin demi

Ve diğer büyük sorun ŞARJ.

Ben telefonda whatsup mesaj felan kullanmam. İnternete girerim sürekli (aktif forum kullanıcısıyım) birdehttps://play.google.com/store/apps/details?id=net.metaquotes.metatrader4 bu programı kullanırım.

Bu arada benim için telefonun en önemli özelliği akıcılığı ve browser başarısı. Browserdaki performansını yorumlarmısınız? Sorum çok saçma olabilir ne yapalım cahil adamım.

Bu durumda şarj yeter mi bana? Olurda aranızda iphone 4 den geçen vardır kıyas yapabilir mi?

Bu arada telefonu bu gece almayı düşünüyorum en geç yarın kampanya bitiyor 1150 ye bi daha nerde ne zaman bulurum bilmiyorum. Lütfen biraz daha fazla yardımcı olun.

• Ben ingilizce - türkçe çevrim yaptım ama yine kullanılamıyor asistan?

• quote:

Orijinalden alıntı: istanbul_rap

Rootbox v4.0 çıkmış deneyeniniz var mı?

Yarin flashlayacagim. Mutlaka daha iyi olmustur onceki surumlerine gore. Benim icin 1 numara rom olarak rootbox.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SS10

Ben ingilizce - türkçe çevrim yaptım ama yine kullanılamıyor asistan?

Hocam ingilizce yapıp asistanı aç, sonra o arkada açıkken Türkçe yap. Bi de böyle dene belki olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: psychedelicamel

quote:

Orijinalden alıntı: SS10

Ben ingilizce - türkçe çevrim yaptım ama yine kullanılamıyor asistan?

Hocam ingilizce yapıp asistanı aç, sonra o arkada açıkken Türkçe yap. Bi de böyle dene belki olur.

Ingilizce yaptığımda da calismiyorki

Sonra tekrar Türkçe yaptım ama yok... Ulkenizde kullanılmıyor diyor.

• İlginç, ingilizce yapıp yeniden başlatım tekrar deneyin bi de :D
  • Peki ben bu asistan da navigasyonu acmak icin ne demem yada ne yapmam lazim

• alarm falanda kurabiliyo muyuz asistanla? bi alarm kuramazsa ne anlarım ben?
  • google asistanı ülkenizde kullanılmıyor diyor bende suan. Nasıl kullanmaya başladınız arkadaşlar? ve fonksiyonları neler asistanın?

• quote:

Orijinalden alıntı: lovex91

google asistanı ülkenizde kullanılmıyor diyor bende suan. Nasıl kullanmaya başladınız arkadaşlar? ve fonksiyonları neler asistanın?

dili ingilizce yaptım telefonun. aramayı açtım çıktı kabul ettim herşeyi sonra türkçeye çevirdim. türkçe şu an ama hiç bi özelliğini kullanamıyorum ki kelimeleri bilmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: drturbulance

quote:

Orijinalden alıntı: lovex91

google asistanı ülkenizde kullanılmıyor diyor bende suan. Nasıl kullanmaya başladınız arkadaşlar? ve fonksiyonları neler asistanın?

dili ingilizce yaptım telefonun. aramayı açtım çıktı kabul ettim herşeyi sonra türkçeye çevirdim. türkçe şu an ama hiç bi özelliğini kullanamıyorum ki kelimeleri bilmiyorum.

Türkçe olmadi yani, anladım tamam sağol kardeşim

• bütün gün şirkette wifi ye bağlıyım hiç sorun yaşamadım desem yalan olmaz...
    ısınma desen oda cihaza yüklenince ısınıyor evet ama bence bu kadar büyütülecek bir sorun değil.sonuçta içinde 4 çekirdek var
    akıcılığı kesinlikle harika...tarayıcı olarak firefox kullanıyorum,flash playerda yüklü.sorunsuz geziyorum nette...
    bende sırasıyla ip4-4s ve sonra buna geçtim.şarj olarak hangisi daha iyiydi dersen iphone da daha uzun şarj süresi aldım...ama bu,bu cihazın kötü olduğunu göstermez.sonuçta 3g kullanmazsan yoğun kullanımla 1.5 günü rahat görürsün
    bence daha fazla düşünme,al
    @thebaboli
  • Bu asistan olayi icin cabalamaya gerek yok. Turkce olarak bir ise yaradigi yok. Alarmi 8 e kur diyorum google'da ariyor. Dili ingilizce yapip ingilizce diyorum alarmi kuruyor.

• 
Sayfa: önceki 422423424425426
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.