Şimdi Ara

★★★GOOGLE NEXUS 4 KULLANICILAR KULUBU (İLK SAYFAYI OKU-SOR)★★★ (246. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
33.911
Cevap
149
Favori
1.066.268
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 244245246247248
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar gündüz dışarda güneşin altında olmamak kaydıyla ekran kapalıyken dar açıyla bakınca ekran yeşil kareler gözüküyor bu ekrandan kaynaklanan bir şeymi yoksa benim tel de mi bir sorun var gözüne takılan varmı yada bir bakarsanız telefonunuza sevinirim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bunela?

quote:

Orijinalden alıntı: mustafa1300

markette modern combat 4 0,99 dolar arkadaşlar alacak olanlara duyurulur

uzun süredir oyunu takipteydim, indirim bekliyordum. Yazınızı gördüğüm gibi saldırdım hocam teşekkürler

bende kaç aydır bekliyordum 6,99 vermeye içim el vermiyordu açıkcası bugün görünce benim gibi bekleyen vardır diye direk paylaştım rica ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Selim_41

Arkadaşlar gündüz dışarda güneşin altında olmamak kaydıyla ekran kapalıyken dar açıyla bakınca ekran yeşil kareler gözüküyor bu ekrandan kaynaklanan bir şeymi yoksa benim tel de mi bir sorun var gözüne takılan varmı yada bir bakarsanız telefonunuza sevinirim...

Telefonunuzun bir sorunu yok rahat olabilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kralcr1994

quote:

Arkadaşlar gündüz dışarda güneşin altında olmamak kaydıyla ekran kapalıyken dar açıyla bakınca ekran yeşil kareler gözüküyor bu ekrandan kaynaklanan bir şeymi yoksa benim tel de mi bir sorun var gözüne takılan varmı yada bir bakarsanız telefonunuza sevinirim...

Üstat sağol ya hep sen cevap veriyorsun teşekkürker öyle gözüme takıldı ondan soruyum dedim ilk akıllı telefonum oldugu için biraz geride kaldık bu teknolojiden

Bu gün de iki şey geldi başıma telefonu kurcalarken bir ara bildirim çubugunu aşagı çekemedim menulerde geziyor her seyi yapıyor bir tek bildirim çubugu gelmiyor en son teli kapattım açtım oldu.Daha sonra da bir oyun oynuyordum oyundan cıktım menude ekran dondu en üstte bir mavi çubuk öyle kaldı hiçbir şey yapamadm birz bekledim gelmedi kendine en son güç düğmesine basılı tuttum kapandı bunlar normal midir daha 2,3 günlük tel.

• Arkadaşlar ist bilişimden aldığım nexus 4 kutusunda Kvk logosu vardı , disbiratör ürünüyse neden ben imei numarısını yazınca kayıt bulunamadı çıkıyor :(https://cihaztakip.kvkteknikservis.com/ Bu sitede imei yazıyorum çıkmıyor. Lg teknik servisten yararlanamazmıyım peki . Bu garanti konusunda açıklık getirecek var mı :(
  • Orada servise verilen tellerin imei numarasi yazmiyor mu karistirdiniz heral

• telı unluck yapıp rootlayacam ama toolkıtte kullandıgınız surum kısmında 4.2 var 4.2.2 yok bır mahsuru olurmu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dexxter

@urgun

Bu zaten son kullanici icin cikmis bir sey degil gelistirici onizlemesi olarak yayinlandi.Bizim icin degil yani

biraz hızlı davrandık sanırım :))
    bu arada android lınux tabanlı ubuntuda lınux tabanlı oldugu ıcın programların uyumluluk gostermesı normal
  • quote:

Orijinalden alıntı: suat6027

telı unluck yapıp rootlayacam ama toolkıtte kullandıgınız surum kısmında 4.2 var 4.2.2 yok bır mahsuru olurmu

Hayır olmaz hocam. Gönül rahatlığıyla açın kilidi. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: SpyWar

Orada servise verilen tellerin imei numarasi yazmiyor mu karistirdiniz heral

Kvk ya gittiğimizde imei numarasında sorun çıkmaz o zaman de mı ? Evet karıstırmıs olabilirim :) Kvk yazınca ve disbiratör diyince kutudaN birşey çıkmayınca insan nerede bunun disbirator olduğu diye düşünmeden edemiyor da :)
  • bırde bılader bu telı pcye tanıtamadım ya ne toolkıt yapıor ne baska bısey
  • quote:

Orijinalden alıntı: lovex91

quote:

Orijinalden alıntı: SpyWar

Orada servise verilen tellerin imei numarasi yazmiyor mu karistirdiniz heral

Kvk ya gittiğimizde imei numarasında sorun çıkmaz o zaman de mı ? Evet karıstırmıs olabilirim :) Kvk yazınca ve disbiratör diyince kutudaN birşey çıkmayınca insan nerede bunun disbirator olduğu diye düşünmeden edemiyor da :)

Siz yinede ya bir kvk bayisine gidin veya telefon acip sorgulatin bu islerde duzenbazligin her turlusu var artik

• quote:

bırde bılader bu telı pcye tanıtamadım ya ne toolkıt yapıor ne baska bısey

İsletim sisteminiz nedir

• quote:

Orijinalden alıntı: hollowman_

quote:

Orijinalden alıntı: ByAliTR

galaxy s4'ün en beğendiğim yanı hava durumu widgeti ve spor uygulaması oldu. endomondo'nun tıpkısı olmuş.

yakında inşallah port ederler :)bu arada bizim telefonun tasarımı s4'den daha şık.

S4 ün tasarımı malzeme kalitesi berbat yaw. Nexus 4 ile tasarım ve malzeme kalitesi anlamında boy ölçülebilecek iki telefon var, birisi xperia z diğeri htc one. tercihe bağlı üçünden biri tercih sebebi olur. Bence nexus 4 içlerinde en ergonomik boyutlarda olan telefon. zira diğer ikisi 140 mm uzunluğuna ulaşıyor ki, bu ergonomi anlamında bir hayli sıkıntılı ölçüler, hele xperia z birde yanlardan şişkince. tutuşu bir hayli sıkıntılı.
    şahsi görüşümce de nexus 4 ün kıvrımlı hatları çok daha çekici duruyor

bari bir elinize alıp baksaydınız...

• win 8.. onu hallettım ama roota ugrasıom ya bu toolkıt mı sorunlu bana mı ole gelıyor ya anlamadım gıttı :(
  • quote:

quote:

quote:

Üstat sağol ya hep sen cevap veriyorsun teşekkürker öyle gözüme takıldı ondan soruyum dedim ilk akıllı telefonum oldugu için biraz geride kaldık bu teknolojiden

Bu gün de iki şey geldi başıma telefonu kurcalarken bir ara bildirim çubugunu aşagı çekemedim menulerde geziyor her seyi yapıyor bir tek bildirim çubugu gelmiyor en son teli kapattım açtım oldu.Daha sonra da bir oyun oynuyordum oyundan cıktım menude ekran dondu en üstte bir mavi çubuk öyle kaldı hiçbir şey yapamadm birz bekledim gelmedi kendine en son güç düğmesine basılı tuttum kapandı bunlar normal midir daha 2,3 günlük tel.

Onemli degil bilgimin el verdigince yardimci olmaya calisiyorum
    Telefonunuzun ekran cami ile goruntu paneli arasinda 0 bosluk diye anilan ekran teknolojiai var bu kareler ondan dolayi deniliyor.yandan bakarsaniz ekrana arada mesafe gozle ayirt etmek munkun bile degil
    Bu bahsettiginiz durumlar birkac gunluk ve bu denli ust duzey cihazlar icin tabiki normal degil fakat sizinle benzer sorun yasiyan bircok kisinin yazilarini gorduk daha once.tamamen yazilimsal kaynakli oldugunu dusunuyorum gecenlerdede forumdan bir arkadasinkini kucuk bir rom operasyonuyla hallettik.siz de bir kez fabrika ayarlarina donun durum devam ederse bir rom bir kernel duzelecektir

• quote:

win 8.. onu hallettım ama roota ugrasıom ya bu toolkıt mı sorunlu bana mı ole gelıyor ya anlamadım gıttı :(

Waiting for usb debugging gibi bir hatami aliyorsunuz
    Durumu ozetlermisiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: kiwi21

@kralcr1994

usta, hem wi-fi'ı hem 3g'yi açık bırak. wi-fi çekmeyen yerde 2-3 saniye içinde 3g devreye girer.

@Bunela?

maşallah, telefonun performansından çok memnunum. bi ara işlemleri iyice okuyup sadece root'layacağım telefonu. şu oyunlardaki reklamları vs engelleyebilmek için. onun dışında stock rom-stock kernel devam.

Hocam mesajiniz viruslumudur nedir :) sabahtandir bela oldu yav
    Surekli alintiniz var diyor geliyorum gene bu nerden girsem nede etsem degismiyoe yeni alintilarinda uyarisi gelmiyor.siz bu mesajinizi silseniz acaba kurtulurmuyum yoksa yeni uyelik acacaz iptale basmaktan biktim

• quote:

quote:

win 8.. onu hallettım ama roota ugrasıom ya bu toolkıt mı sorunlu bana mı ole gelıyor ya anlamadım gıttı :(

Durumu ozetlermisiniz

root olayında tel kendılıgınden tekrar baslıyor orada waıtıng dıor
  • quote:

quote:

quote:

Durumu ozetlermisiniz

root olayında tel kendılıgınden tekrar baslıyor orada waıtıng dıor

Sorununuz devam ederse yarin(bu gun) bana ulasin beraber cozelim merak etmeyin cozulmesi zor degil

• 
Sayfa: önceki 244245246247248
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.