Şimdi Ara

★★★GOOGLE NEXUS 4 KULLANICILAR KULUBU (İLK SAYFAYI OKU-SOR)★★★ (1508. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33.911
Cevap
149
Favori
1.066.267
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15061507150815091510
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar nexus 4 telefonumu pcye bağlayınca görmüyor mtp işaretli ve usb hata ayıklaması seçili hala görmüyor?
  • Busybox unix/linux komutlarini çalistirmaya yariyor.gelistirme isine girmeyecekseniz gerekli degil silebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suns -- 10 Ağustos 2014; 10:02:09 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • samtiger kullanıcısına yanıt
    Bilgisayariniza adb driverlarini yüklemeyi denediniz mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: suns

Busybox unix/linux komutlarini çalistirmaya yariyor.gelistirme isine girmeyecekseniz gerekli degil silebilirsiniz.

Teşekkürler. Peki ben orjinal stock roma farklı kernel atabilir miyim? atarsam bu bana ne gibi değişiklikler sağlar.
  • quote:

Bilgisayariniza adb driverlarini yüklemeyi denediniz mi?

yok ustam nedir o? ayrıca her takcağım pcye onu yükleyemeyebilirim o yüzden kalıcı bi çözüm gerek sorun nedendir acaba..
  • quote:

Orijinalden alıntı: _PReSTiJ_

Telefonu alalı 9ay oldu dün gece 8 gibi dolmuşta unuttum patlatmışlar.IMEI numarasını biliyorum.Modeli LG Nexus4.Polise gittim tel bilgilerini aldı vs. Başka ne yapabilirim bulunması için.

Ben bundan 5-6 yıl önce w810i telefonumu çaldırmıştım karakola git dilekçe gibi bişey yazıyosun tüm operatörlere sen imeili telefonuna herhangi bir sim takılıp sinyal alındığında buluyorlar. Benim telefon bulunmuştu fakat ekranı kırık bataryası ve hafıza kartı yoktu. Anlıcan telefonu parçalamazlarsa içindeki parçaları ayırmazlarsa bulunur 5-6 aya illaki geçmiş olsun.
  • Android L geleckmi acaba

• ben çalınıncahttp://www.mcks.gov.tr/ den ımeı numarasını verip kapattırdım teli yine de bulunurmu sim kart takılınca ?
  • Atabilirsiniz.cpu frekansi,ekran ayarlari gibi özellestirmeler sunar.ayrica g2 lerdeki gibi cift tikla uyandirmayi etkinlestirebilirsiniz.

• quote:

Atabilirsiniz.cpu frekansi,ekran ayarlari gibi özellestirmeler sunar.ayrica g2 lerdeki gibi cift tikla uyandirmayi etkinlestirebilirsiniz.

oo iyiymiş. teşekkürler. peki sizi yoruyorum ama çift tıklama ile açabileceğim bir kernel var mı orjinal romda kullanabileceğim. bir de kernel atınca herhangi bir problem yaşar mıyım ve kernelden sonra tekrar root gerekir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kuon -- 10 Ağustos 2014; 20:37:20 >
  • Franco veya semaphore 2.2.2 i touchcontrol ile kullanabilirsin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: underzero21

Franco veya semaphore 2.2.2 i touchcontrol ile kullanabilirsin

Hocam şimdi ben franco kerneli atınca tekrar root falan gerekecek mi diğer dediğiniz touchcontrol de apk herhalde.
  • hayır tekrar root gerekmiyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Köroğlu06

Telefonunum yüz üstü yaklaşık 1,5 m den düştü.Şuanda dokunmatik çalışmıyor.

Yurtdışından orjinal ekran getirten oldumu?

Orjinali en ucuza nasıl bulurum?

Yardımcı olacaklara şimdidien teşekkürler.

Edit: Üst cam kırıldı ama dokunmatikte çalışmıyor.Sizce her ikisinidemi değiştireyim?

Hocam naptınız?
  • Merhaba iyi günler

Nexus 4 telefonumda büğün bir sıkıntı yaşadım. Ana ekranda üst menüyü çekiyorum açılmıyor kaç kez kapadım açtım yok tek parmak çift parmak ikiside çalışmıyor üst menü aşağıya doğru açılmıyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: _PReSTiJ_

ben çalınıncahttp://www.mcks.gov.tr/ den ımeı numarasını verip kapattırdım teli yine de bulunurmu sim kart takılınca ?

Bu olayı bilmiyorum eğer imei kapatıldığında hiç bir sim ile çalışmıyorsa telefon kullanılmaz olacaktır fakat sim takıldığında operatöre o imeiden sinya gidiyormu gitmiyormu bunu bilmek lazım. Kanımca operatör sinya alır fakat telefona sinyal gitmez yer tespiti yapılabilir. Fakat şöyle bir problemde var telefonu çalan şahıs telefonu kullanamayınca herhangi bir telefoncuya satabilir ve onlarda telefonu yedek parça amaçlı parçalarsa geri dönüşü olmaz şansa artık gerisi

• beyler hellscore kerneli nasıl kurabilirim
  • stock rom ile kullanabileceğim, sadece pil ömrünü arttıran bir kernel var mıdır? 2 çekirdeği kapatan kerneller de olabilir ama max pil süresi lazım
  • http://d-h.st/users/hellsgod/?fld_id=28949#files Buradan uygun sürümü telefonunuza indirerek twrp ile flashlayin. Sonra wipe dalvik ve wipe cache yapin. Ben su an b47 kullanıyorum stock ROM ile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evranoz -- 13 Ağustos 2014; 2:38:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: evranoz

http://d-h.st/users/hellsgod/?fld_id=28949#files Buradan uygun sürümü telefonunuza indirerek twrp ile flashlayin. Sonra wipe dalvik ve wipe cache yapin. Ben su an b47 kullanıyorum stock ROM ile.

http://www.iblogpoint.com/how-to-install-twrp-custom-recovery-on-nexus-4/

hocam şu linkteki iki yöntemden de TWRP kurmayı deniyorum ilk yöntemde indirdiğim uygulama Nexus4 için dosyaları bulup indiremiyor, ikinci yöntemde de sağ tıklayıp komut satırına kodu yazıyorum kabul etmiyor. nerede yanlış yapıyorum acaba

• 
Sayfa: önceki 15061507150815091510
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.