Şimdi Ara

★★★GOOGLE NEXUS 4 KULLANICILAR KULUBU (İLK SAYFAYI OKU-SOR)★★★ (1506. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33.912
Cevap
149
Favori
1.066.254
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15041505150615071508
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler cihazı servise vermeden once bootloader kilidini kapatıp, unroot yapiyoruz dimi, kilidi kapatınca hersey siliniyor muydu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar hatırlarsanız telefonla denize girmiştim :D telefonu şarja takınca kırmızı ışık yanıyor ama şarj girişiyle oynadığımda kayboluyor, telefonun içini açıp pas sökücü kullanmayı düşünüyorum ne dersiniz ?

ayrıca ankarada bu t5 tornavida meredini nerde bulabilirim bilgisi olan yardımcı olmak isteyen varsa sevinirimm
  • quote:

Orijinalden alıntı: GulfStream

Beyler cihazı servise vermeden once bootloader kilidini kapatıp, unroot yapiyoruz dimi, kilidi kapatınca hersey siliniyor muydu?

kilidi kapatınca root gitmiyor muydu

evet silinir
  • quote:

Beyler cihazı servise vermeden once bootloader kilidini kapatıp, unroot yapiyoruz dimi, kilidi kapatınca hersey siliniyor muydu?

Kapatinca silinmiyor acarken siliniyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Kukumela

Bir kaç soru soracağım cevaplarsanız sevinirim.

1- rom atınca imei gitme durumu var mı? çünkü bildiğim imei romun içinde gömülü.
    2- nexus 4 ün full brick olma durumuvar mı varsa olasılığı nedir ve nasıl olur.
    3- bootloader kilidi tekrar kapanıyor mu kapanıyorsa nasıl
    4- son soru olarak benim android sürümüm 4.4.4 xda daki son sürüm toolsu kullansam sorun yaşar mıyım.

teşekkürler..

Arkadaşlar şu sorularıma cevap verseniz:
  • quote:

quote:

1- rom atınca imei gitme durumu var mı? çünkü bildiğim imei romun içinde gömülü.
    4- son soru olarak benim android sürümüm 4.4.4 xda daki son sürüm toolsu kullansam sorun yaşar mıyım.

teşekkürler..

1- Hayır yok romla alakalı değil anakartıyla alakalıdır imei

2- Evet var ( rom atarken başarabilirsin bu durumu şahsen ben başardım anakart yandı fakat serviste anlayamadılar garantiden değişti. )

3- Evet tekrar kapanıyor nexus root toolkit ile biraz ingilizcen varsa başarabilirsin yada translate kullan.

4- Tools sürümü pek farketmez
    http://forum.xda-developers.com/nexus-4/orig-development/toolkit-skipsoft-android-toolkit-nexus-t1995688
    http://www.wugfresh.com/nrt/

• quote:

Orijinalden alıntı: suso9292

quote:

quote:

teşekkürler..

1- Hayır yok romla alakalı değil anakartıyla alakalıdır imei

2- Evet var ( rom atarken başarabilirsin bu durumu şahsen ben başardım anakart yandı fakat serviste anlayamadılar garantiden değişti. )

3- Evet tekrar kapanıyor nexus root toolkit ile biraz ingilizcen varsa başarabilirsin yada translate kullan.

4- Tools sürümü pek farketmez
    http://forum.xda-developers.com/nexus-4/orig-development/toolkit-skipsoft-android-toolkit-nexus-t1995688
    http://www.wugfresh.com/nrt/

Teşekkürler. Lanet olsun ilk defa nexus 4 için görüyorum rom atarken anakart yandığını. Daha önce çok full brick yaptım da korkuyorum. Şimdilik kalsın.

• bildirim çubuğundaki wifi ve şebeke simgelerinin turuncu olma durumu çok arttı. kargo gönderecektim internetten adres bakmam gerekti Chrome'a giriyorum sayfa yüklenmiyor. interneti kapatıp açtım 3G kapatıp açtım yine olmadı arkada bekleyen insanlar var ben hala uğraşıyorum. en sonunda bildirim çubuğuna baktım simgeler turuncu olmuş uçak modunu açtım kapattım düzeldi. ama çok sıkıntı vermeye başladı bu olay

• quote:

Orijinalden alıntı: ali_0017

quote:

peki cwm filan ile alacagim yedekler, bu kilit, rom yukleme filan islerinde silinir mi hafizadan, yoksa hafizada kalir mi ve ilerde tekrar hafizadan kullanabilir miyim onlari?
  • Mobil veride sarjin yarim saatte 100den 85 e düşmesi normal mi cok gizli bitiyor

• arkadaşlar CM11 rom yüklü cihazıma hangi kerneli yüklersem ekranı dokunarak açabilirim lütfen yardımcı olursanız ok sevinirim
  • arkadaşlar dün gece telefonun novigasyon tuşları birden bire çalışmayı durdurdu şimdilik button savior ile idare ediyorum bunun bi çözümü var mı bi de servise götürsem garanti kapsamına alırlar mı

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ali_0017

quote:

peki cwm filan ile alacagim yedekler, bu kilit, rom yukleme filan islerinde silinir mi hafizadan, yoksa hafizada kalir mi ve ilerde tekrar hafizadan kullanabilir miyim onlari?

resimler filan kalıyor cmw den rom yükleyince
  • O zaman bu yedekler de kalır.

• quote:

O zaman bu yedekler de kalır.

hiç denemedim ama kalması gerekiyor :D
  • Sarjlariniz ne kadar gidiyor ne nasil kullaniyorsunuz

• Arkadaşlar telefonum şu anda 4.4 te telefonun içinde fabrika verilerine sıfırla var.Bu işlemi yaparsam telefonun sürümü 4.2 ye veya 4.3 e düşer mi? bilgisi olan var mı.. bide bu bildiğimiz formatlama işlemi oluyor değilmi fabrika verilerine sıfırlama?
  • Sarj su gibi gidiyor beyler. Cm11 flux Theme yüklü. Onerdiginiz rom Kernel var mı

• telefonunu satacagım icin uygulamalarımı whatsapp konusmalarını yedekleyebilecegim bir program var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: GOKBAR

Sarjlariniz ne kadar gidiyor ne nasil kullaniyorsunuz

Maximum 3 saat ekran süresi alıyorum günlük kullanımda. 3G sürekli açık olursa 2-2.5 saat anca dayanır galiba. Eğer yeni teleron alacaksan nexus 4 alma bence dostum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 15041505150615071508
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.