Şimdi Ara

★★★GOOGLE NEXUS 4 KULLANICILAR KULUBU (İLK SAYFAYI OKU-SOR)★★★ (1507. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33.912
Cevap
149
Favori
1.066.253
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15051506150715081509
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam o telefonu aldığınız güne döndürür diyebiliriz her şeyi siler telefondan (cihazdaki tüm hesaplar resimler dosyar dahil) ama 4.4 yüklüyse 4.4den devam eder 4.2ye düşmez yani
  • Telefona ROM atarken, telefonun o anki android sürümü önemli midir yoksa önemli degil midir
    Not ben burda yeniyim daha bi şey bilmiyorum bana yardimci olursaniz çok çok sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MUS11222333

Telefona ROM atarken, telefonun o anki android sürümü önemli midir yoksa önemli degil midir
    Not ben burda yeniyim daha bi şey bilmiyorum bana yardimci olursaniz çok çok sevinirim

ROM ve kernel flashlarken o an kullandiginiz android sürümü tabiki önemli. Uyumsuzluk halinde çeşitli sorunlar ve işlevsiz likler olabilir. Ayrıca rom ve kernel uyumu da önemli

• arkadaşlar stock romu art ile kullanıyorum , hellscore kernel attım b47 anykernel.zip i, touchkontrol falan iyi de asphalt kasıyor , yuklemeden wipe ceche yaptım wipe dalvik yaptım ,bu ikinci deneyişim ama asphalt 8 hep kastı neden ki ?
  • Eyw saol hocam verileri yedekleyip yaptım işlemi.Telefon kendine geldi valla telefonu yavaşlayan kasan arkadaşlara da tavsiye ederim telefon kendine geliyor gerçekten.
  • Arkadaşlar telefondaki orjinal rom'un yedeğini nasıl alabiliriz nexus tool 'dan yapmaya çalıştım ama beceremedim. Rott falan atacağım öncesinde bu recoveryden geri yükleyebileceğim bir yedek oluşturmak istiyorum?
  • Arkadaslar 2. El bir nexus 4 aldim Bazi sorularim var yardimci olursqniz cok memnun olurum
    1.power tusu zor basiyor cozumu var midir
    2.sarzi az gidiyor yeni batatya mi almamiz lazim?6 ay daha garantisi var garanti kapsaminda pil degisimi yapiliyor mu? Garanti belgesi yok ama faturasi var turkcell den alinma cihaz
    3.dosyalarim klasaorunu bulamadim soyle ki blutoth dan bir kac tane sarki yukledim ama bir turlu zil sesi yapamadim
    4.cihazda 4.4.4 surum yuklu ama cihazin en stabi
    l calistigi surum bu mudur?
    5.cihazi zenginlestirmek ve daha iyi bir arayuze sahip olmasini saglayacak yukleme vs biseyler tavsiy eder misiniz?

Yardimlariniz ve yorumlariniz icin simdiden cok tesekkur ediyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: quatrros

Arkadaslar 2. El bir nexus 4 aldim Bazi sorularim var yardimci olursqniz cok memnun olurum
    2.sarzi az gidiyor yeni batatya mi almamiz lazim?6 ay daha garantisi var garanti kapsaminda pil degisimi yapiliyor mu? Garanti belgesi yok ama faturasi var turkcell den alinma cihaz
    3.dosyalarim klasaorunu bulamadim soyle ki blutoth dan bir kac tane sarki yukledim ama bir turlu zil sesi yapamadim
    5.cihazi zenginlestirmek ve daha iyi bir arayuze sahip olmasini saglayacak yukleme vs biseyler tavsiy eder misiniz?

1- Sanırım bu power tuşu 4.4.4 ile ilgili durum çoğu kişide aynı rom atarak düzeltenler var.
    5- Çok farklı arayüzler istiyorsan ''themer'' adlı uygulamayı öneririm. Google playde var. Yükleyip online temalara bak hepsi birbirinden farklı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kuon -- 8 Ağustos 2014; 20:33:58 >

• quote:

Orijinalden alıntı: mylord92

Uzun sure paranoid kullandiktan sonra stok roma dondum. Stok rom gercekten bir baska akicilik ve performansta bence :) Stok rom + root + custom kernel

ben 2. el aldım telefonumun stok rom lu olup olmadığını nasıl anlarım ?
    root lamam lazım...
    custom kernel

• quote:

Orijinalden alıntı: Kukumela

quote:

Orijinalden alıntı: quatrros

Arkadaslar 2. El bir nexus 4 aldim Bazi sorularim var yardimci olursqniz cok memnun olurum

1- Sanırım bu power tuşu 4.4.4 ile ilgili durum çoğu kişide aynı rom atarak düzeltenler var.
    5- Çok farklı arayüzler istiyorsan ''themer'' adlı uygulamayı öneririm. Google playde var. Yükleyip online temalara bak hepsi birbirinden farklı.

2.garanti kapsamında gidip değiştirenler oldu ama net bi bilgim yok
    3. es file explorer yükle(başka bi dosya yöneticiside olabilir ) sonra istediğin müziği Ringtones a taşı sonra ayarlardan normal zil sesi gibi seçebilirsin

• Mobildeyim, favorilerime tiklayinca düzeni bozuk bir liste geliyor, eskiden iyiydi ya, niye böyle oldu, nasıl düzelir, sizde de mi boyle?

• quatrros kullanıcısına yanıt
    Anlaşılan android tecrüben yok. Ayarlar telefon hakkında bölümüne bak biraz kurcala .
    Root işleri için nexus root toolkit diye aratırsan bulursun. Kendim yapacam diyorsan adb driver indirip komut sisteminden kodları girersin yalnızca 2 şey yapacaksın unlock ve costum recovery. Sonrası telefondan yapılıyor.

Gerekenler ilk sayfada var konu içinde 10larca kez anlatıldı hiç bilmiyorsan youtubda video anlatımlar bile var

• Telefonu alalı 9ay oldu dün gece 8 gibi dolmuşta unuttum patlatmışlar.IMEI numarasını biliyorum.Modeli LG Nexus4.Polise gittim tel bilgilerini aldı vs. Başka ne yapabilirim bulunması için.
  • Türkiye'deki operatörleri arayın belki onlar yardımcı olabilir.Sizin telefona hat takılıp sinyal alındığında polisle irtibata geçebilirler belki.Görüşmekte yarar var.
  • Yedek almaniza gerek yok toolkitten tekrar stock roma dönebilirsiniz.ya da google'ın developer sayfasından istediğin sürümü indirebilirsin.

• Köroğlu06 kullanıcısına yanıt
    görüştüm elimizden birşey gelmez dediler
  • Arkadaşlar telefonumun ekranı kırıldığı ve dokunmatik çalışmadığı için yurt dışından ekran getirtmeyi düşünüyorum.

Ekran hakkında açılmış konuların hepsini okudum bi karara varamadım.

Tecrübeli arkadaşların yardımını bekliyorum.Özellikle orjinal ürün almak için.
  • Telefona cay dokuldu hemen sildim su an birsey yok gibi ilerde sıkıntı cikartir mi ?

• evranoz kullanıcısına yanıt
    Yardim ettiğiniz için çok sağolun öncelikle,
    Nexsus 4 telefonlara ROM atarken anakartin yanma ihtimali varmis diyorlar telefona ROM atmak istiyorum ama hiç bir telefona ROM atmamis biriyim biraz bilgim var ROM atmakla ilgili ama telefona bir şey olacak diye çok tedirgin oluyorum yardim ederseniz çok sevinirim canınızı sıktığım içinde kusuruma bakmayın lütfen hepinize iyi günler dilerim

• hocam root attım herhangi bir sorun olmadı fakat busybox diye bir şey kuruldu videoda gösterilene göre onu da açtım kurulum gibi bir şey yaptı sonra bitti şimdi onu kaldırsam bir sorun olur mu?
  • 
Sayfa: önceki 15051506150715081509
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.