Şimdi Ara

★★★GOOGLE NEXUS 4 KULLANICILAR KULUBU (İLK SAYFAYI OKU-SOR)★★★ (1448. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33.912
Cevap
149
Favori
1.066.260
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14461447144814491450
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Bilgizayarcı

Merhaba arkadaşlar bir sorum olacak.

Benim telefonun 2 sene garantisi var fakat garanti belgesi kayıp. Teknosa'dan aldım ve faturası duruyor. Garantisi geçerlimidir acaba ?

Faturası asıl garanti belgesi oluyor zaten ^^
  • quote:

Orijinalden alıntı: xpress_

quote:

Benim telefonun 2 sene garantisi var fakat garanti belgesi kayıp. Teknosa'dan aldım ve faturası duruyor. Garantisi geçerlimidir acaba ?

Telefon bazen hattı görmüyorda onun için fatura ile birlikte teknosa'ya götüreceğim, garantiye göndercem. Kabul ederlermi sence ?
  • quote:

quote:

quote:

Telefon bazen hattı görmüyorda onun için fatura ile birlikte teknosa'ya götüreceğim, garantiye göndercem. Kabul ederlermi sence ?

götür götür birşey olmaz.Asıl garanti belgesini götürüp fatura olmasaydı sıkıntı olurdu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gwynbleidd. -- 2 Haziran 2014; 13:03:26 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

götür götür birşey olmaz.Asıl garanti belgesini götürüp fatura olmasaydı sıkıntı olurdu.

Tamamdır teşekkürler

• Arkadaşlar merhaba telefonun arka camı kırılmış bugün farkettim. Sanırım cebimde kırıldı daha once başına gelen var mı ne kadar tutuyor değişim?

http://i.hizliresim.com/mlZyDZ.jpg

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: karaofke

Arkadaşlar merhaba telefonun arka camı kırılmış bugün farkettim. Sanırım cebimde kırıldı daha once başına gelen var mı ne kadar tutuyor değişim?

http://i.hizliresim.com/mlZyDZ.jpg

Geçmiş olsun hocam. 300-400 TL tutuyor sanırsam. Fakat kaliteye göre değişebilir.
  • Bilgizayarcı kullanıcısına yanıt
    bu söylediğiniz ön cam için geçerli hocam. arkadaş arkadaş tarafını kırmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the_alien89 -- 2 Haziran 2014; 22:23:24 >
  • arka kapaklar yurt dışında fazla pahalı değil ama serviste fiyat ne durumda bilmiyorum

http://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R40&_sacat=0&_nkw=nexus+4+rear+glass
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugurkrgl

quote:

Orijinalden alıntı: Baba Naber

https://store.donanimhaber.com/ff/2c/a8/FF2CA840BA29D2FB5D875E59BED524AD.jpg

En alttaki tuşlar calismiyor. ROM attim, karnel attim, söküp soketleri kontrol ettim... Banamisin demedi. Customa döndüm şuan. Ekrani yan yatirmadan kullanamiyorum.
    Yapacak bizi var mi ? İşaretçiler vaktim alt kisin işlemiyor. Ekranmi değişecek ??

Gravitybox yükleyip Pie Control'le kullanmayı deneyin bir de.

Pie control tam olarak hangisi hocam. Program turkce, bulamadim.

• the_alien89 kullanıcısına yanıt
    Tesekkur edetim cvplar icin yarn yetkili servis ile gorusup ona gore davranayim.

http://m.ebay.com/itm/331004496052?nav=SEARCH

Bunu mu almam gerekiyor yoksa digerini mi onu tam anlayamadim yapistirma mi acaba bu yoksa cam kismi mi?

• Arkadaşlar nasıl unroot edip stock rom atcam ?
  • kokoro K kullanıcısına yanıt
    Bende sizin gibi G2, G3ve One serisini beğeniyorum hatta bi ara G2 ye geçmeyi kafaya koymuştum özellikle batarya için. Batarya bazen moralimi bozuyor fakat o aradaki fiyat farkına değer mi diye düşününce vazgeçiyorum bide maddi durum meselesi tabi. Telefonun bataryası iyi olsa daha uzun süre kullanabilirim çünkü G2 de alsam iphonede alsam yapacağım, yapacağımız şeyler aynı. İki gün bütün oyunları oynar üçüncü gün en alt seviye cihazda bile açılacak oyunlar oynar facebook whatsapp kullanırız. Eğer param olsa geçerim G2 ye ama dediğim gibi sadece batarya yüzünden geri kalan şeyler için bana hala çok yeterli bi telefon

• Batarya harici telefon yeterliyse bir tane mobil şarj cihazı alın hocam. Böylece şarjı azaldıkça dışarıda bile telefonunuzu şarj edebilirsiniz.

• Hocam geçmiş olsun benim basima da geldi 120 TL civarı ama sordum yaptiranlar NFC ve wirless şarj yüzünden biraz şikayetçi o yüzden yaptırma dediler ben yaptrmadim şuan kirik ama gayet iyi bi şekilde isimi görüyor tabi satarken 5 para etmeyecek orası ayrı :)

• 4.4.3 yükleyen var mı arkadaşlar yoksa ota mı bekliyorsunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: mylord92

4.4.3 yükleyen var mı arkadaşlar yoksa ota mı bekliyorsunuz

ben image dosyasini indirdim 1-2 saate kurmus olurum bariz bir degisiklik gorursem paylasirim ama zannetmiyorum
    İnsaallah yeni kamera uygulamasinda reset atma ayi bitmistir en azindan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ardaalisahin -- 3 Haziran 2014; 8:36:12 >
  • ardaalisahin kullanıcısına yanıt
    XDA da gordugum kadariyla modem uzerinde guzel iyilestirmeler yapilmis. Wifi baglanti hizi iyi deniyor ve wifi den ayrildiktan sonra sebekenin netine baglanmasi 3 saniyeden az suruyormus. Tecrubelerinizi bekliyorum.

• arkadaşlar hayırlı olsun n4 için ve diğer nexus cihazlar için 4.4.3 image dosyaları yayımlanmış. :))

https://developers.google.com/android/nexus/images#occamktu84l
  • Otaya ne zaman gelir? Umarim bu son guncelleme olmaz nexus 4 icin

• arkadaslar bu factory imageyi nasil yukluyoruz. yardmci olursaniz super olur :) ilk defa N4e yazilim yuklicem o yuzden :)

Factory Images "occam" for Nexus 4
    4.4.3 download edecez ama nasil yuklicez bi bildirirseniz super olur :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mtrkmn61 -- 3 Haziran 2014; 9:40:22 >
  • 
Sayfa: önceki 14461447144814491450
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.