Şimdi Ara

★GOOGLE NEXUS 4 BEKLEYENLER VE ALMAK İSTEYENLER (VIDEO İNCELEME)★ (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.104
Cevap
68
Favori
529.417
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Elessar Eredhian

Anlayan biri imzamızı yapsın yahu. İmzamız yok

★GOOGLE NEXUS 4 BEKLEYENLER VE ALMAK İSTEYENLER (VIDEO İNCELEME)★

Kullanmak isteyen olursa buyursun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EstrEmO -- 30 Ekim 2012; 14:53:33 >

• Yaz Hocam benide listeye..
  • yaz hocam listeyede telefon gerçekten çok ucuz sizce burda kaç tl olacak ?
  • Beyler biri kafamdaki karışıklığı gidersin. Note 2'nin bataryası(hem çok dayanıyor hem de çıkarılabilir) ve arttırılabilir hafızası beni cezbediyor, Nexus 4'ünse donanımı...

Hangisi?
  • quote:

Beyler biri kafamdaki karışıklığı gidersin. Note 2'nin bataryası(hem çok dayanıyor hem de çıkarılabilir) ve arttırılabilir hafızası beni cezbediyor, Nexus 4'ünse donanımı...

Hangisi?

Çok dayandığını nerden çıkardınız ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SS10

quote:

Beyler biri kafamdaki karışıklığı gidersin. Note 2'nin bataryası(hem çok dayanıyor hem de çıkarılabilir) ve arttırılabilir hafızası beni cezbediyor, Nexus 4'ünse donanımı...

Hangisi?

Çok dayandığını nerden çıkardınız ?

Mesela. Ayrıca yoğun kullanımda bir gün tam gidiyor cihaz.

Veya mesela bu. Forumdan bir arkadaş. 1 GB film indirmiş. Gerisi normal kullanımmış. Ekran orta derece parlaklıktaymış. Wi-fi ve 3G bağlantıları da açık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elessar Eredhian -- 30 Ekim 2012; 16:41:17 >

• @Elessar Eredhian evet iyiymiş ben her türlü Nexus derim. Note2 de güzel cihaz ama ne bileyim kendi açımdan söyleyeyim pek benlik değil. Neticede kocaman ekranı var, daha profesyonel kullanım için. Şu donanım + saf kan güncel android desteği ile birlikte benim tercihim Nexus olurdu.
  • nexus nexustur, kaçıncı nesil olduğu farketmez kalitesini belli eder (çok felsefi oldu neyse )
    buna dayanarak 2 imza koyacağım, hangisini istiyorsanız onu belirleriz (başka imzalarda olur)

favorim --------------------------------------------------- LG mi ıyy desekte

13 kasımda da almanya dahil dünyadaki bir çok ülkede satışa çıkacak cihaz, şansa bak ki arkadaş ayın 12 sinde almanydan dönüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JohnMullins -- 30 Ekim 2012; 17:18:22 >

• Beni kesin yazın buraya. Bu kadar hızlı olacağını tahmin edememiştim ama galiba biraz önce Nexus'umu sattım. Akşam son kez teyid alacağım ve yarın kargo yapacağım. Sevinsem mi üzülsem mi bilemedim

Bu arada arkadaşlar, LG cihazlarda imei olayları nasıl? Samsung'ta olduğu kadar rahat mı? Yoksa iPhone daki gibi hiç mi olmuyor? Ona göre önlem alalım şimdiden, biyerlerden pasaport ayarlayalım.
  • quote:

@Elessar Eredhian evet iyiymiş ben her türlü Nexus derim. Note2 de güzel cihaz ama ne bileyim kendi açımdan söyleyeyim pek benlik değil. Neticede kocaman ekranı var, daha profesyonel kullanım için. Şu donanım + saf kan güncel android desteği ile birlikte benim tercihim Nexus olurdu.

Ya düşündüm de, Nexus 4'te karar kıldım. Sonra da Google'ın istediği şeyi yapacağım, bir de Nexus tablet alacağım O zaman hafıza da sorun olmaz, oh mis

Note 2'nin ekranının büyük olması, çok hoş Ama olmasa da yaşayabilirim. S-pen'e aklım gidiyordu ondan da vazgeçeceğiz artık ne yapalım

Nexus 4 GEL BURAYA

• quote:

quote:

@Elessar Eredhian evet iyiymiş ben her türlü Nexus derim. Note2 de güzel cihaz ama ne bileyim kendi açımdan söyleyeyim pek benlik değil. Neticede kocaman ekranı var, daha profesyonel kullanım için. Şu donanım + saf kan güncel android desteği ile birlikte benim tercihim Nexus olurdu.

Ya düşündüm de, Nexus 4'te karar kıldım. Sonra da Google'ın istediği şeyi yapacağım, bir de Nexus tablet alacağım O zaman hafıza da sorun olmaz, oh mis

Note 2'nin ekranının büyük olması, çok hoş Ama olmasa da yaşayabilirim. S-pen'e aklım gidiyordu ondan da vazgeçeceğiz artık ne yapalım

Nexus 4 GEL BURAYA

Hocam Note2 sonuçta telefon. Büyüklüğü bir süre sonra sıkabilir canınızı. Gerçi büyüklük göreceli kavramlar ama şimdi Allah var bugüne kadar büyük olana küçük demedik

İllaki ben büyük ekranlardan hoşlanıyorum diyorsanız tablet almanız daha mantıklı tabi

• Satışa çıkmamış bir telefon için çok erken bir başlık olmuş. Bende uygun fiyatlı olarak gelirse alıcıyım fakat beni listeye eklemeyin. ,
    4 sayfa da da zaten fiyat dışında birşey konuşulmamış doğru düzgün. Bekleyip göreceğiz. 1700 gibi girerse düşünmem almayı kesinlikle fakat çıkış fiyatının uygunluğunu düşününce 500 lira vergi ekleseniz bile iyi fiyata geliyor. 1250 civarı.
    Paralelleri düşününce fiyat 900 civarı olur. Peynir ekmek gibi satar. Bakalım göreceğiz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • yeni satışa çıkmış bir telefon olan HTC DESIRE X amazon dan baktığıma göre fiyatı 340 dolar fiyatlarında.. 349 olan 16gblik nexus 4 ün fiyatı max 1100 tl olması gerek diye düşünüyorum.. paralel ithalat 900-950..normali bu..ama aç gözlüler ne yapar onu bilemiyoruz..
  • bende vardım arkadaşlar hemen yazın beni de :D
  • quote:

quote:

quote:

Nexus 4 GEL BURAYA

Hocam Note2 sonuçta telefon. Büyüklüğü bir süre sonra sıkabilir canınızı. Gerçi büyüklük göreceli kavramlar ama şimdi Allah var bugüne kadar büyük olana küçük demedik

İllaki ben büyük ekranlardan hoşlanıyorum diyorsanız tablet almanız daha mantıklı tabi

Ya yok olay büyük ekran değil. Malum, öğrenciyim, hayatımın yarısı okulda yarısı yolda geçiyor Yol boyunca da bataryanın sağlam kalması önemli bir şey O açıdan

Ne yapalım artık Nexus 4'ten sonra bir ara bir de Nexus 7 alırım Zaten onun donanımı öyle çok önemli değil, bataryası iyi olsun, internete girsin film açsın yeterli

• kulüp için bir kaç imza yapmayı deneyim bitince burada paylaşırım
  • iphone 5 daha iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: [__Zahid__]

iphone 5 daha iyi.

selçuk inan galatasarayda
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: [__Zahid__]

iphone 5 daha iyi.

selçuk inan galatasarayda

Yılın cevabı...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Soylendigi iyi olmus 650 dolarlik bir cihazi yari fiyatindaki cihazla karsilastirmak komik sadece

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.