Şimdi Ara

★GOOGLE NEXUS 4 BEKLEYENLER VE ALMAK İSTEYENLER (VIDEO İNCELEME)★ (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.104
Cevap
68
Favori
529.417
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Berk üstadım yaz beni de. Daha yeni aldığım Nexus'umu sattırıyor bana cihaz. F/P beni bulutların üzerine çıkardı.
  • Beni de yaz üstad. Nexus'suz android düşünülemez =)
  • Allah ömür nasip ederse, yüzde yüz alacağım. artık güncelleme beklemekten canım çıkmasın arkadaş.
  • Arkadaşlar cihazın çıkış tarhi belli mi?Cihazı daha şimidıden getirme planı olan yada ön sipariş alan var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Listeye beni de ekleyin arkadşlar,üreticilerin güncellme yapmasını beklemktn bıktım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi parooksetin -- 30 Ekim 2012; 2:28:15 >
  • Tasarım galaxy nexusa benziyor,ekran yine galaxy nexus gibi aşagıdaki tuşlaryla birlikte 4.7 inc sanırım,yani kullanabilcegımz ekran yıne 4.4 inc gıbı bir şey heralde...

• Biraz pahalı olsun ya amele telefonu gibi herkezin elinde olursa ne anladık
  • quote:

Orijinalden alıntı: cicinho

Biraz pahalı olsun ya amele telefonu gibi herkezin elinde olursa ne anladık
    Bide optimus g yle arsında iki fark var benim gördüğüm foto 13 mp- 8mp, 8/16 gb hafıza-32 gb hafıza başka yok dimi?Bu lg tam avanak avni ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cicinho -- 30 Ekim 2012; 4:07:15 >
  • beyler sptbox ile lg arası nasıl bilgisi olan var mı?
  • Uc telefon arasinda kaldim bende droid razr maxx ( bataryasi yuzunden ) htc j, lg nexus

• Harika telefon, geldiği gibi alacağım. Bu arada micro sim ile mi çalışıyor, bana mı öyle geldi?
  • quote:

Bide optimus g yle arsında iki fark var benim gördüğüm foto 13 mp- 8mp, 8/16 gb hafıza-32 gb hafıza başka yok dimi?Bu lg tam avanak avni ya

edit: Bir üstteki mesajına alıntı yaptım say

Bende en çok buna sinir oluyorum ya Ben Galaxy Nexus çıktığından beri sempati duyardım Nexus'a, sonradan LG nin çıkaracağı haberlerinden beri takip ettim ilgiyle. Herkesede dedim bak LG Nexus çok iyi telefon olacak kesin alacağım diye, millet yok xperia daha iyi, yok s3 daha iyi yok iPhone5 akar... Şimdi herkes Nexus'cu oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SS10 -- 30 Ekim 2012; 11:50:40 >

• * benide kulübe ekleyin..

laptop için s3 ümü satmıştım tam yeniden s3 düşünürken hadi nexus 4 üde bekleyim dedim ve iyikide beklemişim. cihaz çok hoşuma gitti birde nexus 4 ün ekran kalitesi s3 e göre nasıldır? yorumlarını bekliyorum arkadaşlar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: pinkhell

* benide kulübe ekleyin..

laptop için s3 ümü satmıştım tam yeniden s3 düşünürken hadi nexus 4 üde bekleyim dedim ve iyikide beklemişim. cihaz çok hoşuma gitti birde nexus 4 ün ekran kalitesi s3 e göre nasıldır? yorumlarını bekliyorum arkadaşlar..

S3 şu an bile bir çok kendi seviyesindeki telefondan daha kötü ekran kalitesi olarak. Renkler canlı ama sanal duruyor ve güneş altında görmek neredeyse sıfıra iniyor. Xperia S i5 OneX gibi cihazların zaten gerisindeydi ekran olarak. Kullanmışsınız biliyorsunuzdur. Sanıyorum ki 320ppi değerinde True HD IPS+ ekran ve Corning Gorilla Glass 2 ile S3'den iyi olma ihtimali yüksek diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lee-on!

quote:

Orijinalden alıntı: pinkhell

* benide kulübe ekleyin..

S3 şu an bile bir çok kendi seviyesindeki telefondan daha kötü ekran kalitesi olarak. Renkler canlı ama sanal duruyor ve güneş altında görmek neredeyse sıfıra iniyor. Xperia S i5 OneX gibi cihazların zaten gerisindeydi ekran olarak. Kullanmışsınız biliyorsunuzdur. Sanıyorum ki 320ppi değerinde True HD IPS+ ekran ve Corning Gorilla Glass 2 ile S3'den iyi olma ihtimali yüksek diye düşünüyorum.

evet güneş altında ekran kullanımı çok zordu s3 ün el ile gölgeleyerek kullanmak zorunda kalıyordum. bende nexus 4 ün ekran olarak daha iyi olacağını düşünüyorum. bakalım kasım sonuna kadar türkiyede satışa sunulsa bari

• Evet şu an kararımı vermiş durumdayım. LG Nexus 4 16 GB alacaklar listesine beni de ekleyin beyler!!!!

Edit: Böyle dedim ama yine kafam karıştı lan Note 2 mi alsam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elessar Eredhian -- 30 Ekim 2012; 14:30:47 >
  • quote:

Biraz pahalı olsun ya amele telefonu gibi herkezin elinde olursa ne anladık

Olsun hocam ne guzel iste

• Anlayan biri imzamızı yapsın yahu. İmzamız yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elessar Eredhian -- 30 Ekim 2012; 13:30:18 >
  • elimdeki iphone4'ü satıp amerikadan bunu getirttiğim zaman üzerine para bile kalıyor. getirecek bir arkadaş aranıyorum bulduğum anda ilk fırsatta alacağım.
  • Yaz hocam. Bir daha Samsung mu, tövbe!!!
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.