Şimdi Ara

★GOOGLE NEXUS 4 BEKLEYENLER VE ALMAK İSTEYENLER (VIDEO İNCELEME)★ (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.104
Cevap
68
Favori
529.418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Elessar Eredhian

hallediyorum, bana kimse pm atamıyormuş durumu DH yönetimine belirttim daha öncede başıma gelmişti düzeltmişlerdi, böyle sıknıtılarda beni bulur
  • İşte yeni bir video daha

http://www.youtube.com/watch?v=AkFIjwxGIeg
  • Benide yazın lg nexus bekleyenlerdenim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkozcann

quote:

hallediyorum, bana kimse pm atamıyormuş durumu DH yönetimine belirttim daha öncede başıma gelmişti düzeltmişlerdi, böyle sıknıtılarda beni bulur

Onun bir ayarı vardı yahu
  • samsung nexus alıcaktım(830 tl kayıtlı) aynı fiyata gelen nexus 4ü görünce vazgeçtim 1 ay daha beklerim yurt dışı ürünler için :) Bundada amoled ekran yok işte o düşündürüyor :)
    İlk olarak(kasım sonu gibi) sanalpazar sahibinden gibi sitelerde görebiliriz bu telefonu 850-950(8gb) civarına kayıtlı...
  • quote:

Hocam konuyu da güncelle yahu. Resimleri değiştir, özellikleri yaz, çıkan videoları ekle...
  • beyler dh'n haberini hepimiz okuduk sanırım, 8 gblık model 299dolar ve 16lık model 349 dolar, yurt dışından getirme düşüncesindeyim ben olmadı paralel ithalat falan bir şekilde alıcam hayırlısıyla n4ü
  • özellikle USA fiyatı çok uygun imkan olsa bende oradan almak isterim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0je

samsung nexus alıcaktım(830 tl kayıtlı) aynı fiyata gelen nexus 4ü görünce vazgeçtim 1 ay daha beklerim yurt dışı ürünler için :) Bundada amoled ekran yok işte o düşündürüyor :)
    İlk olarak(kasım sonu gibi) sanalpazar sahibinden gibi sitelerde görebiliriz bu telefonu 850-950(8gb) civarına kayıtlı...

Hocam o ekran samsung'un amoledlerinden daha iyi. Çok çok iyi bir ekranı var ve iPhone 5 ile kapışır bence zira benzer bir teknoloji kullanılıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar telefonun alt kısmı tuşlara ayrılmış ise ekranın kullanılabilir ekranı mesela bir S3 ile karşılaştırırsak çok mu küçük kalıyor?
    Bir de otg desteği olacak mı hafıza açısından sıkıntı yaşamam için? Bana 32 GB ancak yetiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bluebest

Arkadaşlar telefonun alt kısmı tuşlara ayrılmış ise ekranın kullanılabilir ekranı mesela bir S3 ile karşılaştırırsak çok mu küçük kalıyor?
    Bir de otg desteği olacak mı hafıza açısından sıkıntı yaşamam için? Bana 32 GB ancak yetiyor.

OTG desteği olur. Zira o, androide has bir özellik. S3'e değil.

Ekran işe küçülmüyor. Kayda değer bir alan kaplamıyor tuşlar.

• Teşekkür ederim, 2 gb ram ve uzun vadeli ve öncelikli yazılım desteği gibi artıları olduğu için Nexus 4'e geçmeyi düşünüyorum. Bunun dışında aslında S3'ten de çok memnunum.
  • quote:

quote:

Hocam konuyu da güncelle yahu. Resimleri değiştir, özellikleri yaz, çıkan videoları ekle...

hocam diğer nexus sayfasında yapıyordum o uygulamayı, sonra forum içinde burası nexus reklam kısmı değil kullanıcı kulubu, gereksiz kalıyor onlar ilk sayfayı boş şeylerle doldurmanın anlamsız oldugu konusuldu ve tekrar düzenlendi
    http://forum.donanimhaber.com/m_60744861/tm.htm
    bu linkteki konuyu incelerseniz bu konuda buna benzer şekilde olacak daha dogrusu benzer şekilde yapmayı düşünüyorum, fikri olana tabi ki hoşgörülüyüz sonucta konu bizim konumuz, dilediginiz gibi düzenleriz tartışarak
    önce şu telefon gelsin kullanıcıları oturtup üyelerimizi ilk sayfada belirleyelim gerisi çerez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JohnMullins -- 31 Ekim 2012; 15:49:12 >

• Hay anasını satayım. Buraya mı taşıncaaz şimdi?

• Bu arada lg optimus 4x HD bile 1700 liradan sarılırken nexus4 için 1000~1500 arası fiyat beklemek saflıktır. Kimse kusura bakmasın. Burası Türkiye.

• Ekranın altında klasik her Nexusta olduğu için yine 1,5 cm civarı boşluk var. Birde ekranın kendi içinde dokunmatik tuşlar için mecburi bir boşluk bırakılmakta. Herkes gibi bende keşke o alt bölüm hiç olmasa diye düşünmüyor değilim. Ancak yapacak birşey yok. Bu donanım bu yazılım desteğiyle daha iyi seçenek yok gibi. Browser kullanırkan biraz sıkıntı doğurabilir diye düşünüyorum onu da çeşitl tarayıcı programlarını deneyerek maksimum ekran alanını kaplayan programı bulmak gerekli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mandrake -- 31 Ekim 2012; 16:21:18 >
  • Hala net bir fiyat duyumu alan yok mu ?
  • kesin alıcam
  • quote:

Orijinalden alıntı: depeche35

Hala net bir fiyat duyumu alan yok mu ?

DH ın anasayfada 16 gb modeli 349 dolar diyor , TR ye gelince iş degişir sen onu 3 le çarp bi güzel tamam oldu işte :) yok okadar olmaz demeyin satışa çıktıgında buralardayım 1600 den aşagı satmazlar bu telefonu alacak enayi çok nasıl olsa o fiyattan yada 1599 ytl yazayımda ucuz gözüksün :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thelastairbender -- 31 Ekim 2012; 16:39:53 >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.