Şimdi Ara

★★GOOGLE GALAXY NEXUS KULLANICILAR KLÜBÜ (JB 4.3) (SSS)(334 ÜYE)(İLK SAYFAYI OKUYUP-SORUNUZ)★★ (937. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20.921
Cevap
88
Favori
699.512
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 935936937938939
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ben çok güncelleme ve rom değişimi yaptım bişey olmadı ,benim de fake afedersin :)
  • Teşekkürler.versiyon 4.3e geçiş yaptım ancak telefonu ilk aldığımdan beri ahize sesi kısık.düzeltmek için volume+ sound+ gibi 5,6 tane programı denedim ama sonuç nafile.bunu düzeltebileceğim fix dosyası veya rom mevcuttu mu? Yada siz ne gibi bir çözüm önerirsiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • touch control'ü cm11 de çalıştıramadım. Cm uyumlu kernel için olan modülü indirdim ama hata verdi...
  • Şu 3.4 kernel gelse de stabil CM 11'e geçiş yapabilsek artık... 25 Ocak nightly var ve özellikle pil ömrü hala tatmin etmiyor beni. 2000 mAh'lık pilin nimetlerinden faydalanamıyor gibi hissediyorum kendimi
  • quote:

Orijinalden alıntı: xbilinmeyen

Arkadaşlar geçen s3 ile benim galaxy nexusun ekranina baktim parlakliklari sona çekerek. Benim nexusun beyaz renkte ekran sarı gibi duruyor s3 e gore. Bu normal mi ?

Ekran ayarlarını trickster moddan şu şekilde yapın fark edecektir ;

quote:

Content Adaptive Brightness: On
    Contrast: -5
    Gamma Adjustment: 5
    Gamma Offset Red: -5
    Gamma Offset Green: -3
    Gamma Offset Blue: 7
    Color Multiplier Red: 260
    Color Multiplier Green: 276
    Color Multiplier Blue: 340
  • Zeytinbey Z kullanıcısına yanıt
    e oldu vallaha, cwm falan yüklü son sürümü bende, oralara falan giriyor yükleme sürecinde ,birde sürümü 1.85 gayet calıstı bende,garip,başta kernel seçerken hata yapmış olmayasınız ? sizinkine en yakın kernel hangisi diyor ya
  • hsyn238 H kullanıcısına yanıt
    ben de cok 4.3 jb kullandım ama böyle bir sıkıntı hissetmedim,sadece hoparlor sesimiz kısık biraz , o da cm 11 de maşallah bangır bangır çıkıyor artık :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zeytinbey

touch control'ü cm11 de çalıştıramadım. Cm uyumlu kernel için olan modülü indirdim ama hata verdi...

Cihazı kapatıp açın tekrar deneyin bizde sorunsuz çalışıyor touch control cm 11

• Yazmadan geçmeyeyim dedim. Yukarıda arkadaş yazmıştı şu mpokang superram kernelini mutlaka deneyin arkadaşlar. Cihaz inanılmaz akıcı oluyor. Ben cm ile birlikte bu kerneli kullanıyorum ve çok memnunum.
  • arkadaşlar lg nexus 4 telefonumu verip bu telefonu alsam ? biraz nakte ihtiyacım varda. çok fazlamı düşmüş olurum ?
    bu telefonu hiç kullanmadım. sarjı nasıl ? + s3 e göre kıyaslama yaparsanız sevinirim. s3 ve lg nexus 4 kullanıyorum.
  • anemik A kullanıcısına yanıt
    çok fazla düşmezsiniz. batarya için performans istiyosanız 2000mah batarya ile satan bi satıcı bulun, biraz daha rahat edersiniz. oyun oynamıyosanız, günlük kullanımda hiç fark yok diyebiliriz. cm11 kurucağınızı varsayarak tabi.
  • oyun oynamam.günlük kullannım. kendim pilini 2000mah yapabilirmiyim ? zararı olur mu? ben cm11 vs root moot yapmıyorum bilmiyorum daha doğrusu ama netten öğrenip yaparım.ama yaptımmmı her dakka düzeltmek gerkiyormu root vs olaylarında ?

4.3 Jelly Bean kurulu telefonda sanırım ekstra kurmuş doğrmudur :) ?
  • anemik A kullanıcısına yanıt
    yok cihazın kendisi 4.3.1 sürümünü aldı zaten. ekstra kurulu değil. normali o.
    cm11 kurduktan sonra istediğiniz zaman ayarlar > telefon hakkında > cyanogenmod updates seçeneğinden, kendi kendine güncelleştirebilirsiniz. hiç bişeyle uğraşmanız gerekmez. burda bizden yardım alarak kurulumu çok kolay yapabilirsiniz zaten.

2000mah batarya satın almanız lazım, yazılım ile yapılıcak bişey değil.

örnek olarak ;
    http://www.ebay.co.uk/itm/Genuine-Samsung-Google-Galaxy-Nexus-GT-I9250-2000mah-Extended-Battery-Case-Cover-/120832462058

• quote:

Orijinalden alıntı: Zeytinbey

touch control'ü cm11 de çalıştıramadım. Cm uyumlu kernel için olan modülü indirdim ama hata verdi...

1.8.4 sürümünde bahsettiğiniz hata mevcut. 1.8.5 sürümünde herhangi bir sorun olmuyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar telefonumu garantiye verecem ama superuser diye bi program var bunu nası.kaldırcam veya böyle versem sorun olur mu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Markette versiyon 1.8.4 bi 1.8.5 nereden yüklediniz?

• agritux kullanıcısına yanıt
    Pil durumu açısından tavsiye eder misiniz üstadım? Deneyelim mi?

Bir de sorum vardı, hatırlayamıyorum; slimbean da ki gibi navbar''ın yüksekliği ayarlanabiliyor muydu acaba?

• Telefonumu 3 gün önce 500tl karşılığı sattım bu bölümde bana yardımcı olan arkadaşlara tekrar teşekkür ederim hayırlı günler herkese.
  • Zeytinbey Z kullanıcısına yanıt
    kesinlikle övünmüyorum ama blackmarket sitelerden indirdim ben , eğer markette yoksa sizde illegal yollara başvurma insiyatifinizi kullanabilirsiniz
  • çiziksiz garantisi yeni dolmuş nexusumu satmak istiyorum buradan almak isteyen biri çıkar mı acaba :)
  • 
Sayfa: önceki 935936937938939
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.