Şimdi Ara

★★GOOGLE GALAXY NEXUS KULLANICILAR KLÜBÜ (JB 4.3) (SSS)(334 ÜYE)(İLK SAYFAYI OKUYUP-SORUNUZ)★★ (939. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
20.922
Cevap
88
Favori
699.486
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 937938939940941
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu arada note 3 alırsan, tahminimce custom rom kurmana gerek kalmaz.
    tüm ihtiyaçları karşılar diye düşünüyorum.
  • arkadaşlar telefona CWM yükledim ordan herşeyi wipe ladım. Daha sonra mount bölümünden herşeyi formatladım, 4.3 takju orjinal stock rom yükledim. Şimdi şebeke gelmiyor. İMEI numarası 0049 lu bişey oldu. Bunu nasıl düzeltirim acil yardım edecek var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: xbilinmeyen

arkadaşlar telefona CWM yükledim ordan herşeyi wipe ladım. Daha sonra mount bölümünden herşeyi formatladım, 4.3 takju orjinal stock rom yükledim. Şimdi şebeke gelmiyor. İMEI numarası 0049 lu bişey oldu. Bunu nasıl düzeltirim acil yardım edecek var mı?

Eğer factory reset yaptıysanız imei numaranızı silmişsiniz demektir. Daha önceden yedek almadıysanız yazılımla bir çözümü yok. Servise gönderip anakartı değiştirmeniz gerekiyor. Bi etiket yapalım tecrübe açıklar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: qazxcv

quote:

arkadaşlar telefona CWM yükledim ordan herşeyi wipe ladım. Daha sonra mount bölümünden herşeyi formatladım, 4.3 takju orjinal stock rom yükledim. Şimdi şebeke gelmiyor. İMEI numarası 0049 lu bişey oldu. Bunu nasıl düzeltirim acil yardım edecek var mı?

Eğer factory reset yaptıysanız imei numaranızı silmişsiniz demektir. Daha önceden yedek almadıysanız yazılımla bir çözümü yok. Servise gönderip anakartı değiştirmeniz gerekiyor. Bi etiket yapalım tecrübe açıklar.

orjinal imei numarası var bende imei değiştirsem olmazmı. Bu telefoncular nasıl imei değiştiriyor?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: qazxcv

quote:

orjinal imei numarası var bende imei değiştirsem olmazmı. Bu telefoncular nasıl imei değiştiriyor?

Konu hakkında kesin bir fikrim yok ama aynı sorunları yaşayanlar serviste anakartı değiştirmek zorunda kalmıştı. @agritux gelsin kesin cevaplar verecektir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Sah!n kullanıcısına yanıt
    Ben çalıştırdım Touch controlü, marketten değil de programı pro apk şeklinde yükleyince oldu :)

Kernel iyi de, Cm11 nightly çok şarj yiyor stabil değil bence şarj açısından. Ben de ilk göz ağrım Atom 4.2.2 ye döneceğim sanırım.
  • cm 11 in son nightly sinde trebuchet diye bi launcher var nasıl ki o ,nova kullanıyodum iyi değil gibi geldi bana ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: sorcerer

Ben çalıştırdım Touch controlü, marketten değil de programı pro apk şeklinde yükleyince oldu :)

Kernel iyi de, Cm11 nightly çok şarj yiyor stabil değil bence şarj açısından. Ben de ilk göz ağrım Atom 4.2.2 ye döneceğim sanırım.

Cm 11 ve superram versiyonunda çalışıyor ama ben cm 10 4.2 kullandığımdan sadece 1080p versiyonunu yükleyebiliyorum. O da tc ve pgm desteği vermiyor malesef Yoksa veriyor mu apk'yı pm'den atabilir misiniz
  • cibitci, rc2'de dpi ayarı gelmemişse cm11 ile devam ederim bir süre daha. Sonrasında carbon'u da denerim. çok tavsiye edildi

agritux üstadım, haklısınız, art olayı biraz balon bir durummuş gibi görünüyor şu anlık

Xposed Framework üzerinde GravityBox KK ile çok ilginç bir özellik keşfettim. Gerçi muhtemelen sizler biliyor olabilirsiniz. Ekran videosu olayı. Çok hoşuma gitti. Biraz takılıyor, akıcı bir kayıt değil ama işe yarıyor Bir heves oyunları falan kaydederim demiştim ama cihazın gücünün yeteceğini sanmıyorum.

• brhndrn kullanıcısına yanıt
    dpi olayı gelmedi. ama build.prop ile halledebiliyorsunuz.

ekran kaydı için cyanfox u deneyebilirsiniz :) power menude hali hazırda geliyor.
  • o launcher cm nin kendi launcher'i birkaç yüzyıldır cm ile gelen launcher.
  • xbilinmeyen X kullanıcısına yanıt
    elinizde nandroid backup var mı?
  • agritux kullanıcısına yanıt
    Hocam 4.4 için şarj konusunda stabil bir rom ve kernel var mı bildiğin? 4.3 de olur. CM11 su gibi şarj içiyor, gece bıraktım sabah kalktım %30 buhar olmuş :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sorcerer -- 6 Şubat 2014; 10:36:34 >
  • sorcerer kullanıcısına yanıt
    hocam cm11 son nightly üzerine bi flashlayıp deneyin. memnun kalıcağınızı garanti veriyorum. kernelle alakam yok ama ekimden beri tek kullandığım kernel, cidden diğerlerinden farklı.

http://www.mediafire.com/download/b2om0ne8k69bdkd/Mpokang_kernel-v10_SuperRAM-4.4.zip
  • CCaaNN kullanıcısına yanıt
    2 Şubattaki sürüm üzerinden bu verdiğiniz kerneli kullanıyorum zaten, şarj olayı dışında iyi zaten ama şarj henüz stabil değil maalesef.
  • sorcerer kullanıcısına yanıt
    doğru aslında dediğiniz. 4.4 ün gelebildiği en iyi nokta bu şu an ne yazık ki. ben de 4.3 e dönmeyi denedim ama bişeyler flashlamadan sakin sakin kullanmayı beceremedim
  • Slimbean 2.2 stable kullanıyorum. Android 4.3
    Üzerine fancy_kernel-tuna-4.3-pre45-2-ext kurdum. Memnunum.
  • agritux kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam, deneyelim.
  • trabuchet güzel olmuş simge falan da seçilebiliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: agritux

elinizde nandroid backup var mı?

malesef hiçbir yedek yok. Bugün bir tanığın aracılığı ile bir telefoncuya gittim. Adamda SPTbox varmış. Orjinal imei numarasını verdim. 1 saate gel al dedi. 1 saat sonra gittim. Adam android 4.3 olduğu için olmadı dedi. Box lara 4.3 ler düşmedi dedi. 4.2.1 yapıp öyle imei numarasını değiştirecem dedi. Yarın gel al dedi.

Şimdi telefona android 4.2.1 yüklemek ve imei işlemi yapmak max 1 biledin 2 saat sürer. Bu adam telefonun içinden parça alabilir mi? İmei numaramı çalabilir mi? Bunlar takıldı aklıma.
  • 
Sayfa: önceki 937938939940941
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.