A

Teğmen
05 Haziran 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 17 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Konularda bilgiler var ama kimse net bir bilgi vermemiş.hep konular dağılmış :(

benim ufak sorum olucak,bi türlü net cevap alamadığımı :

1- Eğer lisans bitince direk yüksek lisans yaparsam o lisans bitirenlere verilen 2 yıllık tecil hakkımdan mı gider yoksa 2 yıllık tecil hakkım durur mu ?

2- Yüksek lisansa kayıt olduktan sonra direk 3 senelik tecil mi veriliyor ? tezsiz 1 senelik yükseğe kaydolucam çünkü istediğim bölüm o yönde.

saygılar. Cevaplar için şimdiden teşekkürler.
iyi geceler arkadaşlar. Bayramın 3. günü gece eğlenmek istiyoruz 2 kız 2 erkek. Riddım ve Masqurade club arasından karar vericez.

Genel itibariyle bu mekanlarda loca ve stand fiyatları ne durumda ? şişe açtırınca locada ne kadardan standa ne kadar ? istiyoruzki 1 vodka açalım eğlencemize bakalım.

Bilgisi olanlar yardımcı olursa sevinirim :) biraz çömezim bu konularda.
Telefon iphone 5s

Gezintiye devam edebilmek için TIKLAYIN.

Goodwebad.com bilmemne.

telefonla internete bağlanınca bu sorunu yaşıyorum.Chrome yada safariden girince bu oluyor herhangi bi sayfaya girince. Modemi resetledim telefonun bağlantı ayarlarıını sıfırladım.ilk düzeldi.akşama yine başladı şimdi hala aynı 2 gündür böyle.

internet sayfalarına giremiyorum iphone 5s ile. çıldırıcam bi türlü kesin çözüm yok.

Lütfen yardım etsin bilen birileri :(
JB yok telefonda.saf orjinal ilk günkü gibi.
iyi pazarlar herkese.
2010 Model. Ford Focus. 1.6 TDCİ.109 hp. Titanium donanım. sunroff hariç full. Sony ses sistemi,dijital klima,sensörler,16 inj jant + yeni michelin lastikler, 100bin km de. sağ kapı ve çamurluk boyalı.Sedan araba.

bakımları full yapılmış triger zincirine kadar serviste değişmiş.Kayıtlara baktım.Şimdide kendi tamirci ustamdan alıcam.oda 5 bin de bir yapmış bakımları çok temiz bir insan uzun zamandırda tanıyorum.çok titiz bakar arabasına.boş zamanlarında arabaya bakar hep.

37000TL ye anlaştık. sizce alayım mı ? internette 125-130bin km dekilere bu fiyatı yazmışlar hatta 38 filan yazmışlar.Titanium diye aratınca 2010 lar hep 38-40bin tl arasında.

Motoru uzun ömürlü diye biliyorum bunlarında.artık hayırlısı inş sorun çıkartmaz.sizlere sormak istedim ilk.
iyi günler arkadaşlar.
1-) Ufak olsun mantık aracı olsun donanımlı Titanium 2011 model filan Fiesta mı ? ama düşük sınıf ufak araba.
2-) Ford Focus boş donanım mı ? 2009 model.
3-) Fluence boş donanım mı ? 2010-2011 model.

bulduğum araçlar 80-90bin km lerde.ve bi parça boya filan var genellikle.temiz.

Sattığım araba : Linea emotion.full donanımdı.ama artık donanım filan farketmez zevkimi aldım.boş olsun ama 1.3 olmasın :D
iyi geceler.
Son 4-5 gündür facebooktan candy crush oyununa girince %78 e gelip donuyor ve devam etmiyor saatlerce beklesemde.oyuna bi türlü giremiyorum.

ayrıca bununla birlikte son zamanlarda youtube videoları saçmalamaya başladı. Videolar çok geç dolmaya başladı.nette dolaşma hızım iyi doluyor vs ama videolar dolmuyor.bi 4 dakkalık şarkıyı dahi bekliyorum artık çok sıkıldım bu durumdan.

Neler yapabilirim ? Chrome kullanıyorum.en başa döndürdüm chrome ayarları sıfırladım .

NOT : bu laptop eski toshiba satelite L300 modeli.bu sorun yaratırmı ?

evde yeni alınmış asus laptop var onda böyle sorun yok herşeyi yapabiliyorum.sadece bu pc de sorun var.
iyi forumlar arkadaşlar. değişik bi sorunla karşılaştım .

Pasaportumun bitimine 3 ay kaldı. ve ben mart ayında sırbistana gidicem 5 günlük. git gel biletlerimi aldım rezervasyonlar filan tamam ama bu pasaport bitimi süresi beni düşündürdü.Vizesiz bi ülke sadece pasaport yeterli ama süreside sıkıntı olurmuş
netten baktım en az 6 ay lık süresi kalmış pasaport şart diyorlar.Ben 3 aylık süresi kalmış pasaportumla giremezmiyim ?
Not : daha önceden 2 tane farklı ülke vizelerim var.

Pasaport bitim süresi 6 ay dan az kalıpta yurtdışına çıkan varmı ?

Lütfen yardım ederseniz ona göre paramı ayarlayıp tekrardan pasaport alıcam 1 senelik.
iyi günler. 1.3 dizel 90 hp linea aracım var. 16 inç çelik jant var .195 / 55 / 16 oranında lastikler var.

ER300 turanza var üstünde ve çok ses yapıyor + çok sert.60bin km oldu artık değiştirecem.

195 55 16 oranları çok pahalı ve değerleri kötü bu ebatların hiç uygun güzel bişi bulamadım.

205 55 16 lastik alsam arabayı çok kasarmı ? fark yaratırmı gözle görülür neler olur ?

Ayrıca bi sorum daha var : 195 55 16 er 300 lastikler in EU etiket değerleri

Yakıt/Dönem direnci : F sınıfı Yağmur/yoltutuş :B sınıfı ve 72DB ses var.

Bulduğum Kumho Ecowing 205 55 16 lastiğin değeri : Yakıt : B sınıfı Yağmur : B sınıfı ve 69 db ses var.

Dönme direnci kumhonun 5 sınıf daha üstün.Şimdi bu daha iyi sınıfta olması : 195 ten 205 e geçtiğim zamanki olumsuz performans düşüşünü engellermi ? ( taban büyüyünce performans olumsuz etkilenir dediler,ama yeni alacağım 205 tabanın değerleri çok iyi olduğundan bu olumsuzluğu giderir diye düşündüm sizce ?
-LPG & Dizel farketmez.
-2007 ve üstü olursa iyi olur.
-Manuel istiyorum.
-Sattığım araç Linea idi 1.3 dizel. 2009 model. performans çok kötü değildi.sollarken rahattım.sadece kalkış kötüydü gerisi iyiydi.rampada filan tırmanıyodu kedi gibi.
1.6 lpg li focus yada golf filan 1.3 multijetten daha mı iyi performans verir ? kalkışta iyidirde ara hızlanmalarda filan iyimidir ? 1.6 lpg alıp üzülmek istemiyorum.

Tekrardan Linea mı alsaaam yoksa farklı araç mı alsam karar veremedim.Bu siteye çok güveniyorum yorumlarınızı bekliyorum :)

Son param bu.başka param yok üstüne kredi filan çekemem :/ Elimdekiyle mutlu olurum :))

Şimdiden teşekkür ederim. yardımlarınız için.
İyi günler. Araç 1.3 Dizel Linea.
16 inç jant var. 195/55/16 lastikler var. Bridgestone ER300 var ve 2 yıldır 3-4 kere ABS devreye girdi.Islak ve kuru zeminde harika bişi hiç pişman etmedi.Ama çok sert lastik.araçın içinde tıkırtılar başlattı kasislerde her yer oynuyor arabanın.
Daha yuumuşak bi lastik arıyorum beni üzmesin konforlu olsun.Çok sıkıldım bu dertten.
Kullandığınız lastiklerden tavsiye edermisiniz bi kıyaslama yaparmısınız?
Bütçem max 800-900tl . Mükemmel aramıyorum yüksek hız yapmam 160km çok nadir görürüm. ortalama sahil ve E5 te 90-110km arasındayım virajlara sert girmem.
Hakkında
Meslek: öğrenci
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 5 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 261
İkinci El Bölümü Mesajları: 3
Konularının görüntülenme sayısı: 26.858 (Bu ay: 203)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.