Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

GOOGLE CHROMECAST KULLANANLAR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: barisg Daha Az
1 Kayıtlı Üye
473
Cevap
25
Favori
40.845
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      1310 Mesaj
      03 Mayıs 2019 10:47:28
      chromecast audio arıyorum. satan varsa pm
      |
      |
    • Binbaşı
      1871 Mesaj
      08 Mayıs 2019 13:16:46
      arkadaşlar ccast3 var bende 1 hafta önceye kadar bağlantıda sknt yoktu şuan bağlanamıyorum cihazlarım görmüyor ama tv de choremcastin manzara resimler vs gözüküyor yani normalde bağlı ama ne telimden ne ipadimdem görüntü aktaramıyorum cihaz bulunamadı diyor telefonum android ipad apple
      08 Mayıs 2019 13:25:06
      quote:

Orijinalden alıntı: baturalpalp

Ben chromecast 1 kullanıyorum. İlk çıktığında amerikadan arkadaşa sipariş etmiştim. 30 usd falandı yanlış hatırlamıyorsam. O tarihte 65 TL falanmı neydi. 2 tane almıştım. Ne güzel yıllardı. Şimdi dolar 6 TL! Neyse kıllatmayalım. Şimdi benim bu cihaz 2 haftadır falan bağlanmıyor modemime. Yeni güncelleme yüzünden mi neymiş. Başına böyle bir şey gelen var mı? Aşağıdaki gibi bir uyarı veriyor. Aynı kablosuz ağa bağlı, AP kapalı.. Nedir bu çözemedim. Üstelik her şey yolunda giderken kendiliğinden oldu. Çözebilen var mı acaba?

Şunu da şuraya bırakayım ki google dan aratanlar bu sayfayı bulabilsin: chromecast başarıyla kuruldu, ancak bulunamıyor.
      dostum şuan bende bu sorunu yaşıyorum nasıl çözebileceğimide bilmiyorum umarım biri bilir ve bizede gösterir kaç gündür kullanamıyorum

yardımcı olabilecek varmı hiçbir cihazım ürünü görmüyor ama ilginç tv de ekran koruyucu çıkıyor

ben yeniden kurmaya çalıştığım zaman kuramıyorum bile bulunamıyor malesef cihazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caneryendi -- 8 Mayıs 2019; 13:25:58 >

• Binbaşı
      1116 Mesaj
      08 Mayıs 2019 18:14:39
      quote:

Orijinalden alıntı: caneryendi

arkadaşlar ccast3 var bende 1 hafta önceye kadar bağlantıda sknt yoktu şuan bağlanamıyorum cihazlarım görmüyor ama tv de choremcastin manzara resimler vs gözüküyor yani normalde bağlı ama ne telimden ne ipadimdem görüntü aktaramıyorum cihaz bulunamadı diyor telefonum android ipad apple
      Aynı ağa bağlı olduğunuzdan emin olun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    • Binbaşı
      1871 Mesaj
      08 Mayıs 2019 18:26:53

o konuda sknt yok hepsi aynı wifi ye bağlı
      |
      |
      barisg kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
      08 Mayıs 2019 18:28:53
      quote:

dostum şuan bende bu sorunu yaşıyorum nasıl çözebileceğimide bilmiyorum umarım biri bilir ve bizede gösterir kaç gündür kullanamıyorum

yardımcı olabilecek varmı hiçbir cihazım ürünü görmüyor ama ilginç tv de ekran koruyucu çıkıyor

ben yeniden kurmaya çalıştığım zaman kuramıyorum bile bulunamıyor malesef cihazım

Alıntıları Göster
      Bir Wi-Fi sistemindeki Access Point (AP)'lerdeki "AP Isolation" ayarı "Enable" yapılırsa, kullanıcılar adeta farklı VLAN'lardaymış gibi çalışırlar. Bu AP'ye bağlı kullanıcıların hiçbirisi bir diğeriyle haberleşemez ve hatta birbirlerine ping dahi atamazlar. Bu ayarın devreye alınması sayesinde, kullanıcıların kendi aralarında yaptıkları veri alışverişi ve broadcastler vb. gibi veri akışlarının ağda meydana getireceği gereksiz trafik engellenmiş olur ve AP'ler ile kullanıcılar arasında daha sağlıklı bir iletişim kurulmuş olur.

Diğer yandan, bu ayarın "Enable" edilmesinden dolayı, birlikte çalışan bilgisayar, printer vb. cihazlar birbirlerinden izole edildiklerinden dolayı birlikte çalışamayacaklardır. Eğer ağda, birlikte çalışması gereken cihazlar kullanmak zorunluluğu mevcut ise, bu ayar "Disable" yapılmalıdır. Ayarlarda yapılan bu değişikliklerin ardından AP restart edilmelidir.

sanırım bu şekilde çözülecek modemle alakalı demek ki
      |
      |

• Çavuş
      91 Mesaj
      13 Mayıs 2019 13:46:22
      quote:

Orijinalden alıntı: ulasersonmez

Soda Player patlamış arkadaşlar

Acestream ve torrenti (altyazı eklenebilir şekilde) Windowsta chromecast ile yansıtmak için başka program bilen var mı?

Alıntıları Göster
      Bunun için bir uygulama önerebilecek var mı? Stremio bu arada canavar gibi çalışıyor çok memnunum da internet bağlantım her zaman sağlıklı olmadığı için bazen torrentten önceden indirmeyi tercih ediyorum. Macbook Air kullandığım için mac üstündeki Vlc versiyonunda altyazıyı Chromecast'e gönderemiyoruz maalesef. Airflow diye bir uygulama buldum tam istediğimi yapıyor ancak ücretli. 20 dakikada bir görüntüyü durdurup devam etmek için satın almak ister misin diye soruyor

• Binbaşı
      1574 Mesaj
      15 Mayıs 2019 23:04:04
      Arkadaşlar chromecast 3 aldım. Cihazın 3. generation olduğunu nereden anlıyoruz?

İphone ve İpad ile kullanmak için hangi appleri tavsiye edersiniz? Netfliz dışında bu cihazlardan film yansıtma yapmak mümkün mü?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      17 Mayıs 2019 08:50:33
      quote:

Alıntıları Göster
      Dostum, çözümümü 3 mesaj önce yazmışım. Sanırım gözünden kaçmış.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Binbaşı
      1574 Mesaj
      20 Mayıs 2019 13:47:27
      Arkadaşlar dizi/film sitelerinden web video cast ile iphone/ipad ile geçikmesiz yayın yapabiliyorken, windows 10 pc ile yayın gecikmeli geliyor. fps düşüşü oluyor. tavsiyeniz var mı?
      |
      |
      21 Mayıs 2019 11:29:09
      quote:

Orijinalden alıntı: huargu

Bunun için bir uygulama önerebilecek var mı? Stremio bu arada canavar gibi çalışıyor çok memnunum da internet bağlantım her zaman sağlıklı olmadığı için bazen torrentten önceden indirmeyi tercih ediyorum. Macbook Air kullandığım için mac üstündeki Vlc versiyonunda altyazıyı Chromecast'e gönderemiyoruz maalesef. Airflow diye bir uygulama buldum tam istediğimi yapıyor ancak ücretli. 20 dakikada bir görüntüyü durdurup devam etmek için satın almak ister misin diye soruyor

Alıntıları Göster
      Aynı durumdayım. Airflow çok güzel ancak $19 fiyatı var.
      |
      |

Reklamlar
sohbet
son dakika
SEO
Ankara Web Tasarım
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.