DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
google chrome neden kasıyor?
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
27
Cevap
1
Favori
31.769
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> google chrome neden kasıyor?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      471 Mesaj
      26 Ocak 2012 22:27:49 Konu Sahibi
      chrome çok fazla resim olan sayfalarda hep kasıyor. sadece bende mi yapıyor acaba herkeste böyle bir sorun var mı? son sürüm yüklü anlamsızca kasıyor. ie bile nokta kadar kasmıyor aşırı seri iken chrome çıldırttı resmen. sayfayı aşağı yukarı bile kaydıramıyorum :S
      http://store.donanimhaber.com/c3/ea/ff/c3eaff460005b47a5daea16c2f06f3ff.png

|
      |

• Binbaşı
      1988 Mesaj
      26 Ocak 2012 22:47:28
      Örnek bir link verebilir misiniz?
      |
      |

• Yüzbaşı
      471 Mesaj
      26 Ocak 2012 22:50:15 Konu Sahibi
      firefox kurdum şimdi o da kasmıyor.
      http://viking-tattoo.com/resim.php
      |
      |

• Binbaşı
      1988 Mesaj
      26 Ocak 2012 23:01:37
      Verdiğiniz linkle her iki tarayıcıda deneme yaptım.Chromede ciddi derecede firefoxa göre kasma mevcut.Bende bilmiyordum ilk defa denedim.Ama yine de chrome

• Yüzbaşı
      471 Mesaj
      26 Ocak 2012 23:04:18 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: blackkedi

Verdiğiniz linkle her iki tarayıcıda deneme yaptım.Chromede ciddi derecede firefoxa göre kasma mevcut.Bende bilmiyordum ilk defa denedim.Ama yine de chrome

denediğin için saol. ben de illede chrome diyenlerdenim :D o yüzden neden kasıyor çözmem lazım bunu. böyle resimin çok olduğu sayfalarda çok sıkıntıya sokuyor beni. google a geribildiirm yapabileceğimiz bir link var mıdır acaba? gönderelim bir de onlar denesin :D
      |
      |

• Binbaşı
      1988 Mesaj
      26 Ocak 2012 23:10:12
      Önemli değil.Neden kastığını malesef bilemicem:).Ama iyi kasıyor orası kesin hatta anlık donmalarda oldu sayfada...
      |
      |

• Yüzbaşı
      310 Mesaj
      26 Ocak 2012 23:38:41
      Az önce ben de denedim, hakkaten de kasıyor. Garip
      |
      |

bu yazar saçma görüşlere sahip değildir
    • Çavuş
      54 Mesaj
      28 Ocak 2012 22:11:54
      aynı sorunu bende yaşıyorum ama forum SS yüklememe izin vermediği için resim koyamıyorum. 7 tane tab açık, 12 process'de toplam 450 mb işlem yürütüyor. Program çığırından çıktı lütfen yardım edin.
      |
      |

• Binbaşı
      1325 Mesaj
      29 Ocak 2012 11:40:44
      Bende de kasma var. Genelde çok resim olan bir sitede kasma oluyor bide 4-5 sekme açıkken youtube'da video yürütürken kasıyor sonra donuyor tarayıcı. Sıfırlamayı düşünüyorum acaba düzelir mi
      |
      |

Samsung Galaxy S4 - Black Edition
      [/center]
    • Yüzbaşı
      630 Mesaj
      29 Ocak 2012 15:21:23
      oyun kadar kasıyor gerçektende
      |
      |

< Bu ileti hesap makinesi kullanılarak atıldı >

Senin ağzından çıkanla kulağının duyduğunun aynı şey olmadığının hiç mi farkında değilsin?
    • Yarbay
      2575 Mesaj
      29 Ocak 2012 15:25:24
      chromeyi tümden komple silip yeniden yükle bnde girdim baktımda biraz flash uygulamalrı var onlardanda kasma mevcut oluyor
      |
      |

Lenovo IdeaPad Z580 Kullanıcılar Platformu

Lenovo Z580-59347084 8 GB Ram 1 TB HDD NVİDİA GT635M
    • Yarbay
      5325 Mesaj
      29 Ocak 2012 15:25:32
      Gerçekten kasmaya başladı ayrıyetten bazen sekmelerden birini kapattığımda sayfa donuyor.Video varsa ses devam ediyor gelmeye ancak görüntü donuyor bir süre sonra programı kapat seçeneği çıkıyor.Nedenini bende anlamadım bu sıralar bi garipleşmeye başladı. Şu donma sorununu nasıl çözerim?

Kural Disi Konu Destroyer
      I am not a robot. That wasn't flesh maybe. It's 3:36

• Yarbay
      2575 Mesaj
      29 Ocak 2012 15:48:21
      quote:

Orijinalden alıntı: iamburak

Gerçekten kasmaya başladı ayrıyetten bazen sekmelerden birini kapattığımda sayfa donuyor.Video varsa ses devam ediyor gelmeye ancak görüntü donuyor bir süre sonra programı kapat seçeneği çıkıyor.Nedenini bende anlamadım bu sıralar bi garipleşmeye başladı. Şu donma sorununu nasıl çözerim?

bndede aynı arada bir video izlerken flash player kitleniyor yapabilcegimz bi çözüm yok chromenin yeni sürümüyle düzeltilir inş
      |
      |

Lenovo IdeaPad Z580 Kullanıcılar Platformu

Lenovo Z580-59347084 8 GB Ram 1 TB HDD NVİDİA GT635M
    • Onbaşı
      18 Mesaj
      09 Kasım 2012 20:49:10
      al benden de o kadar işte.eskiden böyle değildi bu.5 sayfa açık acaip kasıyor.hem de youtubede falan birşey izlerken kasıp donup kalıyor.shockwave flash has crashed gibi şeyler yazıyor.tuhaf ne yapmalı acaba
      |
      |

oyun bitince şahta piyonda aynı yere konur!
    • Binbaşı
      1147 Mesaj
      09 Kasım 2012 21:19:31
      quote:

Orijinalden alıntı: cihad861

chrome çok fazla resim olan sayfalarda hep kasıyor. sadece bende mi yapıyor acaba herkeste böyle bir sorun var mı? son sürüm yüklü anlamsızca kasıyor. ie bile nokta kadar kasmıyor aşırı seri iken chrome çıldırttı resmen. sayfayı aşağı yukarı bile kaydıramıyorum :S

Firefox Kur Onu Dene Sorun Çözülür Belki
      |
      |

Yazmak bir iş değil, büyük bir çocuğun oyuncağıyla oynamasıdır.
    • Binbaşı
      1723 Mesaj
      09 Kasım 2012 22:10:08
      quote:

Orijinalden alıntı: cihad861

son güncellemeden sonra chromeda bazı sorunlar çıktı bunlardan birkaçı chrome un sık sık donup çökmesi ve internette video izlerken videonun donup sesin çıkmaması/kesik kesik çıkması/kısık çıkması gibi yeni bi chrome güncellemesi bulunana kadar farklı bi tarayıcıdan surf yapmak daha mantıklı bence
      |
      |

• Yüzbaşı
      471 Mesaj
      13 Kasım 2012 23:19:55 Konu Sahibi
      ben sorunu çözmüştüm o zaman, yani sorun tam olarak benden kaynaklı değildi.
      Sorunun kaynağı, çok büyük çözünürlükteki resimlerin prettyphoto içinde kullanılması.
      normalde resmin küçük hali olur tıklayınca büyüğü açılır, o web sitesinde resmin büyük çözünürlüklü hali width - height verilerek küçültülmüştü. aynı sayfa içinde 5 ten fazla resimde bu olunca chrome sapıtıyordu. O aralar baya karşılaşıyordum bu sorunla, sonralardan sıkıntı çıkmamaya başladı.
      |
      |

• Binbaşı
      1723 Mesaj
      14 Kasım 2012 14:18:33
      yeni güncellemeden sonra bendede böyle bi problem oluştu chrome kaynaklı bişey sık sık çöküyor/flash videolarda problem çıkarıyor/kasıyor yani buna benzer sorunlar var tek çare yeni güncellemeyi beklemek gibi gözüküyor
      |
      |

• Binbaşı
      1102 Mesaj
      16 Kasım 2012 10:24:04
      Evet arkadaşlar, işim gereği emlak ilanlarını hergün dolaşıyorum.

Evdeki bilgisayarımdan önceden tıklamış olduğum bir link'e, ofisteki bilgisayardan tekrar tıklamak istemiyorum.

Yani evden tıklamış olduğum link, ofisteki bilgisayarımda da karşıma çıktığında mor renk'te gözüksün istiyorum.

Google senkronizasyon ve opera senkronizasyon ile beceremedim bu işi, başka fikri olan ???
      |
      |

HONDA PCX 125, VESTEL 55CA9550, GALAXY S7 EDGE
    • Teğmen
      113 Mesaj
      10 Haziran 2013 19:56:26
      kardeşim google chrome yeni sürümleri pc yi kastırıyor eski sürümlerini yüklemeni tavsiye ederm eğer eski sürüm bulamazsan ben yüklerm
      |
      |

Reklamlar
ses yalıtım malzemeleri
ses yalıtımı
SEO
izmir havalimanı transfer
modasor
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
0,229
1.2.156

Reklamlar
ses yalıtım malzemeleri
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.