Şimdi Ara

Google Chrome 4.0.211.7 Beta Çıktı [Ana Konu] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
257
Cevap
0
Favori
11.726
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlk test geldi, JavaScriptte Chrome çok büyük farkla önde beta haliyle.

Google Chrome 4.0.211.7 Beta Çıktı [Ana Konu]

Testte Operanın olmaması da garip.

Link

• Kullanmak istiyorum ama kullanıcı sözleşmesinde cookie ler saklanacak ibaresi rahatsız ediyor. Şimdi biraz daha baktım o sözleşmeyi biraz daha değiştirmişler bir daha okuyayım bakayım.
  • Testlerde bu kadar önde olmasını da beklemiyordum doğrusu.
  • quote:

Orjinalden alıntı: .ZeuS.

Testlerde bu kadar önde olmasını da beklemiyordum doğrusu.

java testleri olduğu için ben bekliyordum açıkçası teste opera dahil edilirse o da aşağı yukarı bu civarda sonuçlar alacaktır.
    java testlerindeki bu farklar çok büyük farklar oluşturmuyor açıkçası..
  • quote:

Orjinalden alıntı: OnuR

quote:

Orjinalden alıntı: n1ghtfall

Duyduğuma göre sayfada bir sorun olduğunda tüm gezgini değil sadece ilgili selmeyi kapatıyormuş.Bence bu çok güzel bir özellik.Tam hali yayınlanıp eklentiler geldiğinde daha da güzel olacaktır(inşallah) .

Evet, zaten videoda da belirtiyorlar her sekme birbirinden bağımsız çalışıyor diye

Her sekme yeni bir tarayıcı mantığı ile çalışıyor.
    Bundan dolayı kötü yönü ortaya çıkıyor. Her sekme için ayrı işlemci ayrı ram kullanımı
    7 tane sekme açıkken durum(Tüm sekmelerdeki sayfalar tam yüklendi)

7 sekme açıkken 9 tane chrome.exe var. Bunu düzeltirlerse kullanılabilirliği de artar. Ben şahsen bu durumda iken kullanmam.

Operada ise yine aynı sekmeleri açtığımda ve sayfalar tam yüklendiğinde bu değer tek bir opera.exe için toplamda 100K'ya kadar yükseldi. Sonra stabil bir hal aldı.
    Chrome'da ise chrome.exe'lerin toplamı 160K'ya kadar yükseldi.

quote:

İlk test geldi, JavaScriptte Chrome çok büyük farkla önde beta haliyle.

Link

Nerde opera. Korktuklarından mı yapmadılar acaba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PHI -- 4 Eylül 2008; 11:42:35 >

• Sekmelerin birbirine bağımsız çalışması çok güzel bir özellik yanyana dizilmiş sekmeleri mouse ile tutupta farklı bir pencere yapabiliyoruz.Gerçekten güzel bir özellik.
  • sayın pıhı teşhisinizde maalesef haklısınız
    gönül ister ki opera kullanalım ama nerdeyse benimle yaşıt bir yazılım olmasına rağmen ilk sürümden beri süregelen bugları hala düzeltemediler.
    Maalesef bu yazılıma karşı büyük bir soğukluk yaratıyor kullanıcılarda.
  • quote:

Orjinalden alıntı: djinn_inc

Kullanmak istiyorum ama kullanıcı sözleşmesinde cookie ler saklanacak ibaresi rahatsız ediyor. Şimdi biraz daha baktım o sözleşmeyi biraz daha değiştirmişler bir daha okuyayım bakayım.

Demek o sözleşmeleri okuyan birileri varmış gerçekten.
  • pek beğenmedim ...

Forever MoZilla
  • İlk yüklememde Dh daki reklamları engelliyordu, şimdi format sonrası tekrar yükledim ama tüm reklamları gösteriyor. Yapılacak birşeyde yok sanırım
  • quote:

Orjinalden alıntı: J.Jonah Jameson

sayın pıhı teşhisinizde maalesef haklısınız
    gönül ister ki opera kullanalım ama nerdeyse benimle yaşıt bir yazılım olmasına rağmen ilk sürümden beri süregelen bugları hala düzeltemediler.
    Maalesef bu yazılıma karşı büyük bir soğukluk yaratıyor kullanıcılarda.

Ben kullandırtmayacak kadar büyük ve çözülemeyecek kadar derin bir hatası ile karşılaşmadığım için opera kullanıyorum.
  • Java testinde aşırı derecede fark atmış diğer tarayıcılara göre, ileride geliştirilince çok sağlam bir tarayıcı olucak gibi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: grrdn

Java testinde aşırı derecede fark atmış diğer tarayıcılara göre, ileride geliştirilince çok sağlam bir tarayıcı olucak gibi.

Sade ve hızlı. Birkaç eksik giderildikten sonra daha da iyi olacaktır.
  • quote:

Orjinalden alıntı: PHI

quote:

quote:

Orjinalden alıntı: n1ghtfall

Duyduğuma göre sayfada bir sorun olduğunda tüm gezgini değil sadece ilgili selmeyi kapatıyormuş.Bence bu çok güzel bir özellik.Tam hali yayınlanıp eklentiler geldiğinde daha da güzel olacaktır(inşallah) .

Evet, zaten videoda da belirtiyorlar her sekme birbirinden bağımsız çalışıyor diye

Her sekme yeni bir tarayıcı mantığı ile çalışıyor.
    Bundan dolayı kötü yönü ortaya çıkıyor. Her sekme için ayrı işlemci ayrı ram kullanımı
    7 tane sekme açıkken durum(Tüm sekmelerdeki sayfalar tam yüklendi)

7 sekme açıkken 9 tane chrome.exe var. Bunu düzeltirlerse kullanılabilirliği de artar. Ben şahsen bu durumda iken kullanmam.

Operada ise yine aynı sekmeleri açtığımda ve sayfalar tam yüklendiğinde bu değer tek bir opera.exe için toplamda 100K'ya kadar yükseldi. Sonra stabil bir hal aldı.
    Chrome'da ise chrome.exe'lerin toplamı 160K'ya kadar yükseldi.

quote:

İlk test geldi, JavaScriptte Chrome çok büyük farkla önde beta haliyle.

Link

Nerde opera. Korktuklarından mı yapmadılar acaba.

soyle birsey war.bi tab coktugu zaman browser gitmiyor en azindan
    4gb ramim war somursun :)

• alin size opera testi
  • burdanda browserinizi test edin.

rabbitweed-19966 aldim

flock 6500 aliyor
  • Evet çok hızlı harika.E bazı hataları var tabi.Türksat'ın kota bakma bölümüne girdim hatalı gösterim yaptı normalden çok küçük filan işte..Firefox'u tek geçerim
  • quote:

Orjinalden alıntı: ByAdmin

İlk yüklememde Dh daki reklamları engelliyordu, şimdi format sonrası tekrar yükledim ama tüm reklamları gösteriyor. Yapılacak birşeyde yok sanırım

Şu an chrome'u kullanıyorum ortada reklam falan yok...
  •  Google Chrome 4.0.211.7 Beta Çıktı [Ana Konu]

firefoxta bulunan mouse hareketleriyle yapılan kısayollara oyle alıstım ki baska tarayıcı kullanırken dugmelere basmaya üşeniyorum artık benim icin olmazsa olmazlar arasında
  • çok süper bişey omuş gerçekten çok hızlı ve kullanışlı
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.