Şimdi Ara

Google Asistan Turkce kullananlar(15 Aralik büyük gün.) (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
355
Cevap
15
Favori
47.338
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende Routins özelliğinin gelmesini bekliyorum

• Arkadaşlar annemin telefonunda asistan açılınca sesli olarak merhaba nasıl yardımcı olabilirim demiyor. Çok keyifliydi neden kapanmış olabilir?? Ayarlamaya çalışıyorum şehir dışına çıkacağım gitmeden yapayım diyorum bilen varsa yardımcı olabilir mi???

• Google asistanı akıllı ev aletleriyle kullanan var mı ? Activate diyince algılıyor da türkçe ne demem lazım onu bulamadım :)

• ok google diyince ana ekranda asistan açılıyor. şimdi de bu durumu iptal etmek istiyorum
    nasıl yapabilirim?
    not: ana ekrana basılı tutunca asistan çalışssın sadece ok google dediğimde uyanmasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: E.TAH

ok google diyince ana ekranda asistan açılıyor. şimdi de bu durumu iptal etmek istiyorum
    nasıl yapabilirim?
    not: ana ekrana basılı tutunca asistan çalışssın sadece ok google dediğimde uyanmasın
    Bende de olsa fena olmaz ama olmuyor.

Bu arada google lens eklendi. Artik kameradaki herhangi birseyi aratabiliyorsunuz.

Ornegin bir cicek ve adini bilmiyorsun ac google lensi o bulsun

• Arkadaslar. Google asistan uygulamasini guc tusuna 0.5 sn basarak aciyordum. Bir ara Microsoft louncher kullandim. O da kendi asistani olan cortanayi devreye sokmustu. Yani tusa basinca cortana aciliyordu ama turkce kullanilmadigi icin geri kapaniyordu. Louncheri sildim telefondan. Ama asistan acilmiyo guc tusuyla. Bos bi tepki veriyor. Nasil yapmam lazim. Telefonum redmi note 6 pro.

• Beytullah0205 B kullanıcısına yanıt
    Ayarlar
    uygulamaları yönet
    Sağ üst köşe 3 nokta
    Varsayılan uygulamalar
    Yardım ve ses girişi
    Yardım uygulaması (çarka değil metine tıklayın)
    Google seçin..

• mahferer kullanıcısına yanıt
    Hocam. Cok sağolasın. Annim catladi bunu bulacam diye. Cok sağolasın.

Hey google ozelligini kullanabiliyormuyuz. Bilgin var mi?

• mahferer kullanıcısına yanıt
    Birde soyle bir sorum var. Note 6 pro kullaniyorum. Xiaomi. Onceden olmuyordu. Ama suan mesela whatsapdayken ekrani kilitliyorum. Kilidi hemen geri actigimda ana sayfayi gosteriyor. Sadece telefon uygulamasiyla mesajlarda bu sekilde olmuyor. Yani biraktigim uygulama acik kalmiyor. Bilginiz var mi.

• arkadaşlar google asistanda sadece kendi sesinizi algılayan özellik geldimi? varmı ? arkadaş ofiste babamı ara diyor. kendisi . benim telefon benim babamı arıyor bunu nasıl engelleyebiliriz. benim telefonum sadece benden gelen sesleri algılamalı

• Samsung cep telefonu kullananlar Google asistan'ı kullanırken ekran kapalı ikenkullanabiliyorlar mı. Ekranı açık iken kilit ekranında olsa dahi çalışan Google asistan ekran kapandığında çalışmıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi refsak -- 11 Kasım 2023; 16:18:57 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.