Şimdi Ara

GoodNotes vs Notability (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
141
Cevap
6
Favori
29.691
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş

ikiside bende ipadde. goodnotes kullniyorum surekli

ama su notability guncellenmis versiyonu oldukca iyi görünüyor… sanirim ikisini birden kullanmaya baslicam artik

ozellikle eski kullanicailara tam versiyon hediye ediliyorsa super olcak

• Notability vardı bende. Mesajlarda indirime denk gelince good notesta ekleyeyim dursun demiştim ama indirim bitmiş sanırım. Üzdü :)

• Gil Mocci G kullanıcısına yanıt

Ben de kredi kartı ekstrem bugün, gündüz kesilmesini bekliyordum alacaktım. Notability'nin abonelik sistemine fırsatçılık olarak eski üyeleri toplamaya çalışmışlar 2-3 günlüğüne. Notability geri adım atınca da vazgeçmişler. Neyse başka bir zaman indirim olursa düşünürüm yoksa zaten notability de eski halinde çalışıyor. Şu an GoodNotes'dan daha bir soğudum.

• Benim sorum biraz konu dışı ama, normal not almak ve/veya pdf-ppt üzerine not almak için kalem yerine direk ekran klavyesinden not alınabiliyor mu? Alınabiliyorsa verimli-hızlı oluyor mu?
  • catik kullanıcısına yanıt

aynen şu tam sürümü verseler iyi olur

• TR_mahmutpek kullanıcısına yanıt
    notabilityde alabiliyordum fakat pek verim alamadım.
  • Notability ücretsiz olmuş sanırsam. Fakat uygulamakta içi satın alım mevcut tabi. GoodNotes daha iyi diyebilirim. Bu sebeple olacak ki müşteri çekmek için ücretsiz olmuş olabilir.

• kesinlikle goodnotes. Notability yi kullandım ve iPad Pro m1 ısındırabiliyor. goodnotes da sıkıntı yok.

• Goodnotes ne zaman indirime girer hocam bilgi var mı kaçırmışız ya

• kryptox kullanıcısına yanıt
    gelir modeli sıkıntılıymış(blog yazısında yazmışlar), bi kere satın alan bi daha ödeme yapmıyor, yeni kullanıcı kazanmalı ki gelir elde etsin, uygulama içi satın alma özelliğinde alınan şeyler de tek seferlikti.
    Gelecek abonelik tarafında, ben mesela notability yi yıllar önce aldım, o günden beri başka para vermedim.
    yeni sistemde free olarak verdiği sürüm bazılarına eksik kalıyor mecbur abone olacak, böylece sürekliliği olan bir gelir kaynakları olacak
    her ne kadar kullanıcı olarak abonelik sistemini sevmesem de geliştirici açısından ve gelecek açısından düşününce mantıklı

goodnotes3,4,5 diye versiyon çıktıkça sanırım update için ücret alıyor, ama ileride bunlar da aboneliğe geçer gibi geliyor
  • Ment kullanıcısına yanıt
    https://appsliced.co/app?n=goodnotes-5&l=list
    buradan abone olabilirsiniz ama yakın zamanda sanmıyorum

çok az indirime giren bir uygulama yazanlar vb olmuştu

https://www.reddit.com/r/apple/comments/qlwqu4/goodnotes_5_has_its_first_ever_discount_possibly/

hatta ilkmiş galiba

• Merhaba arkadaşlar , notability için goodnotes taki gibi templateler var mı ? Yani goodnotes uygulamasında birçok farklı türde sayfa açabiliyorsunuz(kareli , çizgili , farklı renklerdeki gibi) Notabilityde ise böyle bir şey göremedim. Premium üyeliğim yok bu arada. Bunun bir çözümü var mı , yoksa beyaz sayfada mı yazabiliyoruz yalnızca ?
  • beyler goodnotes veya notability sahibi olanlar ipad ve iphonda kullaniliyor satin alinca.
    peki macbook da denedinizmi satin aldiginiz bu uygulama macbook da kullaniliyor mu
  • catik kullanıcısına yanıt
    Evet
  • merhaba not almak için goodnotes 5 kullanıyorum uygulamadan memnunum. bir kaç sorum olacak kulllanan arkadaşlara.

1. Yedek nasıl alabilirim çok fazla not aldım ve bir anda gitmesini istemiyorum.
    2. yazdığım notlara pc den eğişim sağlamam mumkun mu_ (win)
  • Arkadaşlar selamlar

iPad için bir çok uygulama denedim ama asıl ihtiyacım olan bir özelliği bir türlü bulamadım.

Aradığım şey ingilizce bir metin üzerinden anlık translate yapılabilimesi. Örneğii ekran resmi olarak aşağıya ekledim.

KyBook isimli uygulama bunu yapıyor. Gayette başarılı fakat bu uygulamada not alma çok başarısız. Yani bir Goodnotes veya notability gibi not almak mümkün değil. Notability veya GoodNotes’da böyle bir özellik var da ben mi bulamıyorum? Beya bu özelliğe sahip başka uygulama var mıdır? Teşekkürler

GoodNotes vs Notability

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Propranolol -- 15 Temmuz 2022; 20:1:17 >

• Propranolol kullanıcısına yanıt

Collanote uygulamasında tools kısmında çevir özelliği varmış. Onu açınca metini seçip hızlı çeviri yapılabiliyor diye iletti arkadaşım

• Teşekkür ederim.

İnceledim , evet güzel bir alternatif olabilir çok sağolun.

• Propranolol kullanıcısına yanıt

Herkese tekrardan merhaba.

Collanote güzel bir alternatif ancak hala tam olarak istedğim gibi değil. Başka aklına gelen bu özelliklere sahip bildiği uygulaması olan var mı ? Teşekkürler

• merhabalar

goodnotes uygulaması kullanıyorum

uygulamada kayıtlı belgelerimden bir ya da bir kaçını ipad ana ekranına kısayol olarak atayabiliyor muyuz? uygulama içine girmeden direkt belgeyi açabilmek istiyorum..

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.