Şimdi Ara

Goodbye Deponia ve Deponia Doomsday İçin Türkçe Yama İsteği (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
2
Favori
4.082
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Teşekkürler hocam. İnşallah çevirebilir ve bu oyunu Türkçe olarak oynamamızı sağlayabilirsiniz.

Diğer çevirilerinizde de başarılar dilerim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Goodbye Deponia oyunu için bir şey diyemem. Fakat Deponia Doomsday oyununun çevirisini gönüllü bir ekip almış, fakat henüz dosyaları göndermediği için firma henüz yayınlayamamış.

Eğer ilgili gönüllü ekipteki çevirmenler bu konuyu görüyor ve yazdıklarımı okuyorsa benden söylemesi:

Eğer firmaya gerekli bilgilendirmeyi yapmamanız ve dosyaları göndermemeniz halinde devreye biz giriyor olacağız. Bilginiz olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AsRuleS -- 3 Nisan 2017; 21:25:33 >
  • Goodbye Deponia için güncel

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • AsRuleS kullanıcısına yanıt
    Merhaba , Goodbye Deponia için çeviri yapmayı düşünen kişi vazgeçmiş. Yamayı bekleyenlerde var , gördüğünüz üzere , oyunda mizah olduğu için yamasız oynamak ve anlamak çok zor , sizden ricam yama ihtimalini düşünmeniz , en azından kendim adına sizden olumlu veya olumsuz yorumlarınızı bekliyorum. Diğer çevirileriniz için kolay gelsin.

• abi lütfen çevrilsin ya hazır şu an 3tl bişeyken bi de goodbye deponia bari çevrilsin en azından epey bir isteyen var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrebdt

abi lütfen çevrilsin ya hazır şu an 3tl bişeyken bi de goodbye deponia bari çevrilsin en azından epey bir isteyen var.

ASrules'e ulaş firma ile anlaşmaları var galiba.
  • Şuan bir gelişme var mı ? Çevirecek arkadaşlar varsa yardımcı olabilirim. Dil dosyalarını açmayı bilmiyorum ama açabilen olursa tek de çevirebilirim.
  • Bir gelişme var mı?
  • soulmy kullanıcısına yanıt
    Çeviri çıkmaz. Beklentiniz olmasın.

• Eski bir konu ama Deponia Doomsday için resmi Türkçe dil altyazısı eklenmiş haber vereyim dedim.

http://steamcommunity.com/games/421050/announcements/detail/1450583114889855675

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shadow Ryzen -- 4 Nisan 2018; 16:26:3 >
  • 1-2-4 ü çevirip 3. oyunu çevirmemek nedir ya? Bir de sadece tekli versiyonlarda Türkçe var. 1-2-3'ü ayrı almak lazım. Eğer 3 oyunun bir arada olduğu Journey Edition'ı alırsanız Türkçe olmuyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Goodbye Deponia'yı çeviren bir grup var diye duydum. Doğruluk payı nedir, bilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: soulmy

Goodbye Deponia'yı çeviren bir grup var diye duydum. Doğruluk payı nedir, bilen var mı?
    Yok abi ordan birşey çıkmadı.Yazım bende takip ediyodum bi anda yine aklıma geldi baktım bi gelişme yok ya doomsday de öyle duruyo oynayamıyoz hikayeyi atlamamak için.
  • Up
  • Güzelim oyun yarım kaldı.
  • Humblebundle'da şu an ücretsiz.
  • Hala çevirmemişler ya Oyun çeviri ye filan yazın bari koca ülkede şu oyuna Yama yapacak bir kişi yok mu? Abuk sabuk bir sürü oyuna yapıyorlar ama.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lithium kullanıcısına yanıt
    aynen çeviri yapmayı bilsem iyi kötü google çeviriden yapıcam :D dosyalarına bi bakayım
  • 2.oyunu bitirdim. 3.oyunu almak için bu yamayı bekleyecem artık
  •  Goodbye Deponia ve Deponia Doomsday İçin Türkçe Yama İsteği

Goodbye Deponia ve Deponia Doomsday İçin Türkçe Yama İsteği

bu oyunun dil dosya açmayı paketlemiyi başardım Goodbye deponia menü ve altyazi türkçe yapmaıyı başardım arşiv üsütüne arşiv yapmışlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-539FEDCD1 -- 10 Mayıs 2019; 1:9:54 >

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.