Şimdi Ara

GOLF8 Yıl olmuş 2019 hala kapısı kopan VW üretiyorlar (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
0
Favori
5.840
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: talhadogdu

VW kullanıcıları sessizliğini koruyor
    Fırtına öncesi sessizlik mi yoksa bu
  • O değil de kopan kapıda hasar yok
    Aynı kazayı başka araç yapsa o kapı da değişecekti ikinci elde daha çok değer kaybedecekti sırf bu yüzden bile vw alınır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Ben bu forumda "Bu kadar yüksek süratli kazada zaten öleceksiniz, ne gerek var yan ve perde hava yastığına" diyen Polo kullanıcısını gördükten sonra hepsi müstehak diyorum. Sonuca da hiç şaşırmadım çünkü kaza testinde kapısı kopan ilk VW değil, son da olmayacaktır. Buyrun bu da sürücü kapısı small overlap testinde kopan, sürücüsünün airbag'e değil de o yumuş yumuş konsoluna(!) kafa attığı VW Passat CC testi;

https://www.youtube.com/watch?v=rU6a_s4SHZw
    Adamlar konsolu boşuna yumuşak yapmıyor.

• Bu araç fiatın olsa 2 yıldız almıştı 😂 Kapısı açılan a seriside 5 yıldız aldı bu tür kapı açılma vakaları duster ile başladı ve ciddi puan kırılmıştı fakat alman üreticilerin puanı kırılmıyor, kaldıki ciddi puan kaybını bırak büyük güvenlik zaafiyeti gerçek hayatta kaza testlerdeki gibi bir defa vurdum oldu bittiye gelmiyor

• Elbette ki nereden vurarak test edeceklerinin hesabı kitabı yapılmıştır ama B sütununa çok yakın yerden Pole Test yapılmış. Diğer arabalarda hep ön kapının ortasından v.b vuruyorlar. Bunun etkisi olabilir. Yani başka bir aracı B sütununun çok yakınından vurunca kapı gene düşebilir. Ya da bu aracı biraz daha önden test etseler belki kapı kopmayacak. Dikkatimi çekti sadece.
  • Yolcunun kolayca tahliyesi için yapılan bir şeyle dalga geçmişler.
  • Sharan hocam nerde yasiyorsun?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BigMuffin -- 6 Aralık 2019; 15:43:19 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • goodorevil kullanıcısına yanıt
    https://www.youtube.com/watch?v=j4YCkma6ejg&feature=youtu.be

• Gunpower-storm kullanıcısına yanıt
    Aynen kapı yamulup düşmemiş. Vw'de ise kapı hasarsız olarak düşmüş. Tuhaf.

• quote:

Ben bu forumda "Bu kadar yüksek süratli kazada zaten öleceksiniz, ne gerek var yan ve perde hava yastığına" diyen Polo kullanıcısını gördükten sonra hepsi müstehak diyorum. Sonuca da hiç şaşırmadım çünkü kaza testinde kapısı kopan ilk VW değil, son da olmayacaktır. Buyrun bu da sürücü kapısı small overlap testinde kopan, sürücüsünün airbag'e değil de o yumuş yumuş konsoluna(!) kafa attığı VW Passat CC testi;

https://www.youtube.com/watch?v=rU6a_s4SHZw
    tostoscular saç kalınlığı ve tok kapıları ile övünür şimdi sen ne ettin inandıkları değerleri yıktın normalde çarptıkları o metalin yamulması lazımdı olmadı olmadı

• m_kucukaksoy kullanıcısına yanıt
    Hocam VW araç içerisindeki yolcunun kazadan sonra rahatça inebilmesi için otomatik kapı açma sistemi yapmış. Üstün alman mühendisliği bunları dahi düşünüyor işte
  • talhadogdu T kullanıcısına yanıt
    zamanında tostos sevici biri saç kalın kapısı tok arabanın daha güvenliği olduğunu idda ediyordu bende saçtan önemli yaşam alanın koruyuculuğunun önemli olduğunu söyledim ama anlatamadık cahile anlatamazsında üretmeden başkasının malına körü körüne bağlanandan ne beklersin yakında biri gelir yalan haber der montaj der derde der

• Taptaze sıcak sıcak 2020e girerken golf8 de bu modaya kapıldı:

Sanırım VW yeni bir standart özellik eklemiş. Tebrik ediyoruz kendilerini
  • Kaza sonrası tahliyeyi kolaylaştırmak için uygulanan yeni bir özellik olabilir mi acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sadece Sürücü

Taptaze sıcak sıcak 2020e girerken golf8 de bu modaya kapıldı:

Sanırım VW yeni bir standart özellik eklemiş. Tebrik ediyoruz kendilerini
    Kaza anında arka kapı açılıyor ama çocuk güvenliği 89 tabi ki yersen...

• quote:

Orijinalden alıntı: CapriceClassic

şahin modu vardır belki...
    işin şakası bir yana, bu devirde kabul edilecek bir durum değil ama yine de 4 yıldız almayı başarmış (orası da ayrı tabi). das auto bu işe el atıp düzeltir diye düşünüyorum.
    4 değil 5 yıldız almış.

• Yeni Leon varken aklı yerinde olan gidipte Golf almayacaktır zaten.
  • Fıat düşmanı alman destekçisi pe.....nk euro n-cap kuruluşu bence hırsını alması için üretimden kalkan fiat bravoyu teste sokup 0 yıldız vermesi gerekir.Valla kim ne derse desin benim gözümde inandırıcılığı kalmadı bu kuruluşun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Klise Adam

4 değil 5 yıldız almış.

Alıntıları Göster
    ben sharan için konuşmuştum. golf 8 mesaja yeni eklenmiş...
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.