Şimdi Ara

GOLF V ÇELİK JANT YARDIM EDİN

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar 2007 golf v aldım midline celik jant arıyorum 16" mı 17" mi takayım ve tavsiye edeceğiniz resimler varsa yardımcı olurmusunuz.

• http://www.vwturk.com/vw/garage.php?do=getimage&id=116 Bu resimdeki 18" Sen 16 tercih et.
  • o jantı alacaksan en az 17 al 16 çok belli etmiyo o jantı
  • 17" güzel durur ama ülke yolları malum, çukur, tümsek. Konfor ve kullanım rahatlığı açısından 16"in yukarısı bence gereksiz.
  • arkdaşım 16 al arkdaşın dediği gibi bozuk yollarda sarsar çok konfor dan eksilirsin büyüttükçe 17 de olabilir ama 18 19 :)) yazık arabaya
  • 17" süper durur ne kadar büyük olursa o kadar iyi olur
  • quote:

Orjinalden alıntı: muratcasper

arkdaşım 16 al arkdaşın dediği gibi bozuk yollarda sarsar çok konfor dan eksilirsin büyüttükçe 17 de olabilir ama 18 19 :)) yazık arabaya

sana gelince @muratcasper arabanın sarsılması cantın büyüklüyü ile deil aracın amortusoru ile alakalı bilip bilmeden lütfen post atmayalım

18 19 yazık arabaya lafa bak madem 18 19 kötü neden usta modcular 20 21 ınch cant alıyor?

• quote:

Orjinalden alıntı: THESHUCK

quote:

Orjinalden alıntı: muratcasper

arkdaşım 16 al arkdaşın dediği gibi bozuk yollarda sarsar çok konfor dan eksilirsin büyüttükçe 17 de olabilir ama 18 19 :)) yazık arabaya

sana gelince @muratcasper arabanın sarsılması cantın büyüklüyü ile deil aracın amortusoru ile alakalı bilip bilmeden lütfen post atmayalım

18 19 yazık arabaya lafa bak madem 18 19 kötü neden usta modcular 20 21 ınch cant alıyor?

Arkadaşım Muratcasper haklıdır. Lütfen bilginiz olmadan hemen banlamaya kalkışmayın. Jant çapı büyüdükçe lastk yanak yüksekliğini düşürmeniz gerekeceğinden ve düşük yanaklı lastiklerin de titreşim ve darbe emme yeteneklerinin azalmasından ötürü sarsıntı ve darbeyi kasaya daha fazla ileteceğinden, araç uzun vadede daha fazla yıpranır. Modcular düşük profil jantları görsellik ve lastiklerin esneme payı düştüğünde daha iyi yol tutuş sağlaması nedeniyle tercih etmektedir ancak kullanımı bozuk yollarda aracı ve lastikleri korumaya azami özen göstermek gerektğinden işkence olmaktadır.

• arkadaş accorduna 18' jant taktı 1 hafta kullanabildi tekrar orjinallerini taktı
    , sarsıntı makinesi oldu araba eski hali çok daha konforlu dedi bilmem anlatabildim mi?
  • belediyeler biraz adam olsa audi yada vw ye takılacak jant budur.
  • bence 19 süper olur
  • jantın ebatı ne kadar büyükse o kadar güzel duruyo arabada
    ama golf için en ideal jant 17"
  • quote:

Orjinalden alıntı: TLGKOC

bence 19 süper olur

olurda gidermi acaba? 20 düşünen bile var yarabbim gti da bile yok okadar fsi ın neyine
  • fıkrımce 17 en ıyısı jant daha da byuk sayılara ulasırsa ekstra agırlıkta yapar buda performansı etkıler tabı motorun stok sa(benım tanıdık bı caddy cı var 18 jant var 155-160 ı gecmıo arac)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi black/white -- 30 Kasım 2006; 16:19:32 >
  • arkadaslar ben de golf tsi 1.4 alıcam ama midline olacak jantlar malum kötü değistiricem aldıgım gibi ama 17 dusunuyorum ancak model marka nerde taktırılır vs.. gibi konularda tamamen bilgisizim yardımcı olursanız sevinirim..
  • quote:

Orjinalden alıntı: canboca

arkadaslar ben de golf tsi 1.4 alıcam ama midline olacak jantlar malum kötü değistiricem aldıgım gibi ama 17 dusunuyorum ancak model marka nerde taktırılır vs.. gibi konularda tamamen bilgisizim yardımcı olursanız sevinirim..

bana sorarsan mıodeli ınternette arastır eger param var dıosan '''momo ...oz.....enkei vb markalar onerırım googleye yazarsan bulursun modellerını^''''

ama orta sevıyeli bıse olsun dersen '''cms----volfrace____km__vb....markalar oneririm'''bıde seyler var bunları dukkandan sorsan daha ıyı olur çin malı krom jantlar var ucuz oluo hosda gorunumlerı oluo ama kalıtelı kromlar gıbı durmuo netıcede gındde tatlı gosterıo aracı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.